Benq MW724 promocja 2019

Cena3344.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Multimediaszkolne

Parametry

Producent:BenQ
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3700
Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800)
Kontrast 13000:1
Technologia DLP
Trwałość lampy 3000 h
Moc lampy 240 W

Opis

Światowy Lider w technologii SmartEco, przyjazna dla Zielonego Środowiska

BenQ to pierwsza marka z rozwiązaniami DLP, która wprowadziła technikę producenta Philips - Philips' ImageCare. BenQ podjęła dalsze kroki w rozwoju własnej technice -SmartEco DLP - polepszając to, co DLP może zrobić najkorzystniejszego dla oszczędności energii wkraczając w XXI wiek. Dzięki tym postępowym funkcjom, Projektor MW724 łączy bezkompromisowy poziom jasności, nieprzeciętną jakość obrazu i zoptymalizowaną solidność lampy.

Tryb Eko Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb SmartEko: Mądre Zarządzanie Energią

namierzając zawartość wejściową w celu określenia ilości wymaganej jasności koniecznej do optymalnego wyświetlania barwy i działania kontrastu, Tryb SmartEco jest w stanie ograniczyć siłę natężenia lampy, gwarantując jednocześnie wyśmienitą jakość obrazu. Tutaj nie ma żadnych kompromisów!

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Żeby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Ogranicza on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

0.5W w Trybie Czuwania

MW724 gdy nie jest energiczny - w stanie czuwania, utrzymuje zużycie energii do minimum 0.5W mocy, Ten postęp technologiczny w zakresie oszczędzania energii z pewnością pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora i przekłada się ewidentnie na niższe koszty zużycia energii elektrycznej.

Poniżej 6W w Trybie Czuwania Sieci - Network

Z MW724 w Trybie Czuwania Sieci, to koszt mniej aniżeli 6W, choćby po jego odłączeniu od zasilania. Menedżerowie IT mogą zachować pełną kontrolę nad rutynowymi zadaniami konserwacji i naprawy projektora oszczędzając równocześnie dużą ilości zasobów energetycznych Ziemi.

LAN Display

LAN Display proponuje ekonomiczne rozwiązanie do zarządzania projektoremi przy pomocy pojedynczego kabla LAN. Funkcja ta oferuje też jednoczesnie 4-1 albo częściową opcję wyświetlania projekcji dla wyraźnie lepszego zarządzania zawartością prezentacji, szkoleń i nauczania w klasie.

zastosowany 10W Głośnik

MW724 zaimplementowany głośnik 10W, który pomaga wzbogacić prezentację w najlepszy spektakl jakości dźwięku. Głośnik jest szczelnie zamknięty i zabezpieczony w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

Bezprzewodowa Obsługa dzięki Crestron RoomView ®, PJ-Link oraz AMX

BenQ z dumą demonstruje Crestron-RoomView - obsługę przez sieć dla firm albo szkół. MW724 jest wspierany poprzez Crestron RoomView w celu zapewnienia pracownikom i menedżerom IT (w czasie rzeczywistym), centralnego dostępu i kontroli do pojedynczego projektora albo grupy projektorów równocześnie za pomocą jednej stacji roboczej.

Wspomaga zróżnicowane Formaty 3D

Projektory Edukacyjne BenQ są standardowo wyekwipowane w DLP Link ™ obsługujący projekcję 3D, proponując studentom te same niesamowite efekty 3D, które mogą zobaczyć w filmach 3D. Obsługiwane poprzez MW724 formaty 3D to: pole-sekwencyjne 3D, 3D Frame Packing, 3D top-and-bottom i 3D side-by-side. Co więcej, ten niesamowity Projektor można podłączyć do odtwarzacza Blu-ray DVD dla osiągnięcia jeszcze bardziej zniewalające jakości wizualnej.

Wyświetla Podtytuł (transkrypt dialogu)

Możliwość bezpośredniego wyświetlania napisów (transkryptu dialogu) bez zapotrzebowania instalowania modułu zewnętrzengo. Idealny dla oglądania w głośnych warunkach, nauki języka obcego albo innych przypadkach, kiedy jest potrzeba wyświetlania na ekranie transkryptu dialogu.

Przydatne Wzory Tablic dla Nauczycieli

Aby ułatwić zadanie nauczania, BenQ dodał specjalne szablony funkcji MW724. Dzisiaj, z czterech rozmaitych linii wzorów do wyboru - Pismo, Muzyka, Arkusz Kalkulacyjny, Wykres Współrzędnych, można z łatwością napisać lub narysować na tablicy bez konieczności rysowania linii albo wykresów.

nieśmiertelna jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa przejrzystość obrazu, niezwykle czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości odcienie, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata używania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez innowacyjne technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając nadzwyczajne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego stosowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora. Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ ponadto zwiększa sprawność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

Prawdziwe, Żywe barwy:

choćby w należycie oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć adekwatny balans jasności i kolorów, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej poprzez BenQ technice BrilliantColor, która zezwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią barw. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu barw poprzez włączenie wtórnych barw żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z dynamicznymi odcieniami do nieuchwytnych tonów przeciętnych, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

Etykiety ecoFACTS

Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój produktów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,także dynamicznie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, trafnego doboru tworzyw, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów dotyczących artykułu i ochrony środowiska naturalnego.