Benq MS630ST promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Benq MS630ST oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2171.38 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
BenQ MS630ST
2171.38
OleOle!
Projektor BENQ MS630ST
2269.00
Media Expert
BenQ MS630ST
2269.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:BenQ
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3200
Rozdzielczość optyczna WUXGA (1920 x 1200)
Technologia DLP
Proporcje obrazu 4:3
Moc lampy 305 W

Opis

Światowy Lider w technologii SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swych klasach, takograniczyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju rewelacyjnego rozwiązania - technologii SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przychylny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie wyśmienitą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, żeby jak najlepiej użyć swoje doświadczenie w klasie - a szkoły obniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technika istotnie wydłuża żywotność lampy.

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

Tryb Normalny
296W - przeciętny pobór Mocy

Tryb SmartEco
163W - średni zużycie Mocy

Tryb Oszczędności Pracy Lampy

Koszty zamiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności aktywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest również zmniejszona o 50%, widocznie obniżając przyszłe koszty zamiany.

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest wykorzystywany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Pełna Moc Lampy
Uwaga Skupiona na Ekranie
Tryb Eco Blank 30%
Projekcja LampyUwaga
Skupiona na Nauczycielu
Tryb Braku Sygnału Żródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Żeby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zniża on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

Źródło Sygnału Wykryte
100% Mocy Lampy

Brak Sygnału Źródłowego
30% Moc Lampy

0.5W w Trybie Uśpienia

Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niżeli <0,5 W. To bezapelacyjnie pomaga przedłwykorzystać żywotność lampy projektora, jak ponadto redukcje koszty energii elektrycznej.

Blu-ray Full HD 3D

Zaprojektowany, żeby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MS630ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść progresywne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D, a także tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

Audio

MS630ST wbudowany głośnik i może być używany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak także pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

korzystne Rzeczy są w niedużej Odległości

Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu JWystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
Będziesz mieć widocznie obszerniejszą sprężystość w wyborze miejsca projekcji!
To magia ten niedługi rzut!
Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę krótki rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni!
Zero Zakłóceń Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, zarówno Ty jak i Twoi odbiorcy mogą luźno przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

Bezproblemowa Konserwacja Projektora łatwy dostęp do lampy projektora

Pokrywa w górnej części pokrywy projektora asygnowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej podmiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

Szybka Instalacja

Naciskając przycisk szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator prędko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

samoczynne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, likwiduje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

Tryb Auto Blank zagwarantuje Bezpieczeństwo używania

Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne stosowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Umożliwia on MS630ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.

* efektywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

Bezprzewodowe Wyświetlanie z laptopa, Tabletu, Smartphonu

Włóż WiFi dongle do gniazda pamięci flash USB, żeby wyświetlić zawartość z komputera PC, Mac iPhone i iPad do MS630ST dzięki funkcji bezprzewodowego przsyłu danych.

Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa krystaliczność obrazu, nad wyraz czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata używania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła barw. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając wspaniałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego stosowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

Nie-DLP Projektor

BenQ DLP Projektor

technika DLP gwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długofalowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ ponadto powiększa sprawność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Prawdziwe, Żywe barwy:

nawet w prawidłowo oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć trafny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu odcieni poprzez włączenie wtórnych barw żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z dynamicznymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

(All photos portraying projection scenarios are simulated.)

Etykiety ecoFACTS

Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój produktów przyjaznych środowisku formuje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,w dodatku energicznie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje marka BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, adekwatnego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących artykułu i ochrony środowiska naturalnego.

  • Arsenic-free optical glass
  • BFR/PVC-free casing plastics
  • PVC-free plastic packaging