Benq MX808ST promocja 2020

Cena4009.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:BenQ
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3000
Rozdzielczość optyczna WUXGA (1920 x 1200)
Kontrast 20000:1
Technologia DLP
Moc lampy 200 W

Opis

znaczny obraz z małej odległości, idealny dla edukacji

BenQ MX808ST to interaktywny rzutnik edukacyjny XGA z krótkim rzutem projekcji o jasności 3000 ANSI Lumenów. Zapewnia łatwość instalacji, wspaniałą jakość obrazu i wzbogaca nauczanie o interesujące interaktywne treści.

KLUCZOWE FUNKCJE
  • Długa żywotność dzięki konstrukcji opornej na kurz
  • niewiele znaczące zużycie energii dzięki technice SmartEco
  • mała odległość projektora od ekranu
  • Zaprojektowany dla edukacji i tablic interaktywnych
  • Obsługa Blu-ray 3D Full HD
  • Możliwość instalacji systemu interaktywnego PointWrite
Zapewnienie zrównoważonej Projekcji w Wymagającym Szkolnym Środowisku


Specjalny detektor chroni Przed Kurzem

Dzięki nowoczesnej konstrukcji czujnika koła kolorów, projektor MX808ST jest bardziej wytrzymały na kurz, który może gromadzić się na klasycznych czujnikach, blokując sygnał podczerwieni, wywołując migotanie obrazu, nieprawidłowe odcienie, a nawet całkowite unieruchomienie projektora.

pokaźniejsze możliwości z Projektorem z niedługim Współczynnikiem Rzutu Projekcji
Nieograniczona Możliwość Prowadzenia Lekcji bez Ograniczeń Przestrzeni

proponując spory ekran wyświetlanego obrazu z niewielkiej odległości przy współczynniku od 0,61 niedługiego rzutu, MX808ST likwiduje rozproszone cienie i oślepiające światło lampy dla uczniów i nauczycieli, tak żeby wszyscy mogli włączać się i luźno współpracować ze swego biurka.

Tworzenie Kreatywnych Lekcji z Niezwykłą Jakością Obrazu

niezrównana Wysoka Jasność

MX808ST to projektor o wysokiej jasności 3000 ANSI lumenów, zapewniający idealną efektywność projekcji, dzięki pokaźnym obrazom i ostrym tekstom, perfekcyjnie widocznym, nawet w jasnych pomieszczeniach wykładowych. Wysoka jasność zapewnia klarowną treść w jasnych warunkach oświetlenia danego otoczenia, umożliwiając włączenie świateł albo odsłonięcie okien w trakcie zajęć, co jest przydatne do robienia notatek i interaktywnej współpracy podczas lekcji.
obszerniejsze Obrazy

Projektory BenQ asygnowane dla edukacji proponują najróżniejsze rozwiązania i rozmiary obrazu, tak by zaspokoić wszelkie edukacyjne zapotrzebowania w danej klasie. Dzięki genialnej jakości obrazu z rozmiarem wyświetlania do 120 cali, nasze projektory ultra-niedługiego rzutu obrazu, pokaźniejszą elastyczność w klasie przy niższych kosztach eksploatacyjnych.

doskonała jakość Obrazu Dzięki technologii DLP

długotrwała Jakość Obrazu

Dzięki szczelnemu projektowi pokrywy, który chroni mikroukład DLP przed degradacją obrazu spowodowaną kurzem, projektory BenQ dla edukacji są w stanie utrzymać długookresową jakość obrazu eliminując powolny rozkład odcieni jaki możemy spotkać w projektorach, które nie są zbudowane na bazie technice DLP.
technika DLP to Wysoki Współczynnik Wypełnienia Piksela - dla idealnego Oglądania Obrazu

Projektory BenQ w technologi DLP, znamionują się najwyższym współczynnikiem wypełnienia, co minimalizuje czarne obwoluty wokół każdego piksela, niejednokrotnie obserwowanego w projektorach innych niżeli DLP. Projektory BenQ z przeznaczeniem dla edukacji, zapewniają lepszą definicję i przejrzystość w niewielkich tekstach oraz wyświetlają niepokaźne detale obrazów zamiast grubej grafiki w pikselach.


skrupulatna Czytelność Tekstu Dzięki Wysokiemu Współczynnikowi Kontrastu

Projektory BenQ asygnowane dla edukacji są nieprzeciętne do tekstu, liczb i tabel, szeroko wykorzystywanych w każdych lekcjach lub zajęciach integracyjnych. Technologia DLP uzyskuje głębsze, prawdziwe odwzorowania czerni, jednocześnie generują wysoki współczynnik kontrastu natywnego w celu uzyskania istotnej czytelności i ostrej rozdzielczości na każdym sub-pikselu.

