Bosch WAT24340PL promocja 2021

Cena1799.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A+++
Sposób ładowania front
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 84 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 59 cm
Prędkość wirowania 1200 obr/min
Automatyka wagowa tak
Wsad 8 kg
Poziom hałasu 49 dB
Kolor biały

Opis

Twoja pralka powinna obsłzastosować całą rodzinę i pracować według innowacyjnych, ekologicznych norm. Masz w dodatku wysokie kryteria, oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów, śladowej emisji hałasu, i nie godzisz się na duży pobór prądu.

Pralki Serie | 6 z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przyjazne użytkownikowi,równocześnie bezusterkowe, trwałe i istotnie ciche. Oferują nadzwyczajną efektywność prania przy wysokiej energooszczędności.

Najważniejsze atrybuty urządzenia Oszczędność wody i energii. Bęben WaveDrum - jeszcze lepsze efekty prania. Istotnie cicha praca urządzenia. 10 lat gwarancji na silnik. Sprawnie usuwa drgania. Pranie o każdej porze.

Funkcja dołożenia prania. Dożywotnia ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą sprawności energetycznej A+++ są najmocniej oszczędne. 10 lat gwarancji na silnik EcoSilence Drive™ Rejestracja nowej pralki lub pralko-suszarki Bosch, a także aktywacja 10 – letniej gwarancji przez Internet jest darmowa, prosta i zajmie Ci wyłącznie kilka minut.

Możesz to zrobić do ośmiu tygodni od daty zakupu urządzenia. Po zakończeniu rejestracji pralki lub pralko-suszarki, na Twoim profilu w zakładce Moje produkty pojawi się certyfikat Gwarancji. Założenie konta umożliwia korzystanie z bogatej gamy ofert, a także usług, a także dostęp do aktualnych promocji i nowości.

10 lat gwarancji na silnik EcoSilence Drive™ Rejestracja nowej pralki albo pralko-suszarki Bosch oraz aktywacja 10 – letniej gwarancji przez Internet jest gratisowa, prosta i zajmie Ci wyłącznie kilka minut.

Możesz to zrobić do ośmiu tygodni od daty zakupu urządzenia. Po zakończeniu rejestracji pralki albo pralko-suszarki, na Twoim profilu w zakładce Moje produkty pojawi się certyfikat Gwarancji. Założenie konta pozwala na korzystanie z bogatej gamy ofert oraz usług, a także dostęp do aktualnych promocji i nowości.

Sensory w dbałości o każdą kroplę wody Inteligentna technologia ActiveWater™ Plus używa dwóch czujników, które dopilnują by, nie zmarnowała się ani jedna kropla wody. Pierwszy z nich – wskaźnik poziomu wody, bada stopień zanurzenia tkanin i ich nawilżenia.

Drugi to czujnik przepływu, kontrolujący liczba dostarczanej wody. Ponadto sensor załadunku rozpoznaje załadunek z dokładnością do 30-35 g i pobiera wyłącznie tyle wody ile potrzeba. Sensory w trosce o każdą kroplę wody Inteligentna technika ActiveWater™ Plus używa dwóch czujkaów, które dopilnują by, nie zmarnowała się ani jedna kropla wody.

Pierwszy z nich – wskaźnik poziomu wody, bada stopień zanurzenia dzianin i ich nawilżenia. Drugi to czujka przepływu, kontrolujący liczba dostarczanej wody. Ponadto czujnik załadunku rozpoznaje załadunek z starannością do 30-35 g i pobiera tylko tyle wody ile potrzeba.

Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Inżynieria nadzwyczajnego prania - bęben WaveDrum™ Bęben WaveDrum™ jest nad wyraz pojemny, dzięki czemu woda z detergentem produktywnie wypełnia całe jego wnętrze. Ponadto, jest niezwykle łagodny dla tkanin: jego wyjątkowa, falista struktura i specjalnie ukształtowane zabieraki pozwalają dobrać właściwy tryb postępowania.

Oznacza to mniej zagnieceń i, z zasady, idealne rezultaty prania. Inżynieria genialnego prania - bęben WaveDrum™ Bęben WaveDrum™ jest szczególnie pojemny, dzięki temu woda z detergentem sprawnie wypełnia całe jego wnętrze.

ponadto, jest wyjątkowo łagodny dla dzianin: jego unikatowa, falista struktura oraz specjalnie ukształtowane zabieraki pozwalają dobrać właściwy tryb innowacyjnania. Oznacza to mniej zagnieceń i, głównie, rewelacyjne rezultaty prania.

Zielona technika – EcoSilence Drive™ Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają nowe standardy wydajności energetycznej. Bezszczotkowy napęd nie generuje drgań, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive™ może zastosować pełnię swej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii.

Urządzenia z takim silnikiem są nad wyraz ciche i jednostajne, choćby przy maksymalnym załadunku. Zielona technologia – EcoSilence Drive™ Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają świeże standardy sprawności energetycznej.

Bezszczotkowy napęd nie generuje drgań, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive™ może zastosować pełnię swej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii. Urządzenia z takim silnikiem są wyjątkowo ciche i zrównoważone, choćby przy maksymalnym załadunku.

AntiVibration Design Dzięki innowacyjnemu silnikowi EcoSilence Drive™, zamkniętemu w hermetycznej..