Benq MX532 promocja 2019

Cena1810.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Aramisklep

Parametry

Producent:BenQ
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3300
Kontrast 15000:1
Technologia DLP
Moc lampy 203 W

Opis

Szybka prezentacja na każdą okazję

Projektor BenQ MX532 przygotowany do prostej i bezusterkowej pracy dzień po dniu w salach konferencyjnych, łączy imponującą jakość obrazu dzięki jasności 3300 lumenów i wysokiemu współczynnikowi kontrastu 15 000:1, instynktowny i bezproblemowy interfejs użytkownika do obsługi i konfiguracji, a także komfortowe cyfrowe złącza (2xHDMI i inne uniwersalne złącza) z przychylnymi dla środowiska funkcjami oszczędzania energii, a także przychylnym dla budżetu niskim całkowitym kosztem używania.

KLUCZOWE FUNKCJE
  • Wysoka jasność 3300 lumenów ANSI zapewnia imponująco wyraźne prezentacje
  • Wysoki natywny współczynnik kontrastu 15 000:1 zapewnia idealną czytelność
  • Dwa wejścia HDMI zapewniają rozbudowane opcje połączeń z wieloma platformami
  • MX532 gwarantuje prostą konfigurację, intuicyjną obsługę i bezproblemową konserwację
  • przychylny dla środowiska niski całkowity koszt używania
Sprytne rozwiązanie dla powszednich prezentacji

BenQ MX532 łączy w sobie wyjątkową jakość obrazu, instynktowną, bezproblemową obsługę i komfortową cyfrową łączność dzięki przychylnej dla środowiska oszczędności energii i przychylnym dla budżetu niskim całkowitym kosztem używania.

Uniwersalne rozwiązanie dla sal konferencyjnych stanowczo wysoka jasność do widocznych prezentacji w jasnym otoczeniu

Aż 3300 lumenów jasności zagwarantuje komfortowe prezentacje przy włączonym świetle w korzystnie oświetlonych salach konferencyjnych, co upraszcza dyskusję, współpracę i notowanie. Wysoka luminancja ulepsza jakość obrazu, gwarantując żywe barwy fotografii i filmów i istotny tekst i szczegóły.

Wysoki natywny kontrast zapewniający genialną czytelność i subtelne gradacje

Wysoki natywny kontrast 15 000:1 oferowany przez najnowocześniejszą technologię DLP i oraz całkowicie szklany układ optyczny gwarantują najwyższy poziom wyraźności, płynne przejścia pomiędzy kolorami, a także ostry jak brzytwa tekst, co pozwala uzyskać przykuwającą uwagę komunikację firmową.

Inteligentne funkcje gwarantujące instynktowną obsługę Podwójne wejścia HDMI i VGA dla uniwersalnej łączności

Dwa wejścia HDMI, a także dwa wejścia VGA są specjalnie opracowane do jednoczesnej i prostej obsługi wielu prelegentów i przyłączania ich laptopów lub urządzeń mobilnych. Niemało źródeł obrazu pozwala uczestnikom spotkania, nauczycielom i studentom współpracować natychmiast, bez trudnych adapterów albo angażowania czasochłonnego wsparcia IT.

Korekcja trapezu w pionie dla wspaniale wyrównanej projekcji

Korekcja trapezowa pionowa zwiększa rozciągliwość instalacji przez skorygowanie efektu trapezowego. Dzięki czemu projektor można umieścić na środku, a prezenter może stać przed ekranem bez blokowania obrazu.

komfortowa w użyciu regulacja

istotnie lepiej niżeli projektorach z jedną stopką regulacyjną, trzy stopki regulacyjne istotnie zwiększają sprężystość w szerokiej gamie sal konferencyjnych, na dodatek stopki umieszczone są na rogach projektora w celu ułatwienia dostępu.

Zaprojektowany z myślą o komfortowym przenoszeniu do różnych pomieszczeń

stylowa, zwarta kompozycja z nadrukowanym wzorem na obudowie, chroni przed brudem i odciskami palców podczas przenoszenia projektora z jednego pomieszczenia do drugiego. Instynktowne klawisze, a także pilot zdalnego sterowania, przyspieszają dostosowanie obrazu do nowego pomieszczenia.

