Bosch WLT24440PL promocja 2021

Cena1829.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A
Sposób ładowania front
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 84 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 44 cm
Prędkość wirowania 1200 obr/min
Automatyka wagowa tak
Wsad 6.5 kg
Poziom hałasu 52 dB
Kolor biały

Opis

Twoja pralka powinna obsłzastosować całą rodzinę i pracować według nowoczesnych, ekologicznych norm. Masz w dodatku wysokie wymogi, oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów, znikomej emisji hałasu, i nie godzisz się na wielki pobór prądu.

Pralki Serie | 6 z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przyjazne użytkownikowi,równocześnie bezawaryjne, trwałe i wyjątkowo ciche. Oferują wspaniałą sprawność prania przy wysokiej energooszczędności.

Najważniejsze cechy urządzenia Pranie do 65% szybciej lub do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Bęben VarioSoft - jeszcze lepsze efekty prania. Szczególnie cicha praca urządzenia. Pranie o każdej porze.

Funkcja dołożenia prania. Dożywotnia ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą produktywności energetycznej A+++ są najszczególniej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię.

Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: istotnie albo niezwykle oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect.

VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w zróżnicowanych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka przystosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody.

Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z większą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś błyskawicznie – auto spala więcej paliwa.

A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: istotnie albo wyjątkowo oszczędnie.

Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w zróżnicowanych programach prania.

dzisiaj nie musisz wybierać pomiędzy pralką szybką, a oszczędną – to pralka przystosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą.

Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś prędko – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technika ActiveWater™ oszczędza wodę i zniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch samoczynnie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej ilość wody i ani kropli więcej.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technika ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Bęben VarioSoft – siła kropli wody unikatowa struktura bębna VarioSoft wzorowana jest na kształcie kropli wody. W połączeniu z asymetrycznymi zabierakami stwarza znakomite warunki zarówno do prania subtelnej bielizny, jak i silnie zabrudzonych ubrań z grubszych tkanin.

Bęben VarioSoft – siła kropli wody wyjątkowa struktura bębna VarioSoft wzorowana jest na zarysie kropli wody. W połączeniu z asymetrycznymi zabierakami wytwarza perfekcyjne warunki równocześnie do prania subtelnej bielizny, jak i silnie zabrudzonych ubrań z grubszych tkanin.

Zielona technika – EcoSilence Drive™ Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają świeże standardy sprawności energetycznej. Bezszczotkowy napęd nie kreuje drgań, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive™ może zastosować pełnię swojej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii.

Urządzenia z takim silnikiem są niezwykle ciche i jednostajne, choćby przy maksymalnym załadunku. Zielona technologia – EcoSilence Drive™ Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają świeże standardy skuteczności energetycznej.

Bezszczotkowy napęd nie wytwarza drgań, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive™ może zastosować pełnię swej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii. Urządzenia z takim silnikiem są bardzo c..