Candy CS31052D2 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Candy CS31052D2 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1063.58 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Candy Smart CS3 1052D2
1063.58
OleOle!
-3%
Pralka CANDY CS3 1052D2-S DARMOWY TRANSPORT
1063.58
ELECTRO.pl
Candy Smart CS3 1052D2
1099.00
RTV EURO AGD
Pralka CANDY Smart CS3 1052D2-S. Klasa energetyczna A++
1099.00
MediaMarkt.pl
CANDY CS3 1052D2
1099.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A++
Sposób ładowania góra
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 85 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 37 cm
Prędkość wirowania 1000 obr/min
Wsad 5 kg
Poziom hałasu 56 dB
Kolor biały

OpisWybrane właściwościKlasa energetyczna A++
prędkość obrotowa [obr/min] 1000
Wsad [kg] 5
rozmiary GxSxW [cm] 34 x 60 x 85 cm
Inteligentny monitoring stanu pralki, który zapewni dłuższe życie urządzenia

Nie lubisz, gdy nagle coś się psuje w Twoim domu np. Ekspres do kawy, zmywarka, a co dopiero pralka? Najczęstszymi powodem awarii jest niewłaściwa eksploatacja urządzenia. W sytuacji Candy nie musisz się tym przejmować, ponieważ masz funkcję inteligentnego monitoringu. Jak ona działa? Twoja pralka powiadomi Cię, iż powinieneś wyczyścić filtr, włączyć program samoczyszczenia albo program diagnozujący stan głównych składników pralki. Dzięki inteligentnemu monitoringowi Twoja pralka posłuży Ci poprzez długi czas, a Ty będziesz mieć ją zawsze pod kontrolą.


KG Detector

pralki Candy Smart zostały zaopatrzone w technikę opartą o sensory, które automatycznie dobierają najlepsze cechy prania. Pralka dopasowuje liczba wody, rytm obrotów bębna i szybkość wirowania do wybranego typu tkaniny i oblicza czas trwania cyklu prania. Namierza dodatkowo obecność piany i w razie zapotrzebowania powiększa liczba wody podczas płukania. Technologia wpływa także na stosowne ułożenie odzieży wewnątrz bębna w trakcie prania. Usuwa to przeciążenie niektórych części pralki, wydłuża jej żywotność i obniża hałas.


Personalizowane programy znakomitych dla Twoich ubrań

uwielbiasz uprawiać sport i zastanawiasz się, czy pralka poradzi sobie ze sportową odzieżą? A może chcesz stworzyć program asygnowany dla Twoich ulubionych biznesowych koszul? Dzięki inteligentnym cyklom prania, masz do dyspozycji uzupełniające programy, które możesz personalizować. Starczy, iż wpiszesz nazwę swego programu (np. Ubrania biegowe), dobierzesz cechy programu, obroty wirowania i poziom zabrudzenia dzianin i klikasz „zapisz", i gotowe. Następnym razem, kiedy wrócisz z porannego joggingu, nie będziesz musiał wybierać po kolei wszelkich ustawień, tylko klikniesz na swój autorski program.


SMART TOUCH

to technika, która zadba o Twoje ubrania i Twoja? pralkę?. To nowy sposób obsługi urządzenia, który otworzy przed Toba? świat nowych, inteligentnych rozwiązań?. Będziesz mógł sterować pralką za pomocą kolorowego, dotykowego wyświetlacza zewnętrznego (w Twoim smartfonie), gdzie w asygnowanej aplikacji odszukasz cały szereg opcji, programów i funkcjonalności. Starczy mieć smartfon z Androidem i funkcją NFC i pobrać aplikację Candy Simply-Fi. By uruchomić daną funkcjonalność wystarczy zbliżyć smartfon do urządzenia.


Funkcji inteligentnego opóźnienia startu

Dzięki niej zaplanujesz swoje pranie i zdecydujesz, kiedy się ma się rozpocząć bądź zakończyć.