Candy GVS34126TC3 promocja 2020

Cena1549.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A+++
Sposób ładowania góra
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 82 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 34 cm
Prędkość wirowania 1200 obr/min
Automatyka wagowa tak
Wsad 6 kg
Poziom hałasu 56 dB
Kolor biały

Opis

Pralka Candy GVS34 126TC3 Wolnostojąca Linia: GrandÓvita Smart Touch Głębokość: 34 cm Załadunek: 6 kg Klasa energetyczna: A+++ prędkość wirowania: 1200 obr/min Poziom hałasu pranie/wirowanie: 56/77 dB ekran dotykowy NFC Funkcja pary Chromowane drzwi Poznaj funkcje pralek Candy Głębokość – SLIM & SUPER SLIM Ci trzeba pralki nadzwyczajnie przypasowanej do swoich potrzeb? Pralki Candy SLIM o głębokości jedynie 40 cm posiadają aż 8 kg objętości.

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, wybierz pralkę SUPER SLIM o głębokości zaledwie 33-34 cm i załadunku choćby do 6 kg! mały wymiar urządzenia z zachowaniem szerkiej gamy funkcji i porgramów.

Klasa energetyczna A+++ Pralki Candy to oszczędność każdego dnia. Dzięki najwyższej klasie produktywności energetycznej pralka zużywa pokaźnie mniej energii, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze!

Funkcja pary Dzięki Funkcji Pary usuniesz aż do 80% zagnieceń powstałych w czasie cyklu prania i suszenia. Ponadto odświeżysz ubrania bez potrzeby włączania pełnego programu. W szybki i prosty sposób pozbędziesz się nieprzyjemnych aromatów np.

po dymie papierosowym lub wizycie w restauracji. Smart Touch technologia Smart Touch to niezastąpiony asystent, który pozwoli Ci sterować urządzeniem przy pomocy smartfona albo tabletu. Pobierz na swój smartfon z Androidem i funkcją NFC aplikację Candy simply-Fi.

Z poziomu telefonu twórz swoje własne programy prania, steruj głosem i na bieżąco pilnuj pracę urządzenia. ASYSTENT STEROWANIA GŁOSEM Zbliż telefon do pralki i powiedz co chcesz uprać. Pralka sama zaproponuje trafny program i temperaturę w zależności od typu dzianiny, stopnia zabrudzenia i koloru.

INTELIGENTNY MONITORING PRALKI Pralka sama powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra, włączenia programu samoczyszczenia albo programu diagnozującego stan głównych składników pralki. FUNKCJA „MOJE STATYSTYKI" Dzięki tej funkcji dowiesz się, których programów używasz zwykle, ile energii zużywasz i ile czasu przeznaczasz na pranie.

PERSONALIZOWANE PROGRAMY Możesz sam stworzyć program nadzwyczajnie dostosowany do Twoich potrzeb, samemu dobrać cechy prania, szybkość wirowania i poziom zabrudzenia dzianin. KG Detector KG Detector to unikatowa technologia, która samoczynnie dostosowuje zużycie wody i energii do ilości ubrań w bębnie.

dzięki temu nawet w modelu o pojemności 10 kg możesz prać minimalne ilości tkanin i mieć pewność, że nie nadwyrężysz swego domowego budżetu. Już teraz zadbaj o swoje rachunki i o środowisko. Program prędki Programy szybkie to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którym wciąż brakuje czasu.

Wybierz jeden z trzech superszybkich programów prania, który choćby w kilkanaście minut odświeży Twoje ubrania. Oszczędzaj czas, energię i ciesz się najlepszymi rezultatami. Perfect Rapid 59' najkorzystniejsze efekty prania już w 59 minut? To realne dzięki programowi Perfect R...