Benq MW826ST promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Benq MW826ST oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3450.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Projektor krótkoogniskowy BenQ MW826ST
3450.00
Aramisklep
Projektor BENQ MW826ST
3484.25
ELECTRO.pl
Projektor BENQ MW826ST
3494.25
Media Expert
Projektor krótkoogniskowy BenQ MW826ST
3769.00
Multimediaszkolne

Parametry

Producent:BenQ
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3400
Rozdzielczość optyczna WUXGA (1920 x 1200)
Kontrast 20000:1
Technologia DLP
Moc lampy 200 W

Opis

progresywne narzędzie dla nowoczesnej szkoły

Projektor edukacyjny MW826ST wspiera interaktywne nauczanie z niezwykłą jakością obrazu, wysoką jasnością. Inteligentna elastyczność instalacji połączona z obniżonymi kosztami konserwacji powodują, iż MW826ST jest doskonałym wyborem dla dzisiejszych nowoczesnych szkół.

KLUCZOWE FUNKCJE
  • Długa żywotność dzięki konstrukcji odpornej na kurz
  • znikome zużycie energii dzięki technologii SmartEco
  • nieduża odległość projektora od ekranu - współczynnik projekcji 0.49
  • Zaprojektowany dla edukacji i tablic interaktywnych
  • Obsługa Blu-ray 3D Full HD
  • Możliwość instalacji systemu interaktywnego PointWrite
Zapewnienie stabilnej Projekcji w Wymagającym Szkolnym Środowisku


Specjalny czujnik broni Przed Kurzem

Dzięki innowacyjnej konstrukcji czujnika koła odcieni, projektor MW826ST jest bardziej niepodatny na kurz, który może gromadzić się na tradycyjnych czujnikach, blokując sygnał podczerwieni, wywołując migotanie obrazu, nieprawidłowe barwy, a nawet całkowite unieruchomienie projektora.

większe możliwości z Projektorem z niedługim Współczynnikiem Rzutu Projekcji
Nieograniczona Możliwość Prowadzenia Lekcji bez Ograniczeń Przestrzeni

oferując znaczny ekran wyświetlanego obrazu z nieznacznej odległości przy współczynniku od 0,49 niedługiego rzutu, MW826ST likwiduje rozproszone cienie i oślepiające światło lampy dla uczniów i nauczycieli, tak żeby wszyscy mogli włączać się i swobodnie współpracować ze swego biurka.

Tworzenie Kreatywnych Lekcji z Niezwykłą Jakością Obrazu

niezrównana Wysoka Jasność

MW826ST to projektor o wysokiej jasności 3400 ANSI lumenów, zapewniający znakomitą efektywność projekcji, dzięki pokaźnym obrazom i ostrym tekstom, genialnie widocznym, nawet w jasnych pomieszczeniach wykładowych. Wysoka jasność gwarantuje przejrzystą treść w jasnych warunkach oświetlenia danego otoczenia, umożliwiając włączenie świateł lub odsłonięcie okien podczas zajęć, co jest przydatne do robienia notatek i interaktywnej współpracy podczas lekcji.
pokaźniejsze Obrazy

Projektory BenQ dedykowane dla edukacji oferują zróżnicowane rozwiązania i rozmiary obrazu, tak by zaspokoić wszelkie edukacyjne zapotrzebowania w danej klasie. Dzięki znakomitej jakości obrazu z wymiarem wyświetlania do 120 cali, nasze projektory ultra-krótkiego rzutu obrazu, obszerniejszą elastyczność w klasie przy niższych kosztach eksploatacyjnych.

znakomita jakość Obrazu Dzięki technice DLP

długofalowa Jakość Obrazu

Dzięki szczelnemu projektowi obudowy, który broni mikroukład DLP przed degradacją obrazu spowodowaną kurzem, projektory BenQ dla edukacji są w stanie utrzymać długotrwałą jakość obrazu eliminując powolny rozkład odcieni jaki możemy spotkać w projektorach, które nie są zbudowane na bazie technice DLP.
technika DLP to Wysoki Współczynnik Wypełnienia Piksela - dla nieprzeciętnego Oglądania Obrazu

Projektory BenQ w technologi DLP, znamionują się najwyższym współczynnikiem wypełnienia, co minimalizuje czarne obwoluty wokół każdego piksela, często obserwowanego w projektorach innych niżeli DLP. Projektory BenQ z przeznaczeniem dla edukacji, zapewniają udoskonaloną definicję i krystaliczność w znikomych tekstach i wyświetlają niewielkie szczegóły obrazów zamiast grubej grafiki w pikselach.


staranna Czytelność Tekstu Dzięki Wysokiemu Współczynnikowi Kontrastu

Projektory BenQ dedykowane dla edukacji są nadzwyczajne do tekstu, liczb i tabel, szeroko wykorzystywanych w każdych lekcjach albo zajęciach integracyjnych. Technika DLP uzyskuje głębsze, prawdziwe odwzorowania czerni, jednocześnie generują wysoki współczynnik kontrastu natywnego w celu uzyskania widocznej czytelności i ostrej rozdzielczości na każdym sub-pikselu.

