Insulinmed z dodatkiem BioPerine i gurmar 60 kapsułek Vcaps PharmoVit Herballine (5902811236751) promocja 2021

Cena40.39
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Herbaline Funkcjonalne suplementy diety, Dystrybutor: Pharmovit Sp. z
Kategoria:Preparaty ziołowe
Postać kapsułki

Opis

Cardiozin - układ krążenia 60 Kapsułek, 26.48 g Herballine Pharmovit
Suplement diety

zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie komponentów odżywczych, a także zwiększa skuteczność części ziołowych. Ekstrakt z głogu wspomaga funkcje serca i ulepsza krążenie obwodowe. Winogrona przyczyniają się do utrzymania korzystnego ciśnienia krwi i wspierają układ sercowo-naczyniowy. Pestki winogron wspomagają krążenie żylne, pomagają utrzymać zdrowie naczyń krwionośnych i niepodzielność naczyń włosowatych. Miłorząb japoński pobudza krążenie obwodowe.

Zalecana porcja artykułu do spożycia w ciągu dnia konieczna do uzyskania dobrego działania towaru: Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki.

składniki
Ekstrakt z owoców głogu dwuszyjkowego, diosmina, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC), ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego standaryzowany na 24% glikozydów flawonowych, ekstrakt z owoców pomidora zwyczajnego standaryzowany na 5% likopenu, BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny. BioPerine® jest zastrzeżonym znakiem handlowym marki SABINSA.

komponenty w porcji dziennej 2 kapsułki
Ekstrakt 4:1 z owoców głogu dwuszyjkowego (Crataegus laevigata) 200,00 mg
Diosmina 200,00 mg
Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) 150,00 mg
- w tym oligomeryczne proantocyjanidyny 142,50 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) 80,00 mg
- w tym glikozydy flawonowe 19,20 mg
Ekstrakt z owoców pomidora zwyczajnego (Lycopersicon esculentum) 50,00 mg
- w tym likopen 2,50 mg
BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) 3,00 mg
- w tym piperyna 2,85 mg

Warunki przechowywania
chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla niedużych dzieci.

Środki ostrożności
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze składników. Substancje czynne zawarte w ginkgo biloba nasilają działanie leków przeciwzapalnych, moczopędnych i paracetamolu. Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi albo przyjmujące leki rozrzedzające krew powinny zachować szczególną ostrożność podczas przyjmowania artykułu. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Artykuł nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.