Bosch WAY288H0PL promocja 2021

Cena4049.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A+++
Sposób ładowania góra
Wysokość 84 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 59 cm
Wsad 9 kg
Poziom hałasu 48 dB
Kolor biały

Opis

Pralka z inteligentnym systemem dozowania i Home Connect. Połącz się z pralką online.
  • i-DOS™: w pełni automatyczne i dokładne dozowanie płynnego detergentu dla idealnych efektów. Napełniasz zbiornik raz- pierzesz do 20 razy!
  • Home Connect: połącz się z pralką online z dowolnego miejsca na świecie przy pomocy aplikacji Home Connect (dostępna na iOS, a także Android).
  • automatyczne programy do odplamiania: do kazdego programu prania można wybrać dodatkowe odplamianie jednej z 16 najmocniej uporczywych plam.
  • Poziom hałasu 48dB/72dB: pierze świetnie cicho.
  • wyświetlacz ComfortControl Plus: łatwiejsze sterowanie i podpowiedzi dotyczące zużycia energii i wody.

ActiveWater Plustechnika ActiveWater obejmuje trzy części: sterowaną za pomocą czujników funkcję stałej, samoczynnej regulacji pod kątem ładunku, zoptymalizowany system doprowadzania wody i system bębna. Żeby uniknąć marnowania wody, czujka dobiera staranną ilość wody w zależności od rodzaju tkaniny i ilości prania. Pranie jest namaczane szybciej i bardziej równomiernie dzięki zoptymalizowanemu dopływowi wody, który jest wyjątkowo delikatny dla tkanin.

AntiStainSystem AntiStain łatwo usuwa 16 rodzajów najmocniej uporczywych plam, od czekolady aż po trawę i czerwone wino. Pralka samoczynnie dostosowuje temperaturę, ruchy bębna i czas namaczania do stosownego rodzaju plam przed rozpoczęciem wybranego programu - zgodnie z Twoimi wskazówkami podanymi na początku programu.

konstrukcja AntiVibrationNowa konstrukcja ścianek bocznych nie tylko przykuwa uwagę: system ten zagwarantuje także pokaźniejsza stabilność i redukuje wibracje. Lepsza izolacja pozwala w dodatku na zmniejszenie poziomu hałasu podczas wirowania.

VarioPerfectDzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: wyjątkowo lub niezwykle oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w zróżnicowanych programach co pozwala skrócić czas prania o nawet 65% lub zmniejszyć zużycie energii do 50%.

samoczynny system dozowania środków piorących i-DOSświeże pralki producenta Bosch z samoczynnym systemem dozującym i-DOS dobiorą właściwą ilość detergentu z dokładnością do jednego mililitra. Dokładnie dozowany detergent nie tylko broni twoje pranie, lecz jest także przyjazny dla środowiska. Napełniasz zbiornik raz – pierzesz do 20 razy i zaoszczędzasz nawet 7062 litry wody w skali roku. *Źródło: wfk (Instytut technice Czyszczenia), Instytut Badań wykorzystywanych, raport badawczy WL 5132/10. Jednostkowe rezultaty mogą się różnić od opisanych).

towar
producent
Kod producenta
WAY288H0PL
EAN
4242002970943
informacje podstawowe
Biały
rodzaj
typowe
Klasa technologiczne Zużycie Wirowanie Funkcje
Elektroniczne
zaimplementowane technologie
ActiveWater
AntiVibration Design
AntyAlergia
AquaSensor
DrumClean
EcoSilence Drive™
Funkcja dołożenia prania/ pauza
I-Dos
Multi tone
Pauza
Podświetlany programator
Przyciski TouchControl
czujnik załadunku
System kontroli piany
VarioPerfect
waveDrum
Zabezpieczenie przed dziećmi
Programy
rodzaje programów
Czyszczenie bębna
Mix
Pierze
Płukanie
Pranie wstępne
Program AntyAlergia
Program automatyczny delikatny
Program do prania jedwabiu i dzianin delikatnych
Program Jeans
Program Koszule
Wirowanie
Zasłony
wymiary Drzwi
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezawaryjna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte rozszerzoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.