Interaktywna Nauka Interakcja na dowolnej powierzchni

technika PointWrite ™ przekształca projektory edukacyjne BenQ w innowacyjne platformy interaktywnej nauki, zmieniając lekcję w interaktywną tablicę. Bezproblemowa integracja zestawu PointWrite ™ i oprogramowania QWrite z projektorami BenQ, to innowacyjna techniczna koercja w której uczniowie i nauczyciele współpracują przy użyciu instynktownych szablonów wraz z narzędziami do adnotacji.

Wielokrotny Dotyk Ekranu

Dzięki zwiększonym możliwościom dotykowym programu PointWrite™ mogą być wykorzystywane w połączeniu z interaktywną powierzchnią projekcyjną, wytwarzając nowe możliwości nauki w progresywnych cyfrowych klasach. W trybie tablicy QWrite nauczyciele mogą na dodatek uruchamiać przeróżne aplikacje, a także wyświetlać i komentować lekcje na dwóch płaszczyznach.
intuicyjna Konfiguracja

technika PointWrite™ automatycznie skalibruje i zapisuje ustawienia natychmiast po podłączeniu do portu USB. Nie ma potrzeby konfiguracji ręcznej lub organizacji trudnych szkoleń dla nauczycieli.
Możliwość Obsługi - instynktowne Gesty

technologia PointWrite™ obsługuje intuicyjne gesty, takie jak przybliżanie i oddalanie albo przewijanie w trakcie oglądania stron internetowych, zdjęć lub Map Google. Wszystkie polecenia i gesty wielozadaniowe są obsługiwane w systemie Windows 8 albo nowszych jego wersjach

Łatwiejsze Współdziałanie z BYODProste i komfortowe w Użyciu, Bezprzewodowe Dongle

Poza przewodową obsługą w technice MHL, edukacyjne projektory BenQ są gotowe do bezprzewodowej współpracy dzięki urządzeniu QCast, który umożliwia 4 osobom przesyłanie strumieniowych treści z mobilnych urządzeń lub komputerów na pokaźny ekran, wyświetlając je na 4 współdzielonych ekranach.

Optymalizacja Edukacyjnych Inwestycji
Wydłużona Żywotność Lampy do 15 000 Godzin

wyjątkowa Innowacja technologia BenQ SmartEcoTM technika inteligentnie moduluje światło i udoskonala możliwości oszczędzania energii przez DLP w celu powiększenia trwałości lampy przy bezkompromisowej jasności i świetnej jakości obrazu. Zmniejszenie zużycia energii, SmartEcoTMwydłuża żywotność lampy do 15 000 godzin, 3X * więcej niżeli bez technologii SmartEcoTM. Tryb Eco Blank na dodatek powiększa oszczędność energii dzięki automatycznemu ograniczaniu mocy lampy, ograniczając całkowitą moc o 70% przy procesie wygaszania projekcji.

*Żywotność lampy w trybie Lamp Save \ Oszczędzanie Lampy, jest trzykrotnie dłuższa aniżeli w trybie normalnym.


wyraźne szczegóły w Ciemnych Scenach

elitarna technika BenQ SmartEcoTMdoskonale dostosowuje jasność obrazu w oparciu o zawartość wyświetlanej treści, poprawia kontrast, stwarzając bogatszą czerń i gwarantuje najkorzystniejszą osiągalną jakość obrazu, nad wyraz ważną dla szczegółowych i aktywnych ciemnych scen, takich jak zajęcia z astronomii..

Ułatwienie inteligentnej i skutecznej konserwacji projektora
Kompatybilność z LAN Control

Projektory dla edukacji BenQ są kompatybilne z systemami sterowania Creston, AMX, i PJ Link dla komfortowej integracji systemu i zmniejszenie kosztów centralnego utrzymywania wielu projektorów.

Pełna Kontrola z Programem BenQ - MDA

Program Multiple Display Administrator (MDA) pozwala szkolnym administratorom IT na zdalne kontrolowanie ogólnych ustawień wyświetlania projektorów i zaplanować ich czas włączenia / wyłączenia, co usprawnia bezproblemową obsługę.

Uproszczenie Instalacji
Regulacja wymiaru Ekranu

Projektory edukacyjne BenQ pozwalają na komfortowe dopasowanie rozmiaru ekranu przez menu OSD, co znacznie pozwala zaoszczędzić czas instalacji, bez konieczności fizycznego dostosowywania instalacji projektora w przypadku, gdy wrażliwy obraz niedługiego rzutu nie jest starannie ustawiony w pozycji wyjściowej.

Skrót Klawiszowy na Pilocie Zdalnego Sterowania

Aby skonfigurować projektor, naciśnij na pilocie zdalnego sterowania krótko przycisk "Szybka instalacja/Quick Install", to szeroka oszczędność czasu dla menedżerów wykonujących wstępne prace instalacyjne.