Samsung WW60K42138W promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Samsung WW60K42138W oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
SAMSUNG WW60K42138W
1549.00
Neonet.pl
Pralka SAMSUNG WW60K42138W AddWash 6kg 1200 obr A+++
1999.99
Media Expert

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A+++
Sposób ładowania góra
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 85 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 45 cm
Prędkość wirowania 1200 obr/min
Wsad 6 kg
Poziom hałasu 54 dB
Kolor biały

Opis

TECHNOLOGIE OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA WYGODA I DESIGN BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE linii CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE parametry dopełniające drzwi AddWash Pralka typu Slim technika Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z progresywnymi drzwiami, które pozwalają na dodawanie ubrań na każdym etapie prania.

starczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz również używać dodatkowych drzwi aby dodać płyn zmiękczający albo dodać odzież tylko na etapie płukania bądź wirowania.

* Jeśli temperatura w środku bębna nie przekracza 50°C Zapomnian eubrania Dodawaj podczas prania zapomniane części garderoby, w każdym momencie cyklu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, że było go zbyt niedużo.

Rzeczy tylko do odwirowania Dodawaj ubrania w trakcie cyklu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Wygodne wietrzenie wystarczy lekko uchylić uzupełniające drzwi aby bez przeszkód wentylować bęben.

technologia Eco Bubble™ skuteczne pranie nawet w niskiej temperaturze technologia Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać efektywnie choćby delikatne dzianiny. Nieszablonowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania łączy proszek, wodę i powietrze w aktywną pianę.

Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w tkaniny 40 x szybciej aniżeli w konwencjonalnych pralkach, efektywniej wykorzystując czyszczące atrybuty detergentu. Ponadto Twoje ubrania nie posiadają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się by pozostał on na ubraniach.

Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a aktywna piana likwiduje zabrudzenia wydajnie zarówno w zimnej jak i ciepłej wodzie. * Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Eco Bubble.

Funkcja Aktywnej Piany eliminuje choćby uporczywe plamy Aktywna Piana pomaga zlikwidować nawet najbardziej uporczywe plamy na Twoich ubraniach. Dodatkowa faza namaczania, przed rozpoczęciem prania, pozwala bąbelkom wniknąć we włókna dzianin i zmiękczyć zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*.

Skutecznie usuwają choćby tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5.

/ wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technice Bubble Soak. Fuzzy Logic właściwości przypasowane do potrzeb Fuzzy Logic to system czujników, które kontrolują temperaturę, czas prania, skuteczność płukania i inne.

samoczynnie dostosowuje liczba pobieranej wody albo zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa znacznie mniej energii aniżeli silniki tradycyjne.

Jest przy tym stanowczo trwały, zyskujesz więc pewność, iż będzie pracował długo i niezawodnie, co potwierdza dokument stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "choćby 20 Lat Działania".

Jesteśmy pewni, iż Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach efektywnie zniżające drgania powstające podczas odwirowania.

na dodatek sensor drgań technice VRT-Plus lokalizuje wibracje spowodowane przez wirowanie i w razie zapotrzebowania dopasowuje obroty tak, aby rozłożyć równomiernie wsad i obniżyć drgania. Gwarantuje to cichą i jednostajną pracę, więc możesz robić pranie nawet w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną.

Grzałka ceramiczna broni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash posiada grzałkę pokrytą podwójną warstwą ceramiczną. Dzięki tej wyjątkowo gładkiej powłoce kamień na grzałce osadza się wolniej. To rozwiązanie chroni grzałkę i znacząco wydłuża żywotność Twojej pralki.

WYGODA I DESIGN Pralka z opcją suszenia Oszczędność miejsca i energii Pralko-suszarki Samsung to idealne rozwiązanie, dla osób które dysponują ograniczonym miejscem. Nie Ci trzeba drugiego urządzenia, bo dzięki funkcji elektrycznego suszenia ubrania wyjmujesz suche i gotowe do prasowania.

powoduje to, iż nie musisz też rozstawiać żadnych dodatkowych suszarek. Ponadto oszczędzasz pieniądze, bo zużywasz mniej energii, w przypadku dwóch oddzielnych urządzeń. Bęben Diamond™ Dba o delikatne tkaniny Wnętrze bębna Diamond składa się z wyprofilowanych otworów, o profilu zbliżonym do diamentu.

Są one o 43% mniejsze, aniżeli w pralce z klasycznym bębnem, i zabezpieczają Twoje ubrania przed uszkodzeniami. Możesz w nim prać nawet delikatne dzianiny. Ekoczyszczenie bębna Chroń b