Benq MU641 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Benq MU641 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3212.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Projektor prezentacyjny BenQ MU641
3212.00
Multimediaszkolne
Projektor prezentacyjny BenQ MU641
3215.00
Aramisklep

Parametry

Producent:BenQ
Kategoria:Projektory
Rozdzielczość optyczna WUXGA (1920 x 1200)
Kontrast 10000:1
Technologia DLP

Opis

Biznesowy projektor WUXGA do sal konferencyjnych

Projektor do sal konferencyjnych BenQ MU641 pozostał zaprojektowany z myślą o najwyższej skuteczności w trakcie spotkań dzięki nietrudnemu podłączaniu uczestników. Już po wyjęciu z pudełka projektor pozwala na bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji po sparowaniu z modułami bezprzewodowymi. Formując jasność aż 4 000 lumenów, MU641 proponuje nadzwyczajne parametry projekcji i łatwą konfigurację połączone z długą trwałością lampy wynoszącą aż 15 000 h i naturalną eksploatacją.

KLUCZOWE FUNKCJE
- Wysoka jasność 4000 lumenów ANSI poprawia jakość obrazu, gwarantując żywe barwy w trakcie prezentacji
- Rozdzielczość WUXGA i tryb infografiki rewelacyjną jakość obrazu.
- obszerny dobór połączeń: 2 x HDMI, 5 V/1,5 A USB, MHL
- Możliwość sparowania z opcjonalnymi modułami sieci bezprzewodowej
- Długa odporność lampy wynosząca 15 000 h ogranicza koszt stosowania

Wysoka jasność dla znikomych i korzystnie oświetlonych sal konferencyjnych

Wysoka jasność 4 000 lumenów zezwala na komfortowe wyświetlanie prezentacji przy włączonym świetle, co ułatwia dyskusje, współpracę i robienie notatek w małych i korzystnie oświetlonych salach spotkań mieszczących do 20 uczestników. Dzięki imponującej i wysokiej natywnej rozdzielczości WUXGA (1920x1200) wyższej od 1080p Full HD, projektor MU641 BenQ proponuje rewelacyjną szczegółowość i oszałamiającą wyraźność w trakcie wyświetlania obrazu o wysokiej rozdzielczości.

Rozdzielczość WUXGA wyświetla więcej szczegółów

Z rzeczywistą rozdzielczością WUXGA* 1920 x 1200, projektor MU641 proponuje za każdym razem wyraźne i precyzyjnie wyświetlane obrazy w całej prezentacji..

Wzmocnij przekaz prezentacji biznesowej dzięki trybowi infografiki
obecnie, gdy używanie infografik w prezentacjach biznesowych zyskuje na popularności i znaczeniu, wysoka jasność barw MU641 i jego udoskonalona gradacja kolorów w trybie infografiki gwarantują ulepszone nasycenie i udoskonaloną żywość barw w kontraście do zwykłego trybu prezentacji.

Bezproblemowe bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji dzięki uniwersalnej zgodności

Projektor BenQ MU641 gwarantuje bezproblemową i instynktowną prezentację bezprzewodową po sparowaniu z modułem bezprzewodowym QCast albo QCast Mirror. Po podłączeniu modułu bezprzewodowego do złącza HDMI 1.2 i zasilanego złącza USB projektora BenQ MU641 (5V/1A), użytkownicy mogą nad wyraz płynnie wyświetlać prezentacje ze swych urządzeń mobilnychz systemem iOS, Mac, Android i Windows.
Opcjonalne akcesoria: QCast Mirror HDMI Wireless Dongle, QCast Video Stream Wireless Dongle

Płynna jakość wideo HD i zerowy koszt Konserwacji sieci WiFi
Po sparowaniu z modułem bezprzewodowym QCast lub QCast Mirror, MU641 potrafi bezprzewodowo strumieniowo przesyłać video w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu użytkownicy mogą wyświetlać prezentacje w pełni bez wykorzystania kabli ze swoich tabletów, smartfonów i notebooków.

Łączność HDMI
Projektor BenQ MU641 jest zaopatrzony w dwa porty HDMI, które łatwo obsługują wielu prezenterów i ich urządzenia, co jest zgodne z obecnym trendem cyfrowym, a jednocześnie obsługuje bezprzewodowe transmitery QCast, a także QCast Mirror.