Inteligenta i ekologiczna funkcjonalność gwarantuje trafne prezentacje Maksymalna oszczędność energii dzięki luksusowej technologii BenQ SmartEco ™

unikatowa innowacja BenQ - technika SmartEco - pozwoliła udoskonalić parametry oszczędzające energię projektorów cyfrowych DLP, równocześnie gwarantując bezkompromisową jasność, wspaniałą jakość obrazu, zoptymalizowaną wytrzymałość lampy przy zmniejszonym zużyciu i obniżenie całkowitego kosztu własności. SmartEco pozwala firmom ograniczać zużycie energii poprzez lampę i obniżać koszty konserwacji dzięki funkcji energicznego oszczędzania energii, równocześnie gwarantując szczególnie żywy obraz w trakcie każdej prezentacji.

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco sprytnie dostosowuje moc lampy, aby zmaksymalizować oszczędność energii, zapewniając najlepszą jakość kontrastu i jasności przy wykorzystaniu tyle światła ile potrzeba.

Tryb Eco Blank

Jeśli projektor nie wykryje przez 3 minuty źródła obrazu, samoczynnie uruchamia tryb Eco Blank oszczędzając do 70% energii lampy co usuwa zbędne zużycie energii i przedłuża żywotność lampy projektora.

Tryb LampSave

Mniejsza ilość zamiany lamp i konserwacja przekładają się na całkowity niższy koszt posiadania. Tryb LampSave aktywnie dopasowuje moc lampy w zależności od zawartości, by wydłzastosować żywotność lampy projektora do 50% w porównaniu z normalnym trybem.

zawsze gotowy do prezentacji dzięki prostej konfiguracji i konserwacji prędki dostęp do pokrywy lampy zapewniający wydajną podmianę

Umieszczona na górze, nieskomplikowana do otwarcia pokrywa zezwala na prędki dostęp do lampy, konserwację i zamianę bez przerywania sprawności, czy projektor jest umieszczony na stole czy na suficie z w salach konferencyjnych. Szybki dostęp do lampy pokaźnie redukuje czas przestojów, eliminując potrzebę odinstalowania zamontowanych projektorów, dzięki czemu zmiana lampy jest szybka i prosta.

Dostęp do funkcji instalacyjnych przy pomocy jednego przycisku.

Nowy pilot zdalnego sterowania mieści przeznaczony przycisk prędkiej instalacji, który natychmiast uzyskuje bezpośredni dostęp do funkcji takich jak: Wzorzec testowy i Korekta trapezowa Keystone, bez szukania ich w zagnieżdżonym menu.

Projektory BenQ DLP® długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar® statuette), jest wiodącą technologią projekcji używaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która oferuje nieprzeciętną sprawność na poziomie światowym

staranność Odwzorowania

Projektory BenQ DLP dostarczają najintensywniej realistyczne odcienie i najistotniej z osiągalnych - wyraźne obrazy. Łącząc pionierskie innowacje BenQ, takie jak koło koloru sześciu segmentów z technologią DLP oraz Technologią BrilliantColor ™, nasze projektory mogą skrupulatnie odtworzyć odcienie, jak odcienie skóry w ich w naturalnych barwach.

trwałość

Te szczególnie wytrzymałe mikro-lustra procesora DLP i niemal szczelna konstrukcja systemu projekcji, oznaczają, że projektory BenQ DLP wytrzymują próbę czasu, bez utraty jakości obrazu. Wyeliminowanie nagromadzenia pyłu i uszkodzeń przegrzania, dają pewność, że projektory BenQ będą świecić rok po roku i wyglądać jak nowe, a jedyne co trzeba zrobić po odpowiednim czasie wykorzystywania to wymienić lampę.

Obraz ostry jak żyletka

Biorąc pod uwagę wysokie wymogi w branży audiowizualnej, projektory BenQ DLP w dodatku najszczególniej skrupulatnie dostosowaną ostrość, żeby uzyskać jasne szczegóły i czytelny tekst, maksymalizując współczynnik wypełnienia poszczególnych pikseli i wykorzystując elitarną technologię BenQ SmartEco ™.