MyVita MyBiotic PRO koncentrat probiotyczny Non GMO 473ml (5903021590107) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem MyVita MyBiotic PRO koncentrat probiotyczny Non GMO 473ml (5903021590107) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 36.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Probiotyk w płynie MyBiotic PRO 473ml
36.50
SwansonPolska.pl
Probiotyk w płynie MyBiotic PRO 473ml
36.50
Hurtownia Suplementów Diety i Kosmetyków Relax

Parametry

Producent:MyVita
Kategoria:Prebiotyki i probiotyki
Postać płyn

Opis

MYVITA MYBIOTIC PRO - KONCENTRAT PROBIOTYCZNY 473ML

MyBiotic Pro MyVita® to koncentrat probiotyczny, który posiada pożyteczne szczepy żywych kultur bakterii. Jest polecany najczęściej osobom z obniżoną niepodatnością, będącym podczas lub po antybiotykoterapii, stosującym ubogą dietę, a także posiadającym problemy z dobrym funkcjonowaniem układu pokarmowego. Ważne jest także stosowanie probiotyków podczas podróży, w szczególności do egzotycznych miejsc.

Do produkcji koncentratu użyto 10 mld dokładnie wyselekcjonowanych szczepów żywych kultur bakterii na każde 100 ml. Żaden komponent preparatu nie pozostał poddany modyfikacjom genetycznym (NON-GMO).

Probiotyki to żywe organizmy, które są zdolne do zasiedlania rozmaitych środowisk, w tym również organizmu ludzkiego. Ich odpowiednia liczba sprzyja poprawie stanu organizmu gospodarza.

Bakterie kwasu mlekowego to zastrzeżone szczepy o potwierdzonym klinicznie działaniu. Pozytywny wpływ probiotyków na stan zdrowia można zauważyć w wielu aspektach. Te z gatunku Lactobacillus i Bifidobacterium odpowiadają przeważnie za przywrócenie naturalnego stanu mikroflory bakteryjnej jelit.

Probiotyki mogą na dodatek przeciwdziałać patogennym drobnosutrojom, które dostały się do przewodu pokarmowego, na przykład w wyniku nieprzestrzegania zasad higieny.

korzystny stan mikroflory bakteryjnej sprzyja udoskonalonemu wchłanianiu składników odżywczych, wspomaga procesy trawienne i leczenia alergii pokarmowych, a także sprawność układu immunologicznego.

składniki
woda oczyszczana, koncentrat organicznego soku z jabłek, zespół żywych kultur bakterii probiotycznych: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium bifidum, sok z naturalnych owoców noni, sok z owoców truskawek, naturalny zapach truskawkowy.

SPOSÓB wykorzystania
5 ml (1 łyżka) 3 razy dziennie. Można rozcieńczyć z wodą albo innym ulubionym, chłodnym napojem.

Dzienna porcja dostarcza: 15 ml koncentratu probiotycznego

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla drobnych dzieci.

UWAGA
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) różnorodnej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym i dzieciom.