Interaktywna Nauka Interakcja na dowolnej powierzchni

technika PointWrite ™ przekształca projektory edukacyjne BenQ w nowoczesne platformy interaktywnej nauki, zmieniając lekcję w interaktywną tablicę. Bezproblemowa integracja zestawu PointWrite ™ i oprogramowania QWrite z projektorami BenQ, to innowacyjna techniczna koercja w której uczniowie i nauczyciele współpracują przy użyciu intuicyjnych szablonów wraz z narzędziami do adnotacji.

Wielokrotny Dotyk Ekranu

Dzięki zwiększonym możliwościom dotykowym programu PointWrite™ mogą być używane w połączeniu z interaktywną powierzchnią projekcyjną, tworząc świeże możliwości nauki w innowacyjnych cyfrowych klasach. W trybie tablicy QWrite nauczyciele mogą ponadto uruchamiać różne aplikacje i wyświetlać i komentować lekcje na dwóch płaszczyznach.


instynktowna Konfiguracja

technika PointWrite™ samoczynnie skalibruje i zapisuje ustawienia natychmiast po podłączeniu do portu USB. Nie ma zapotrzebowania konfiguracji ręcznej lub organizacji skomplikowanych szkoleń dla nauczycieli.
Możliwość Obsługi - instynktowne Gesty

technologia PointWrite™ obsługuje instynktowne gesty, takie jak przybliżanie i oddalanie albo przewijanie podczas oglądania stron internetowych, zdjęć lub Map Google. Wszystkie polecenia i gesty wielozadaniowe są obsługiwane w systemie Windows 8 albo nowszych jego wersjach

Łatwiejsze Współdziałanie z BYOD
Proste i wygodne w Użyciu, Bezprzewodowe Dongle

Poza przewodową obsługą w technice MHL, edukacyjne projektory BenQ są gotowe do bezprzewodowej współpracy dzięki urządzeniu QCast, który zezwala na 4 osobom przesyłanie strumieniowych treści z przenośnych sprzętów albo komputerów na znaczny wyświetlacz, wyświetlając je na 4 współdzielonych ekranach.

Optymalizacja Edukacyjnych Inwestycji
Wydłużona Żywotność Lampy do 15 000 Godzin

wyjątkowa Innowacja technika BenQ SmartEcoTM technika inteligentnie moduluje światło i poprawia możliwości oszczędzania energii przez DLP w celu rozszerzenia trwałości lampy przy bezkompromisowej jasności i świetnej jakości obrazu. Zmniejszenie zużycia energii, SmartEcoTM wydłuża żywotność lampy do 15 000 godzin, 3X * więcej niż bez technologii SmartEcoTM. Tryb Eco Blank na dodatek zwiększa oszczędność energii dzięki samoczynnemu ograniczaniu mocy lampy, zmniejszając całkowitą moc o 70% przy procesie wygaszania projekcji.

* Żywotność lampy w trybie Lamp Save \ Oszczędzanie Lampy, jest trzykrotnie dłuższa niż w trybie normalnym.


istotne szczegóły w Ciemnych Scenach

ekskluzywna technologia BenQ SmartEcoTM genialnie dopasowuje jasność obrazu w oparciu o zawartość wyświetlanej treści, ulepsza kontrast, stwarzając bogatszą czerń i zapewnia najkorzystniejszą realną jakość obrazu, bardzo ważną dla szczegółowych i intensywnych ciemnych scen, takich jak zajęcia z astronomii..

Uproszczenie Instalacji
Regulacja wymiaru Ekranu

Projektory edukacyjne BenQ zezwalają na wygodne dobranie rozmiaru ekranu przez menu OSD, co pokaźnie pozwala zaoszczędzić czas instalacji, bez konieczności fizycznego dostosowywania instalacji projektora w przypadku, gdy wrażliwy obraz niedługiego rzutu nie jest skrupulatnie ustawiony w pozycji wyjściowej.

Skrót Klawiszowy na Pilocie Zdalnego Sterowania

Aby skonfigurować projektor, naciśnij na pilocie zdalnego sterowania krótko przycisk "Szybka instalacja/Quick Install", To znaczna oszczędność czasu dla menedżerów wykonujących wstępne prace instalacyjne.

* Żywotność lampy zależy od warunków otoczenia i sposobu używania. Cechy i specyfikacje produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
** Przesunięcie jest obliczane na podstawie pełnej wysokości ekranu.