Kapsułki N°1 ProBiotic 2 opakowania (2 x 30 kapsułek) promocja 2021

Cena231.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LAB ONE

Parametry

Producent:Lab One
Kategoria:Prebiotyki i probiotyki
Postać kapsułki

Opis

N°1 ProBiotic to innowacyjny, wieloszczepowy probiotyk z dodatkiem prebiotyku.

Jedna kapsułka N°1 ProBiotic mieści 30 miliardów mikrokapsułkowanych kultur bakterii pochodzących z 10 rozmaitych szczepów.

Jedna kapsułka N°1 ProBiotic posiada:

 • 30 miliardów żywych kultur bakterii w jednej kapsułce,
 • 10 numeryzowanych szczepów o potwierdzonym działaniu terapeutycznym,
 • prebiotyk, który powiększa aktywność bakterii probiotycznych, usprawniając ich namnażanie w przewodzie pokarmowym,
 • opatentowana technologia mikrokapsułkowania, która broni każdą komórkę bakteryjną,
 • doskonalsze opakowanie, zapewniające jeszcze skuteczniejszą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

N°1 ProBiotic to suplement diety, który powstał pod okiem specjalistów, co potwierdzają przeprowadzone badania. artykuł jest w 100% bezpieczny, może być podawanym dzieciom od 3 roku życia.

Działanie:

 • Kompleksowa odbudowa naturalnej mikroflory jelitowej
 • Łagodzenie zaburzeń pracy przewodu pokarmowego, zespół jelita drażliwego
 • rekompensowanie negatywnych następstw antybiotykoterapii (dysbioza jelitowa)
 • Poprawa procesu trawienia i wchłaniania komponentów odżywczych
 • Zmniejszenie nasilenia reakcji alergicznych
 • Regulacja pracy układu immunologicznego
 • Poprawa wydolności i witalności organizmu

nowoczesnA FORMUŁA

Bakterie probiotyczne, jako żywe organizmy, potrzebują pożywienia by przetrwać. Rolę pokarmu spełniają tzw. prebiotyki, czyli substancje które nie ulegają trawieniu. Prebiotyki powiększają aktywność korzystnych bakterii i upraszczają ich namnażanie.

probiotyk + prebiotyk = SYNBIOTYK

zaimplementowany w N°1 ProBiotic błonnik akacjowy, pełniący rolę pożywienia dla bakterii probiotycznych, nie powoduje wzdęć, tak jak używana zwykle inulina czy fruktooligosacharydy. Błonnik akacjowy jest przychylny i bezpieczny dla Twojego korzystnego samopoczucia.

opatentowanA technologia PRODUKCJI
technologia mikrokapsułkowania zastosowana w N°1 ProBiotic to technika powlekania każdej komórki bakteryjnej cienką warstwą lipidów. Stopione kropelki lipidów otaczają każdą pojedynczą bakterię w 100%, broniąc ją jednocześnie podczas przechowywania, jak i transportu poprzez układ pokarmowy.

Mikrokapsułkowanie rozszerza odporność probiotycznych mikroorganizmów. Gwarantuje pełną ochronę komórki bakteryjnej przed wilgotnością, kwasowością, utlenianiem, pH, ciśnieniem osmotycznym, dzięki temu daje gwarancje:

 • żywotności szczepów choćby w trudnych warunkach,
 • zwiększone przeżycie w czasie przejścia przez żołądek.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technice i najwyższych standardów produkcji N°1 ProBiotic:

 • gwarantuje stabilność żywych kultur bakterii podczas przechowywania,
 • zapewnia dostarczenie żywych kultur bakterii 10 szczepów do dalszych odcinków przewodu pokarmowego i utrzymanie ich atrybuty probiotycznych.

Przyjmując suplement diety N°1 ProBiotic masz pewność, że bakterie w nim zawarte są żywe!

Wykres: Przeżywalność bakterii probiotycznych w kapsułce 6 miesięcy po procesie produkcji.

Powyższy wykres ukazuje stabilność (żywotność) mikrokapsułkowanych otoczką lipidową bakterii probiotycznych (N°1 ProBiotic) i liofilizowanych bakterii probiotycznych nie zabezpieczonych przez proces mikrokapsułkowania.

Przedstawione wyniki badań jednoznacznie potwierdzają, że przeżywalność bakterii poddanych procesowi mikrokapsułkowania w produkcie N°1 ProBiotic jest wielokrotnie wyższa, aniżeli bakterii liofilizowanych, stosowanych w charakterystycznych produktach.

Mikrokapsułkowanie zapewnia 80% przeżywalność bakterii zamkniętych w kapsułce (badanie po 24 miesiącach przechowywania preparatu). Dlatego w każdej kapsułce zamykamy ich aż 36 miliardów. Nawet przy śmierci 20% masz zapewnione, że 30 miliardów dostarczysz do swego organizmu.

DOSKONALSZE OPAKOWANIE
Bakterie probiotyczne są istotnie wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych. W trakcie przechowywania produktu, decydującym czynnikiem ich trwałości jest wilgotność.
W produkcie N°1 ProBiotic została zaimplementowana folia o wysokiej barierowości, która zabezpiecza kapsułki przed przenikalnością pary wodnej oraz tlenu bezsprzecznie lepiej charakterystyczna folia PVC standardowo stosowana do blistrowania, co daje gwarancję najwyższej jakości zabezpieczenia kapsułek.

Bakterie probiotyczne są wyjątkowo potrzebne w sytuacjach, kiedy własna mikroflora fizjologiczna ulega wyniszczeniu albo wymaga wsparcia.

JAKOŚĆ N°1

Przywiązujemy najwyższą uwagę do cyklu produkcji. Wybierając N°1 ProBiotic wybierasz artykuł najwyższej klasy. Nie daj się nabrać na zbyt niską cenę większości produktów probiotycznych. Mniejsze ilości kultur, a do tego brak ochrony w postaci mikrokapsułkowania sprawia,w momencie, kiedy przyjmujesz probiotyki większość z kultur bakterii może nie być już aktywna!

W każdej kapsułce zamknięto 30 miliardów żywych kultur bakterii.

* Jednostka wytwarzająca kolonię bakterii.

N°1 ProBioticmoże być stosowany u dzieci od 3 roku życia.