Candy ROW4966DWHC1 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Candy ROW4966DWHC1 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2299.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Pralko-suszarka CANDY ROW 4966DWHC-1-S Rapido DARMOWY TRANSPORT
2299.99
ELECTRO.pl
Candy RapidÓ ROW 4966DWHC\1-S
2300.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Pralki
Sposób ładowania góra

Opis

Spraw, żeby pranie stało się czystą przyjemnością. Poznaj postępową technikę, która zaskakuje wspaniałymi rezultatami zawsze i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody, a także energii elektrycznej.

Pralko-suszarka ROW 4966DWHC1-S ładowana od przodu o ładowności 9 kg. Klasie energetycznej A powoduje, że pralka jest niezwykle energooszczędna i przyjazna środowisku. Szybkość obrotów w tym modelu, można regulować maksymalnie do 1400 obrotów na minutę.

Urządzenie ma 16 programów podstawowych, a także tryby dopełniające, dzięki którym możesz ustawić wyśmienite warunki dla dowolnego załadunku – także szczególnie delikatnych tkanin albo konkretnie zabrudzonych ubrań. Dostępne programy to m.in.: Blokada przycisków zapobiega przypadkową zmianę ustawień i programów podczas pracy pralki.

Nie musisz rozpoczynać prania od nowa, nawet jeśli w powszednich porządkach towarzyszą Ci mali pomocnicy. Dzięki funkcji "Opóźnienie startu" możesz ustawić wybrany program, aby zaczynał się w najszczególniej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy lub gdy obowiązuje niższa stawka za energię.