Samsung WW80TA026 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Samsung WW80TA026 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1490.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Pralka SAMSUNG WW80TA026AH EcoBubble Slim 8kg 1200 obr
1490.00
Media Expert
Samsung Ecobubble WW80TA026AT
1499.00
RTV EURO AGD
SAMSUNG WW80TA026TE Ecobubble
1499.00
Neonet.pl
SAMSUNG WW80TA026AE Ecobubble
1599.00
Neonet.pl
WW80TA026AE/EO Pralka SAMSUNG
1599.00
MediaMarkt.pl
Pralka SAMSUNG WW80TA026TH EcoBubble 8kg 1200 obr
1599.99
Media Expert
Samsung Ecobubble WW80TA026AT
1699.00
OleOle!

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Pralki
Sposób ładowania góra
Szerokość 60 cm
Wsad 8 kg

Opis

Charakterystyka EcoBubble™ sprawne pranie jest możliwe już w niskich temperaturach. Klasa energetyczna A+++ Najwyższa klasa produktywności energetycznej przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej.

Higieniczna para Uruchom program parowy dla higienicznie czystego i zdezynfekowanego prania. Digital Inverter Dłuższa żywotność, szczególnie cicha praca oraz 10 lat gwarancji. Szuflada StayClean łatwo utrzymać szufladę na detergent w czystości.

Czyszczenie Bębna usuwa zanieczyszczenia z bębna, membrany i drzwi pralki. Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™ efektywne likwidowanie uporczywych plam, nawet wniskich temperaturach* to zasługa technice EcoBubble™.

Detergent wraz z wodą i powietrzem już na początku procesu prania zamienia się w aktywną pianę i ekspresowo wnika w materiał, aby bez trudu wyeliminować z niego zabrudzenia. Takie działanie jest delikatne dla tkanin, broni ich naturalny odcień i fakturę.

Pranie w niskiej temperaturze to jeszcze mniejsze zużycie prądu**. * Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. Bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z wykorzystaniem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™ Pranie w niskiej temperaturze Skuteczne pranie w aktywnej pianie, która wnika głęboko w tkaninę, skażenia usuwane są już w niskiej temperaturze. Dodatkowa ochrona dzianin Aktywna piana jest produktywna,, a także łagodna dla w dzianin.

rozszerzona energooszczędność Pranie w niskiej temperaturze oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej. Najwyższa klasa energetyczna A+++ Najwyższa klasa energetyczna A+++ przyznawana jest najistotniej energooszczędnym sprzętom.

Dla Ciebie może oznaczać niższe rachunki za prąd. Jest także urządzeniem bardziej przyjaznym dla środowiska. Higienicznie czyste pranie podczas specjalnego programu pralka uwalnia z dołu bębna parę i nasyca nią dzianiny.

W ten sposób łatwiej usunąć skażenia, także bez korzystania z Prania wstępnego. Pranie zostaje zdezynfekowane i usunięte zostaje z niegoaż do 99,9% bakterii* i alergenów**.* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para.

likwiduje aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para.

usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego. Co jeszcze proponuje pralka Samsung? Skorzystaj z funkcjonalności pralki Samsung WW80TA026TH, żeby ułatwić sobie domowe obowiązki. Jej cicha praca nie będzie przeszkadzała domownikom*.

gwarantuje to technologia Digital Inverter, wykorzystująca mocne magnesy. Na dodatek urządzenie jest produktywne i energooszczędne**. Prosto utrzymać je w czystości, starczy włączyć stosowny program. Dzię...