Zasilanie USB 5V/1.5A USB

MU641 ma złącze USB 5 V/1,5 A do zasilania modułu bezprzewodowego albo innego urządzenia, złącze MHL do dzielenia się pomysłami i prezentacjami, przy jednoczesnym ładowaniu urządzenia mobilnego.

Łączność MHL
Łączność MHL zezwala na urządzeniom przenośnym na prezentację: dokumentów, zdjęć, filmów i innych treści za pośrednictwem kabla MHL w celu dzielenia się pomysłami i prezentacjami, jednocześnie ładując urządzenie przenośne. Na dodatek MHL obsługuje transmitery HDMI, takie jak QCast bez konieczności zastosowania dodatkowych kabli zasilających

Regulacja zniekształcenia trapezowego w pionie
Funkcja pionowej regulacji zniekształcenia trapezowego dopasowuje obraz do potrzeb instalacji. Korekcja trapezowa nieskomplikowane wyświetlanie wyrównanych obrazów w przeróżnym położeniu projektora.

Stopy regulacyjne dla wygodnej konfiguracji
Trzy stopy regulacyjne MU641 pokaźnie rozszerzają elastyczność konfiguracji projektora i mobilności w przeróżnego rodzaju salach konferencyjnych, z dodatkowymi stopami umieszczonymi w rogach dla większej mobilności.

System Eco Cycle

System BenQ Eco Cycle usuwa straty energii elektrycznej, skraca czas wymagania na rozruch przed spotkaniami i po ich zakończeniu, minimalizując czynności konserwacyjne, co ogranicza całkowity koszt wykorzystywania.

Tryb SmartEco
: Tryb SmartEco analizuje sygnał wejściowy w celu określenia wymaganej jasności dla adekwatnej skuteczności odcieni i kontrastu, zachowując do 70% mocy lampy, jednocześnie gwarantując najwyższą jakość obrazu bez żadnych kompromisów.
Tryb Eco Blank: Kiedy projektor nie wykryje żadnego źródła sygnału, tryb Eco Blank uaktywni się automatycznie po 3 minutach bezczynności,wyeliminować zakłócenia i zaoszczędzić energię..
automatyczne włączanie: Projektory BenQ wyłączą zasilanie po 16-20 minutach bezczynności,wyeliminować marnotrawstwo energii i obawy użytkowników przed pozostawieniem włączonego urządzenia.

Długa trwałość lampy 15 000 h

Mniejsza częstotliwość podmiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy intensywnie dopasowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co zezwala na wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w kontraście do normalnego trybu.

długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji używaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która proponuje nieporównaną produktywność na poziomie światowym

wytrzymałość

Te istotnie wytrzymałe mikro-lustra procesora DLP i niemal szczelna kompozycja systemu projekcji, oznaczają, iż projektory BenQ DLP wytrzymują próbę czasu, bez utraty jakości obrazu. Wyeliminowanie nagromadzenia pyłu i uszkodzeń przegrzania, dają pewność, że projektory BenQ będą świecić rok po roku i wyglądać jak nowe, a jedyne co trzeba zrobić po odpowiednim czasie stosowania to wymienić lampę.

Obraz ostry jak żyletka

Biorąc pod uwagę wysokie wymogi w branży audiowizualnej, projektory BenQ DLP dodatkowo najistotniej dokładnie dobraną ostrość, aby uzyskać jasne detale i czytelny tekst, maksymalizując współczynnik wypełnienia poszczególnych pikseli i wykorzystując ekskluzywną technikę BenQ SmartEco.


Akcesoria w pakiecie

- Pilot zdalnego sterowania
- Baterie AAA x2
- przewód zasilający
- przewód VGA
- Karta gwarancyjna
- Instrukcja szybkiego uruchomienia
- Instrukcja użytkownika na CD

Opcjonalnie:
- Lampa
- Okulary 3D
- Karta Bezprzewodowa WIFI HDMI - QCast Mirror QP20*
- Karta Bezprzewodowa WIFI HDMI - QCast QP01
- pakiet Bezprzewodowy - InstaShow WDC10
- Uchwyt sufitowy