Venozin z dodatkiem BioPerine 60 kapsułek Vcaps PharmoVit Herballine (5902811237697) promocja 2021

Cena29.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Herbaline Funkcjonalne suplementy diety, Dystrybutor: Pharmovit Sp. z
Kategoria:Preparaty ziołowe
Postać kapsułki

Opis

Venozin - krążenie żylne 60 Kapsułek, 29.49 g Herballine Pharmovit
Suplement diety

posiada mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów, zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego Bioperine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie elementów odżywczych oraz zwiększa skuteczność komponentów ziołowych. Kasztanowiec pomaga utrzymać zdrowe krążenie krwi w nogach, wspomaga zdrowie układu krążenia, a także pomaga obniżyć odczucie „ciężkich nóg". Herbata chińska pomaga rozszerzyć metabolizm, wspomaga funkcje wydalnicze nerek, pomaga zachować zdrowe serce i prawidłowe samopoczucie. Ekstrakt z pestek winogron utrzymuje integralność układu żylnego a proantocyjanidyny pochodzące z pestek winogron wykazują w dodatku działanie przeciwutleniające. Miłorząb japoński wspiera krążenie obwodowe a ruszczyk kolczasty wspomaga krążenie żylne, może przynieść ulgę i uczucie lekkości w nogach. Gorzka pomarańcza pomaga się zrelaksować podczas stresującego i intensywnego trybu życia.

Zalecana porcja artykułu do spożycia w ciągu dnia potrzebna do uzyskania korzystnego działania towaru: Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki.

komponenty
Ekstrakt z liści herbaty chińskiej standaryzowany na 20% EGCG, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylo-metyloceluloza, ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego standaryzowany na 20% escyny, ekstrakt z kwiatów perełkowca japońskiego standaryzowany na 95% kwerce-tyny i 5% rutyny, diosmina, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego standaryzowany na 24% glikozydów flawono-wych, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego standaryzo-wany na 5% ruskogenin, ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95% oligomerycznych proantocyjanidyn, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 95% bioflawonoidów, 55% hesperydyny, Bioperine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.
BioPerine® jest chronionym znakiem towarowym producenta SABINSA.

składniki w porcji dziennej 2 kapsułki
Ekstrakt z liści herbaty chińskiej 200,00 mg
- w tym EGCG 40,00 mg
Ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego 150,00 mg
- w tym escyna 30,00 mg
Ekstrakt z kwiatów perełkowca japońskiego 100,00 mg
- w tym kwercetyna 95,00 mg
- w tym rutyna 5,00 mg
Diosmina 100,00 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego 70,00 mg
- w tym glikozydy flawonowe 16,80 mg
Ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego 60,00 mg
- w tym ruskogeniny 3,00 mg
Ekstrakt z pestek winogron 50,00 mg
- w tym oligomeryczne proantocyjanidyny 47,50 mg
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy 50,00 mg
- w tym bioflawonoidy 47,50 mg
- w tym hesperydyna 27,50 mg
Bioperine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 3,00 mg
- w tym piperyna 2,85 mg

Warunki przechowywania
chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla niewielkich dzieci.

Środki ostrożności
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze komponentów. Substancje zawarte w ginkgo biloba nasilają działanie leków przeciwzapalnych, moczopędnych i paracetamolu. Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub przyjmujące leki rozrzedzające krew powinny zachować szczególna ostrożność w trakcie przyjmowania produktu. Artykuł dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Towar nie może być stosowany jako substytut różnorodnej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stabilnego sposobu żywienia.
posiada kofeinę; nie zaleca się wykorzystywania u dzieci i kobiet w ciąży (20 mg w zalecanej porcji dziennej).