Electrolux EW8F328SP promocja 2020

Cena1929.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Electrolux
Kategoria:Pralki
Sposób ładowania góra

Opis

Pielęgnacja każdego włókna, bez względu na liczbę prań. Niebieskipokazuje wnikanie płynu zmiękczającego w dzianinę. UltraCare UltraCare System UltraCare zagwarantuje wyśmienite rezultaty już w temperaturze 30 stopni.

Dzięki aktywacji płynu zmiękczającego i detergentu w specjalnej komorze przed dodaniem ich do prania, są one lepiej rozprowadzone i docierają głębiej do każdego włókna. UltraWash UltraWash unikalny program UltraWash udoskonalone rezultaty czyszczenia, zapewniając tym samym maksymalną ochronę w 59 minut.

Bez kompromisów jeśli chodzi o zużycie energii. Przy tak krótkim cyklu, Twoje ubrania są precyzyjnie,finezyjnie wyprane, oszczędzając energię. Zachowując nadzwyczajną jakość Twoich ubrań na dłużej. SteamCare SteamCare SteamCare - ograniczyć zagniecenia sięgamy po żelazko.

System SteamCare kończy każde pranie cyklem parowym. Dzięki czemu ubrania są gładsze bez potrzeby prasowania. FreshScent FreshScent Nie pierz-odświeżaj. Niektóre raeczy nie wymagają pełnego prania, lecz wyłącznie szybkiego odświeżenia.

System FreshScent pozwala wydajnie odświeżyć ubranie dzięki połączeniu świeżego zapachu i finezyjnego działania pary. Wpływa to na wydłużenie żywotności ciuchów dzięki ograniczeniu zbędnego prania przy jednoczesnym zapewnieniu ich wspaniałego wyglądu i zapachu SensiCare SensiCare System SensiCare dostosowuje czas, liczba wody i energii do wielkości ładunku, aby ubrania nie prały się zbyt długo.

dzięki czemu zachowują rewelacyjny wygląd i miękkość na dlużej SoftPlus SoftPlus Płyn zmiękczający jest wymieszany z wodą przed wprowadzeniem do bębna, a także równomiernie rozprowadzony po całym praniu, poprzez co w chwili kontaktu z ubraniami dociera wgłąb włokien zapewniając im ochronę i świeży zapach na dłużej.

Pralka PerfectCare EW8F328SP z systemem UltraCare Pielęgnacja każdego włókna, bez względu na liczbę prań. Pralka wyposażona została w dużo progresywnych systemów, które nie tylko dbają o ubrania,ponadto o środowisko naturalne.

Takie atrybuty jak dostosowanie prania do wielkości załadunku czy rekomendacja Woolmark Blue powoduje, iż w pralce możesz wyprać całą Twoją szafę od najdelikatniejszych dzianin do powszednich ciuchów. Płyn zmiękczający mieszany jest z wodą przed wprowadzeniem do bębna oraz równomiernie rozprowadzony po całym praniu, dzięki temu dociera on wgłąb włókien, zapewniając im ochronę i świeży aromat na dłużej.

Pralka pierze z prędkością do 1200 obrotów na minutę, cechuje ją wysoka kategoria energetyczna A+++. Poznaj wszystkie modele pralek PerfectCare: PerfectCare 600 SensiCare PerfectCare 700 SensiCare SteamCare PerfectCare 800 SensiCare SteamCare UltraCare PerfectCare 900 SensiCare SteamCare UltraCare ColourCare Ubrania wyglądają jak nowe 2 razy dłużej* przejrzyj, jak zadbać o swoje ukochane ubrania.

Dzięki bezprecedensowym systemowi SensiCare teraz to realne. Pralki Electrolux PerfectCare samoczynnie do...