Mister size Prezerwatywy dopasowane na miarę - 49 mm 10szt (4260605480058) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mister size Prezerwatywy dopasowane na miarę - 49 mm 10szt (4260605480058) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 35.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
WĄSKIE PREZERWATYWY MISTER SIZE 49 MM 10 SZTUK 480058
35.00
hipa.pl
-19%
Prezerwatywy 49mm 10 szt. Mister Size
35.00
Cosmilego.pl
prezerwatywy dopasowane na miarę - mister size 49 mm 10szt
42.99
PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:Mister size
Kategoria:Prezerwatywy
Rodzaj dopasowane
Ilość 10

Opis

MISTER SIZE 49" 10 szt. - Pure Feel - Prezerwatywy przypasowane do Ciebie! MISTER SIZE 49 to rewelacyjny wybór dla smukłego penisa. Jednak to na pewno nie musi być dla ciebie w jakikolwiek sposób niezręczne.

Węższy penis gwarantuje obszerniejszą sprężystość podczas seksu i może dać ci najlepsze odczucia - zwłaszcza przy odpowiednim przygotowaniu! Twoja osobista prezerwatywa jest jak garnitur szyty na miarę na specjalne okazje — wszystko leży na Tobie perfekcyjnie i powoduje, że wyglądasz jak najlepsza wersja samego siebie.

Od dzisiaj możesz cieszyć się tym uczuciem choćby w swych doświadczeniach miłosnych. Najważniejsze parametry towaru: fason prezerwatywy znakomity dla smukłego penisa bezpieczna formuła - nic się nie zsuwa! ultracienka (0,05 mm) dla czystej przyjemności tworzone z lateksu kauczuku naturalnego klarowne i gładkie nominalna szerokość: 49 mm prezerwatywy wegańskie, nie testowane na zwierzętach.

Twój rozmiar prezerwatywy to większe doznania! Wielu panów miało złe doświadczenia z prezerwatywami, co zwykle jest efektem nieprawidłowo dobranego wymiaru. Po znalezieniu nieprzeciętnego dopasowanego wymiaru prezerwatywy od razu poczujesz różnicę.

Wszystko będzie pasować nadzwyczajnie, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na tym, co najprzyjemniejsze! MISTER SIZE - 7 rozmiarów prezerwatyw dla lepszego seksu Nasze prezerwatywy MISTER SIZE są przystępne w siedmiu różnych wymiarach; od 47 mm do 69 mm szerokości nominalnej.

Możesz łatwo sprawdzić, jaki rozmiar prezerwatywy będzie dla Ciebie najlepszy, używając zaprojektowanej poprzez MISTER SIZE miarki do penisa: Pobierz PDF Prezerwatywy MISTER SIZE 49 są przystępne w trzech różnych rozmiarach opakowań: 3 sztuki 10 sztuk 36 sztuk Sprawdzona jakość MISTER SIZE daje zupełnie świeże uczucie przyjemności w trakcie seksu, jednocześnie oferując optymalne bezpieczeństwo.

Wszystkie nasze prezerwatywy MISTER SIZE są zgodne z normą DIN EN ISO 4074:2002 i podlegają skrupulatnym testom jakościowym. Posiadanie prezerwatywy o trafnym bezpieczeństwie daje pewność siebie, która pozwala nie przejmować się niczym innym poza przyjemnością podczas stosunku.

Wypróbuj sam i się przekonaj!