Kapsułki ProbioBalance Man Balance probiotyk - 30 kapsułek promocja 2021

Cena54.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Aliness MedicaLine Ostrówiec, 05-480 Karczew, Polska Dystrybutor: Medi
Kategoria:Prebiotyki i probiotyki
Postać kapsułki

Opis

Suplement diety - ProbioBalance żeby Aliness® MAN Balance 13 szczepów/20mld - 30 kapsułek vege Aliness

*Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania jelit

(1*109 cells =1 miliard)

składniki: Prebiotyk - Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW (aw<0,2%), Babka Lancetowata - ekstrakt (Plantago Lanceolata), Bifidobacterium breve BR03, Lactobacillus acidophilus LA02, Lactobacillus plantarum LP01, Streptococcus thermophilus FP4, Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103,

Bifidobacterium animalis lactis BS01, Lactobacillus paracasei LPC00, Lactobacillus plantarum LP09,

Lactobacillus rhamnosus LR05, Lactobacillus casei LC03, Bifidobacterium bifidum BB01, Streptococcus thermophilus YO8, Bifidobacterium longum BL03, otoczka bakterii: estry glicerynowe kwasów tłuszczowych, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

*Babka Lancetowata przyczynia się do utrzymania normalnego funkcjonowania jelit

ProbioBalance by Aliness® MAN Balance posiada specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii asygnowane mężczyznom.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania dobrego działania towaru: 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być używany jako substytut różnorodnej diety. Jednostajny sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Suplement diety ProbioBalance żeby Aliness® MAN Balance posiada 20 miliardów bakterii w każdej kapsułce. Każda bakteria pozostała pokryta podwójną warstwą lipidową gwarantującą efektywną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w stanie nienaruszonym, gdzie ma wykazywać swoją dynamiczność biologiczną.

Warunki przechowywania: artykuł może być przechowywany w warunkach pokojowych.

Chłodzenie wydłuży okres przydatności do spożycia. Należy unikać temperatur powyżej 25 °C.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

W celu zapewnienia najwyższej jakości artykułu przez cały okres daty jego ważności, na etapie produkcyjnym, dodawane jest 20% naddatku technicznego czyli ok. 20% więcej bakterii do każdej kapsułki.

** użycie mikrokapsułkowanych bakterii kwasu mlekowego wymaga unikalnej, zastrzeżonej metody analizy, przystępnej u producenta, w celu ilościowego określenia żywych komórek bakterii (cytometrii przepływowej). Patent no RM2009A000591

dedykowana linia artykułów:

ProbioBALANCE to przełomowa i kompleksowa seria 10 produktów probiotycznych o specjalnie wyselekcjonowanych szczepach bakterii, asygnowanych do różnych grup wiekowych, wspomagająca korzystne funkcjonowanie jelit. Produkty zostały opracowane przez polskich i włoskich technologów.

Bakterie mikrokapsułkowane:
opatentowana technika MICROENCAPSULACJI to podwójna powłoka lipidowa otaczająca komórkę bakteryjną. Tak bezprecedensowe rozwiązanie zagwarantuje prawie 100 % przeżywalności bakterii przy przejściu przez żołądek/dwunastnicę. Bakterie mikrokapsułkowane są kilka razy mocniejsze niż liofilizaty, dlatego starczy 5 razy mniej bakterii, żeby uzyskać taki sam stopień kolonizacji w jelita.

Niska aktywność wodna (aw):

Bakterie probiotyczne są nad wyraz wrażliwe na środowisko wodne. Producenci niejednokrotnie stosują, jako wypełnienie różnego rodzaju błonniki czy też inulinę. Ich środowisko nie jest prawidłowe dla bakterii, ponieważ ich dynamiczność wodna jest powyżej <0,2.
aktywność wodna nośnika ma w sytuacji probiotyków kolosalne znaczenie. To nośnik ma najbliższy kontakt z bakteriami przez cały czas. Jeżeli energiczność wodna jest powyżej aw>0,2 to enzymy zawarte w bakteriach zaczynają się aktywować doprowadzając do ich umierania.
Jeżeli nie stosujemy nośnika o optymalnej energiczności wodnej to różnorodne zabezpieczenia wykorzystywane przez marki jak kapsułki celulozowe, DerrCaps czy nawet blistry alu-alu na mało się zdadzą.
Produkty ProbioBALANCE jako pierwsze na świecie zawierają innowacyjny PREBIOTYK – złożony polisacharyd (dietetyczny błonnik rozpuszczalny) Fibregum™ Bio Law (certyfikat organic/BIO) o dynamiczności wodnej poniżej aw<0,2 czyli bezpiecznej dla bakterii. Enzymy w bakteriach przy tak niskiej aktywności wodnej nie wpływają na metabolizm bakterii.
dodatkowo Fibregum™ jest nieprzeciętnym prebiotykiem o dużo udoskonalonym działaniu aniżeli inulina. W przeciwieństwie do inuliny Fibregum™ jest obfitym polisacharydem jest on fermentowany przez bakterie wolniej (ma wydłużony czas fermentacji) bez gazów, wzdęć jak to ma miejsce przy inulinie.

Butelki ze szkła fioletowego (Violet Glass):
Szkło fioletowe działa jak naturalny filtr, który chroni przed światłem słonecznym i poprawia jakość wrażliwych substancji. Szkło fioletowe blokuje pełne spektrum światła widzialnego za wyjątkiem części fioletowej. To unikalne połączenie zapewnia trafną ochronę przed procesami starzenia i utleniania bardzo wrażliwych substancji. Ochrona bakterii szkłem fioletowym jest przełomowym sposobem zapewnienia wysokiej jakości towaru ProbioBalance.
Poniżej ukazujemy badanie pokazujące różnice w przechowywaniu substancji. Zalecamy zachowanie naszych butelek i użycie ich w kuchni do przechowywania ziół, nasion czy leków.

Liczne badania kliniczne:
Wszystkie szczepy zawarte w ProbioBALANCE posiadają liczne, udokumentowane badania kliniczne i technologiczne:

Producent: Medicaline