office 365 personal pl (kod) marki Microsoft promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem office 365 personal pl (kod) marki Microsoft oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 177.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Microsoft Office 365 Personal 5 Urządzeń Win/Mac
177.00
DTP-SOFT Sp. z o.o.
-41%
Microsoft Office 365 Personal 5 Urządzeń Win/Mac
177.00
DTP-SOFT Sp. z o.o.
MICROSOFT 365 Personal
299.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Programy biurowe i narzędziowe

Opis

Office 365 Personal: zastosowanie: komplet do uzytku w domu w celach nie komercyjnych na PC i MAC. Wersja:Klucz do aktywacji pakietu Office 365 Personal pakiet mieści: Kod aktywacyjny Opis: zestaw mieści aplikacje: MS Word, MS Exce, MS PowerPoint, MS OneNote, MS Outlook, MS OneNote, MS Publisher i MS Access.: Mozliwe jest konwertowanie dokumentow programu Office Word, skoroszyt w programu Office Excel, a także prezentacji programu Office PowerPoint do formatu PDF (Portable Document Format) bezposrednio z poziomu kompletu.: pakiet Microsoft Office 365 to rozszerzony komplet oprogramowania dla uzytkownikow komputera, ktory pozwala tworzyc perfekcyjnie wygladajce dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje i organizowac.

poundiczba uzytkownikow: 1 poundiczba stanowisk: 2 szt Wersja jezykowa: Polska zawsze masz zainstalowane pełne, najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, a swoje pomysły możesz zapisywać przy pomocy klawiatury, rysika albo ekranu dotykowego.

Pracuj na wielu urządzeniach Wykorzystaj wszystkie możliwości pakietu Office, instalując go na 1 komputerze PC albo Mac, 1 tablecie (także iPadzie i tablecie z systemem Android) i 1 telefonie. PC: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access w wersji zestawu Office 2016.

Wymagany system Windows 7 lub nowszy. Mac: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook w wersji pakietu Office 2016. Aplikacja OneNote na komputery Mac jest dostępna do pobrania osobno ze sklepu Mac App Store.

kupujący mający aktywną subskrypcję będą uprawnieni do otrzymania najnowszych wersji, gdy wyłącznie zostaną one udostępnione. Wymagany system Mac OS X 10.6 albo nowszy. IPad: Aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji pakietu Office dla iPadów.

Wymagany system iOS 7.0 lub nowszy. Tablet z systemem Android: aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji kompletu Office dla tabletów z systemem Android. Wymagany system Android KitKat 4.4 albo nowszy.

Tablet z systemem Windows: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access w wersji kompletu Office 2016. Wymagany system Windows 8 albo nowszy. IPhone: mieści aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji Office dla iPhone'ów.

informacje na temat obsługiwanych urządzeń znajdują się na stronie www.office.com/information. Uniwersalny dostęp Uzyskaj 1 TB przestrzeni dyskowej online w usłudze OneDrive na dokumenty, zdjęcia i filmy, które możesz edytować i udostępniać niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i z dowolnego urządzenia.

Kontaktuj się ze znajomymi na Skypie Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną na całym świecie dzięki 60 minutom miesięcznie na rozmowy poprzez Skype. Korzystaj z tych minut do połączeń z telefonami komórkowymi w 8 krajach i stacjonarnymi w ponad 60 krajach z każdego urządzenia, na którym masz zainstalowany program Skype — z telefonu komórkowego, tabletu, telewizora albo innego urządzenia.

Stale aktualne oprogramowanie W ramach energicznej subskrypcji na Office 365 Personal masz za każdym razem dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office. Pomoc technologiczna marki Microsoft Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie albo za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.