Candy CBTD7A1TE promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Candy CBTD7A1TE oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Candy CBTD7A1TE-S
2199.00
OleOle!
Candy CBTD7A1TE-S
2499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Pralko-suszarki do zabudowy

Opis

Suszarka Candy Suszarka CANDY CBTD 7A1TE-S o szerokości 59.6 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie atest Woolmark, a także Simply-fi. Roczne zużycie energii 269 kWh. Łatwe prasowanie Program nietrudne Prasowanie w suszarce CANDY CBTD 7A1TE-S zapewnia mniej zagnieceń w przypadku konwencjonalnego procesu prania.

Prasowanie będzie widocznie prostsze lub wręcz zupełnie zbędne. Para wodna wnika w dzianinę rozprężając ją. Redukuje to zagniecenia. Program dziecięcy W domu, w którym jest dziecko, pranie trzeba robić niemal codziennie.

Dlatego suszarka CANDY CBTD 7A1TE-S jest Ci po prostu niezbędna. Wybierz Program Dziecięcy, który błyskawicznie i produktywnie wysuszy ubranka i pościel dziecka. Certyfikat Woolmark certyfikat Woolmark gwarantuje, iż suszarka CANDY CBTD 7A1TE-S może być wykorzystywana do najdelikatniejszych tkanin.

Bez obaw możesz więc prać i suszyć choćby wełnę. Certyfikat Woolmark to gwarancja stosownie dobieranej temperatury, która nie uszkodzi dzianin i zachowa ich oraz zarys. Opóźnienie startu Ustaw suszarkę CANDY CBTD 7A1TE-S na późniejsza godzinę i wyjmij tkaniny od razu po powrocie z pracy.

Korzystaj z nocnej taryfy energetycznej wygodnie ustawiając wybrany program przed snem. Simply-Fi Pobierz aplikację Simply-Fi i zyskaj dostęp do wszystkich funkcji w suszarce CANDY CBTD 7A1TE-S. Będziesz mógł kreować własne programy dostosowane do swych potrzeb, np.

dla odzieży sportowej, czy butów. Aplikacja Simply-Fi pozwala Ci dodatkowo dokonywać diagnostyki urządzenia, czyścić filtr, wzywać pomoc online lecz też daje dostęp do wskazówek i porad dotyczących poszczególnych tkanin.

Pompa Ciepła Pompa ciepła w suszarce CANDY CBTD 7A1TE-S kreuje podciśnienie, które ogrzewa powietrze i sprawia parowanie wody z wilgotnego prania. To ogrzane, wilgotne powietrze jest następnie gwałtownie schładzane, co skrapla wilgoć.

Osuszone w ten sposób powietrze wraca do bębna suszarki, jest ponownie ogrzewane i nasycane wilgocią, a później ponownie schładzane. Proces trwa aż do całkowitego usunięcia wilgoci i wysuszenia ubrań. W ten sposób powstaje zamknięty obwód, w którym straty ciepła (energii) są nad wyraz znikome.

Pozwala to ograniczyć zużycie energii nawet o 50 % w stosunku do zwykłej suszarki kondensacyjnej. Czujnik wilgotności Specjalny czujnik sam dobierze czas i temperaturę suszenia do poziomu wilgotności ciuchów w suszarce CANDY CBTD 7A1TE-S.

Niższa temperatura suszenia Niższa temperatura suszenia (45 – 55°C) w suszarce CANDY CBTD 7A1TE-S jest wyjątkowo pokaźna dla naszych ubrań, gdyż chroni dzianiny przed zniszczeniem, czy również zmianą ich wymiaru albo kształtu.

dodatkowo niższa temperatura umożliwia suszenie różnorodnych rodzajów tkanin, takich jak np.: syntetyki, jeans, odzież sportowa, wełna, pościel, czy bawełna. Easy Case Easy Case to zintegrowany zbiornik mieszczący się w drzwiach suszarki CANDY CBTD 7A1TE-S.

Jego innowacyjny kształt, zwarta oraz praktyczny użyteczny zarys usprawniają jego wyjęcie, przenoszenie i opróżnianie, zapobiegając rozlewaniu wody. Easy Case może pomieścić do 3 litrów wody.

Easy Case nie wymaga opróżniania po każdym cyklu suszenia; jest przezroczysty, dzięki temu poziom wody jest za każdym razem widoczny. W ten sposób unika się ryzyka,cykl suszenia zostanie przerwany. Pokaźny otwór załadunkowy Otwór w suszarce CANDY CBTD 7A1TE-S charakteryzuje się ponadprzeciętną szerokością do 35 cm, dzięki czemu eliminujemy przypadkowe zniszczenie gumowego kołnierza.

Łatwo, efektywnie i komfortowo załadujesz i rozładujesz pranie choćby o obfitych gabarytach, takich jak koc czy pościel.