Sharp ES-HFM6102W3 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sharp ES-HFM6102W3 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Pralka SHARP ES-HFM6102W3-PL
899.99
Media Expert
Pralka SHARP ES-HFM6102W3-PL
899.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Sharp
Kategoria:Pralki
Sposób ładowania góra

Opis

Pralka Sharp Energooszczędna pralka samoczynna SHARP ES-HFM6102W3-PL w klasie A+++ o obszerności 6 kg wspaniała do śladowej łazienki. Dzięki odpowiednim systemom wyłapuje stopień zapełnienia i automatycznie obniża zużycie wody i energii elektrycznej.

Alergia nam niestraszna Delikatna skóra alergika wymaga specjalnej ochrony. Dlatego Sharp zadbał o rozwiązanie, które sprawdzi się na co dzień. Funkcja Allergy Rinse w pralce SHARP ES-HFM6102W3-PL zagwarantuje dodatkowe płukanie pod koniec cyklu, usuwając pozostałości detergentu, mogące podrażnić wrażliwą skórę.

prędkie odświeżanie Nieplanowane spotkanie, nagłe wyjście czy plama po porannej kawie? Dzięki programowi szybki w zaledwie 15 minut pralka SHARP ES-HFM6102W3-PL upora się z niewielkim zabrudzeniem. Pralka, która przewiduje nieprzewidywalne Poznaj progresywne rozwiązania, dzięki którym nie zaskoczy cię żadna awaria.

Dzięki systemowi Unbalanced Control pralka SHARP ES-HFM6102W3-PL wykryje awarię i poinformuje cię o niej migającym sygnałem błędu. Jeśli w twoim domu zdarzają się problemy z zaopatrzeniem w wodę, czujnik ochrony przed przepełnieniem wykryje potencjalne problemy i samoczynnie uruchomi pompę odprowadzającą wodę.

w głównej mierze wygodawykorzystywanie pralki SHARP ES-HFM6102W3-PL było wygodne, Sharp wyposażył urządzenie w obszerne drzwi o średnicy 47 cm. Użyteczne rozwiązania Kilka praktycznych funkcji pozwoli ci zespoić działanie pralki SHARP ES-HFM6102W3-PL do swych potrzeb: • opóźnienie startu – załaduj pralkę i ustaw moment rozpoczęcia prania przesuwając go o 3, 6, 9 lub nawet 12 godzin.

• proste prasowanie – wybierz stosowny przycisk na panelu sterowania a ubrania wyjęte z pralki będą mniej pogniecione....