Mtwsa 61051 w pl pralka marki Indesit promocja 2022

Cena1249.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Indesit
Kategoria:Pralki
Sposób ładowania góra
Kolor biały

Opis

Pralka Indesit MTWSA 61051 W PL Programy bawełna Program Bawełna 60 w pralce Indesit MTWSA 61051 W PL zagwarantuje wspaniałe efekty prania przedmiotów z bawełny w 60° w zaledwie 59 minut. Program Bawełna 40 został specjalnie zaprojektowany w celu zapewnienia uzupełniającej opieki bawełnianym ubraniom podczas usuwania zabrudzeń w 40° w zaledwie 45 minut.

Water Balance Plus innowacyjny program Water Balance Plus został zaprojektowany,ewidentnie zmniejszyć zużycie wody, energii i czasu w trakcie pracy pralki Indesit MTWSA 61051 W PL. Przy minimalnym załadunku może on pomóc zaoszczędzić do 70% wody i 50% energii, będąc równocześnie szybszym o 35%.

Opóźnione pranie i Keylock Program Opóźnione pranie pozwala na wygodne zaplanowanie cykli prania na późniejszą porę dnia lub nocy. Po prostu ustaw program i pozwól swojej pralce Indesit zająć się resztą.

Funkcja Keylock została zaprojektowana, by zapobiec przypadkowemu użyciu panelu kontrolnego. Twój ciekawski maluch nie będzie już mógł przypadkowo otworzyć pralki Indesit MTWSA 61051 W PL, ani zmienić jej ustawień!

Mieszane odcienie 40 proces Mieszane kolory 40 zezwala na pranie mieszanych dzianin kolorowych bezpiecznie i efektywnie w 40° w mniej niż godzinę. Ciesz się nieprzerwanie żywymi, czystymi kolorami. Cykl Autoclean wyręcza Cię, broniąc i czyszcząc Twoją pralkę Indesit MTWSA 61051 W PL za naciśnięciem jednego przycisku, bez stosowania detergentów.