Erectavin z dodatkiem BioPerine 60 kapsułek Vcaps PharmoVit Herballine (5902811236775) promocja 2021

Cena37.09
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Herbaline Funkcjonalne suplementy diety, Dystrybutor: Pharmovit Sp. z
Kategoria:Preparaty ziołowe
Postać kapsułki

Opis

komponenty
komponenty w porcji dziennej: L-arginina (chlorowodorek l-argininy) 300,00 mg, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt 4:1 z owoców buzdyganka naziemnego 140,00 mg, ekstrakt 4:1 z liści damiana 100,00 mg, ekstrakt 4:1 z korzenia żeń-szenia koreańskego 90,00 mg, cynk (glukonian cynku) 10,00 mg (100% RWS)*, BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 3,00 mg standaryzowany na 95% piperyny 2,85 mg.
*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
BioPerine® jest opatentowanym znakiem handlowym producenta SABINSA.
VCAPS® & logo są znakami towarowymi producenta Lonza albo jej oddziałów.

OPIS
Eractavin™ gromadzi mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów i minerałów, zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie części odżywczych, a także zwiększa efektywność części zio- łowych. Buzdyganek naziemny wspiera zdrowie narządów rozrodczych oraz wspomaga zdolności seksualne. Buzdyganek, damiana i żeń-szeń koreański przyczyniają się do utrzymania pragnienia seksualnego. Cynk pomaga w utrzymaniu korzystnej płodności, prawidłowych funkcji rozrodczych oraz pomaga w utrzymaniu poprawnego poziomu testosteonu we krwi.

ZALECANE SPOŻYCIE
Zalecana porcja towaru do spożycia w ciągu dnia konieczna do uzyskania dobrego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki. Spożywać nie dłużej aniżeli 3 miesiące.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze elementów. Towar dla dorosłych. Spożywania artykułu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być użytkowany jako substytut przeróżnej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

towar nie zawiera syntetycznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, a także barwników.


ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
bronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


detale artykułu
BEZ GLUTENU (w składnikach): BEZ GLUTENU (w składnikach)
SUPLEMENTY DIETY: SUPLEMENTY DIETY
WEGETARIAŃSKI: WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI: WEGAŃSKI
dokument BIO: nie dotyczy
producent - nazwa i adres: Pharmovit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Plac G. Narutowicza 1/6, 09-402 Płock
PRODUCENT: PHARMOVIT (suplementy diety)
Tworzywo op. Jednostkowego: Szkło