Kapsułki Adaptal adaptogen z dodatkiem BioPerine 60 kapsułek Vcaps PharmoVit Herballine promocja 2021

Cena40.39
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Herbaline Funkcjonalne suplementy diety, Dystrybutor: Pharmovit Sp. z
Kategoria:Preparaty ziołowe
Postać kapsułki

Opis

składniki
elementy w porcji dziennej: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego 140,00 mg standaryzowany na 7% witanolidów 9,80 mg, ekstrakt 4:1 z korzenia szczodraka krokoszowatego 100,00 mg, ekstrakt 4:1 z owoców cytryńca chińskiego 100,00 mg, otoczka kapsułki Vcaps®:hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt 4:1 z korzenia różeńca górskiego 35,00 mg, ekstrakt 20:1 z korzenia żeń-szenia syberyjskiego 25,00 mg, BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 3,00 mg standaryzowany na 95% piperyny 2,85 mg, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1,40 mg (100% RWS)*.
*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia
BioPerine® jest chronionym znakiem handlowym firmy SABINSA.
VCAPS® & logo są znakami towarowymi producenta Lonza lub jej oddziałów.

OPIS
Adaptal™ zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów i witamin zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Ashwagandha, żeń-szeń syberyjski i cytryniec wykazują atrybuty adaptogenne. Adaptogeny to substancje roślinne pomagające w kompensowaniu skutków stresu oraz w przystosowaniu organizmu do niekorzystnych warunków środowiskowych. Ponadto ashwagandha pomaga w utrzymaniu zdolności fizycznych i psychicznych w sytuacji osłabienia i zmęczenia, a żeń-szeń syb. Wspiera organizm w stanach przemęczenia i rekonwalescencji oraz przyczynia się do stosownej aktywności umysłowej i poznawczej. Szczodrak wspiera oporność i wspiera adaptację organizmu do arcytrudnych i stresujących sytuacji. Różeniec przyczynia się do pobudzenia i poprawy stanu umysłu oraz wykazuje korzystne działanie w trudnościach przy zasypianiu, braku apetytu i spadku efektywności w pracy. Wit. B6 pomaga w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego.

ZALECANE SPOŻYCIE
Zalecana porcja towaru do spożycia w ciągu dnia konieczna do uzyskania prawidłowego działania towaru: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka. Spożywać nie dłużej niżeli 3 miesiące.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze części. Towar dla dorosłych. Spożywania artykułu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Osoby zażywające leki przeciwdepresyjne przed spożyciem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem. Artykuł nie może być użytkowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

produkt nie zawiera syntetycznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, a także barwników.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla śladowych dzieci.

szczegóły produktu
BEZ GLUTENU (w składnikach): BEZ GLUTENU (w składnikach)
SUPLEMENTY DIETY: SUPLEMENTY DIETY
WEGETARIAŃSKI: WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI: WEGAŃSKI
certyfikat BIO: nie dotyczy
producent - nazwa i adres: Pharmovit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Plac G. Narutowicza 1/6, 09-402 Płock
PRODUCENT: PHARMOVIT (suplementy diety)
Tworzywo op. Jednostkowego: Szkło