Whirlpool FWD 91496 promocja 2021

Cena1699.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Whirlpool
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A+++
Sposób ładowania front
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 84 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 63 cm
Prędkość wirowania 1400 obr/min
Wsad 9 kg
Poziom hałasu 52 dB
Kolor biały

Opis

Pralka WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FWD91496BVPL o szerokości 59.5 cm z klasą energetyczną A+++. Urządzenie ma SteamExpert, usuwający bakterie i nieprzyjemne zapachy i 6 Zmysł, oszczędzający czas, energie i wodę.

Maksymalna prędkość wirowania pralki wynosi 1400 obr/min. SteamExpert SteamExpert łączy w sobie dwa programy: Steam Hygiene i Steam Refresh. Steam Hygiene ulepsza wydajność poprzez wytwarzanie pary podczas cyklu prania w celu usunięcia wszystkich bakterii z włókien, przy jednoczesnej ich pielęgnacji.

Steam Refresh odświeża ubrania, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy. Funkcja ta rozluźnia też włókna, co usprawnia prasowanie ciuchów. Dzięki SteamExpert Twoje ubrania będą czyste i gotowe do noszenia już po kilku minutach od wyjęcia z pralki WHIRLPOOL FWD91496BVPL.

6. Zmysł Poznaj nowoczesną technikę, która zaskakuje doskonałymi rezultatami zawsze i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody, a także energii elektrycznej. Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6.

Zmysł w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL samoczynnie dobierze najkorzystniejsze ustawienia dla rodzaju i wielkości załadunku. Kolorowe 15° Funkcja Kolorowe 15° w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL pozwala wydajnie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu bez obaw o mieszanie się barw.

Przekonaj się, iż pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak skuteczne, jak w 40°C! Clean + Odkryj efektywny sposób walki z niełatwymi plamami. Określ poziom zabrudzenia: intensywny, codzienny albo prędki – a funkcja Clean+ w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL skutecznie rozprawi się z plamami już w 40°C!

SoftMove™ Pralka WHIRLPOOL FWD91496BVPL z technologią SoftMove troszczy się o tkaniny i dba o kolory ubrań. Specjalnie opracowane ruchy bębna w każdym z programów doskonałą ochronę jednocześnie ulubionych jeansów, jak i delikatnej jedwabnej bluzki.

Program ''Kołdry'' Program w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL asygnowany jest do prania rzeczy wypełnionych puchem, takich jak kołdry, poduszki i kurtki. Zalecane jest umieszczanie takich artykułów w bębnie z brzegami założonymi do środka i nieprzekraczanie ¾ objętości bębna.

W celu osiągnięcia trafnych wyników prania zaleca się stosowanie detergentu w płynie. Program ''Wełna'' Dzięki asygnowanemu programowi do Wełny, możesz wyprać wszystkie Swoje wełniane ubrania, choćby jeśli są opatrzone etykietą „tylko pranie ręczne" w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL.

optymalne rezultaty osiągniesz stosując specjalne detergenty i będziesz prać tylko tyle ile zaleca Instrukcja Obsługi. Program ''Sportowe'' Program w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL jest asygnowany do prania lekko zabrudzonej odzieży sportowej takich jak dresy, skarpetki czy szorty.

Zalecamy ponadto wykorzystywanie płynnego detergentu w ilości optymalnej do połowy załadunku. FreshCare+ FreshCare+ zachowuje świeżość ciuchów na długo po zakończeniu procesu prania w pralce WHIRL...