DUREX 10szt Intense prezerwatywy | DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ! (5900627068368) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem DUREX 10szt Intense prezerwatywy | DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ! (5900627068368) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 36.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Durex Intense prezerwatywy prążkowane 10szt
36.00
www.noblas.pl
Durex Intense (1 op. / 10 szt.)
63.00
Cosmilego.pl

Parametry

Producent:Durex
Kategoria:Prezerwatywy
Rodzaj prążkowane, z wypustkami
Ilość 10

Opis

ZA CO POKOCHASZ DUREX INTENSE? • Prezerwatywy prążkowane zaprojektowane z myślą o jej przyjemności. • Prezerwatywy z wypustkami i prążkami. • Są pokryte obszerniejszą ilością lubrykantu wywołującego uczucie rozgrzania, chłodzenia i mrowienia.

• typowy rozmiar (szerokość nominalna 56 mm). Namiętność, erotyka i ostry seks pełen przyjemności. Prezerwatywy Durex Intense to świetny wybór, gdy chcesz zapewnić swej partnerce dopełniającą stymulację i sprawić, by jej orgazm był intensywniejszy.

Pokryta prążkami i wypustkami powierzchnia prezerwatywy pomaga w osiągnięciu satysfakcji. Lubrykant znajdujący się na prezerwatywie wywołuje uczucie rozgrzania, chłodzenia i mrowienia, dostarczając partnerce jeszcze obszerniejszej przyjemności.

Aby seks przyniósł Wam jeszcze obszerniejszą satysfakcję, Durex Intense mają zarys easyon, usprawniający zakładanie prezerwatywy, a na jej końcu znajduje się zbiorniczek. Na dodatek każda z prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie.

Każda linia przechodzi 5 testów jakości. Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bądź na bieżąco, przeczytaj dane dołączone na opakowaniu, bardzo jeśli uprawiając seks analny albo oralny, korzystasz z prezerwatywy.

Jak założyć prezerwatywę? 1. Delikatnie wyjmiij prezerwatywę z opakowania 2. Ściśnij zbiorniczek umieszczony na końcupousuwać z niego powietrze 3. Rozwiń prezerwatywę 4. Po użyciu wyrzuć prezerwatywę do kosza.

Nie wyrzucaj do toalety MNIEJ PRESJI = WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI Wiesz, że w 9 na 10 przypadków prezerwatywa wyjmowana jest złą stroną? Dlatego wprowadzamy innowację. Od teraz, jak zobaczysz logo na folijce, już będziesz wiedzieć, że ta strona powinna być skierowana do dołu.

Możesz skoncentrować się wyłącznie na przyjemności. - Durex to najpopularniejsza marka produkująca prezerwatywy, żele intymne, a także gadżety. - Najwyższa jakość produktów Durex pozwala cieszyć się bezpiecznym seksem.

- W Durex zwracamy uwagę na promowanie zachowań etycznych w produkcji prezerwatyw. - Wszystkie przesyłki Durex są wysyłane bez firmowego oznaczenia czy danych, co może znajdować się w środku. Zobacz całą gamę produktów Durex i odkryj, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy FAQ: - Jakim testom jakości poddawane są prezerwatywy Durex? Każda prezerwatywa producenta Durex jest testowana elektronicznie, co zapewnia jej bezusterkowość.

na dodatek losowa próbka prezerwatyw z każdej partii przechodzi bardziej rygorystyczne testy jakości. Po wykonaniu pomiarów grubości i długości, próbki przechodzą test nadmuchiwania powietrzem w celu sprawdzenia wytrzymałości na pękanie i elastyczności produktu (prezerwatywa Durex może z zasady przyjąć 40 litrów powietrza bez pękania).

Oprócz tego przeprowadzany jest test przepuszczalności płynów. Prezerwatywy z danej próbki są wypełnianie wodą, a następnie zostają zawieszone na 1 minutę i toczy się je na bibule, na której nadzwyczajnie widać ewentualne przecieki.

Każdego miesiąca w zakładach marki Durex przeprowadza się około 2 000 000 takich testów. Jeśli próbka nie przejdzie pomyślnie testu, cała linia zostaje wycofana! - Czy cieńsze prezerwatywy są bardziej narażone na pękanie? Nie.

Grubość prezerwatywy niekoniecznie musi przekładać się na bezpieczeństwo stosowania. - Czy mogę używać prezerwatyw smakowych jednocześnie podczas seksu oralnego, jak i stosunku waginalnego? Smakowe prezerwatywy Durex zostały wyprodukowane w głównej mierze z myślą o stosunku waginalnym.

Jeśli jednak decydujesz się użyć ich do seksu oralnego, lubrykant nie jest krzywdzący dla układu pokarmowego. Zalecamy jednak, żeby nie używać tej samej prezerwatywy do seksu oralnego i waginalnego. - Czy mogę używać prezerwatyw do seksu analnego? obecnie nie istnieją żadne określone normy dla produkcji prezerwatyw użytkowanych do seksu analnego.

Zaleca się jednak, w szczególności w przypadku seksu analnego, wykorzystywanie dodatkowych lubrykantów opartych na wodzie albo silikonie, które należy nakładać na zewnętrzną stronę prezerwatywy po jej założeniu.

Pomaga to obniżyć ryzyko pęknięcia lub zsunięcia się prezerwatywy. - Czy można bezpiecznie stosować lubrykanty wraz zprezerwatywami? Wszystkie lubrykanty Durex mogą być bezpiecznie używane z prezerwatywami.

Lubrykanty Durex są oparte w większości na wodzie, dlatego ich stosowanie wraz z prezerwatywami jest całkowicie bezpieczne. Dla prezerwatyw bezpieczny jest dodatkowo silikonowy Żel intymny Durex Perfect Glide dający trzy razy dłuższe działanie.

Pamiętaj, aby unikać wykorzystywania lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.