Węgiel aktywny z kokosa spożywczy Food grade 300 mg proszek 200 g Aliness (5903242581373) promocja 2022

jest dostępny w sklepie aleNatura.pl

Parametry

Producent:Aliness MedicaLine Ostrówiec, 05-480 Karczew, Polska Dystrybutor: Medi
Kategoria:Preparaty ziołowe
Postać proszek

Opis

ALINESS Węgiel aktywny z kokosa " FOOD GRADE" proszek 200 g

SUPLEMENT DIETY

Wysokiej, spożywczej jakości (FOOD GRADE) węgiel aktywny pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego, znamionujący się dużą powierzchnią chłonną.

Węgiel aktywny Aliness pozyskiwany jest z łupin orzecha kokosowego, z przeznaczeniem jako składnik suplementów diety. Pochodzi od wiodącego, europejskiego dostawcy i jest stworzony w jednym z jego zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na Sri Lance, w Tajlandii i w Indonezji.
Może byćwykorzystywany do wybielania zębów.


Aktywowany w gorącej parze wodnej (a nie w kwasach).

Działanie:

  • wykazuje cechy adsorbujące
  • przeciwdziała nadmiernej akumulacji gazów jelitowych
  • poprawia komfort trawienny

Węgiel aktywny to pierwiastkowa postać węgla, znamionująca się niezwykle dużą porowatością. Dzięki istnieniu rozległej sieci porów, węgiel taki bardzo dużą powierzchnię właściwą (nawet ponad 3000 m2/g). Takiej aktywacji węgla dokonuje się poddając węgiel działaniu wysokiej temperatury przy ograniczonym dostępie powietrza.

Dzięki tak rozbudowanej powierzchni, węgiel aktywny świetne atrybuty adsorpcyjne (adsorbent) i jest w stanie jednoczyć powierzchniowo i neutralizować sporo substancji. Na dodatek jako adsorbent znalazł użycie w dodatku w kosmetyce (maseczki oczyszczające skórę), w środkach higienicznych (wybielające pasty do zębów) czy w wielu innych dziedzinach jako środek odfiltrowujący (np. W akwarystyce).

Pochodzenie węgla aktywnego

dużo produktów na rynku opartych jest na niskiej jakości, technicznym węglu aktywnym otrzymywanym z węgla drzewnego lub kopalnego, które nie są przeznaczone do celów konsumpcyjnych, lecz do zastosowań przemysłowych czy technologicznych. Ze względu na niską klasę czystości użytego węgla, mogą one zawierać destrukcyjne dla zdrowia substancje. Najbezpieczniejszym źródłem czystego węgla aktywnego z przeznaczeniem do konsumpcji są łupiny orzechów kokosowych.

komponenty: węgiel aktywny z kokosa.

Zalecane spożycie: 1/4 miarki produktu wymieszać z niewielką ilością wody i wypić.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej. Bronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

Zawartość opakowania: 200g

produkt nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety. Zaleca się stosowanie przeróżnej i stabilnej diety i zdrowego trybu życia.