Benq TH683 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Benq TH683 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2298.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Projektor do kina domowego BenQ TH683
2298.00
Aramisklep
BenQ TH683
2299.00
RTV EURO AGD
BenQ TH683
2299.00
OleOle!
Projektor BENQ TH683 + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
2299.00
ELECTRO.pl
Projektor BENQ TH683
2299.00
Media Expert
Projektor Benq TH683
2680.00
Projektory.Pro
Projektor biznesowy BenQ TH683
2859.00
Aramisklep

Parametry

Producent:BenQ
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3200
Rozdzielczość optyczna HDTV 1080p (1920 x 1080)
Kontrast 10000:1
Technologia DLP
Moc lampy 210 W

Opis

genialna Projekcja na Każdy Mecz

BenQ TH683 z trybem piłka nożna, to wszystko w jednym co potrzeba,cieszyć się domową rozrywką. Posiada rozdzielczość Full HD 1080p z 3200 ANSI lumenów, a także 10000: 1 wysokim współczynnikiem kontrastu. Dzięki szerokiej gamie złącz, projektor TH683 oferuje wspaniały obraz wyświetlanej gry, gwarantując płynne połączenie przez wszystkie minuty trwania meczu.

Poczuj się Jak Na Stadionie - luksusowy Tryb Piłka Nożna (Football)

producent BenQ wprowadza do projektorów z kolekcji TH683 - Specjalny Tryb Football, dzięki któremu kibice mogą naprawdę poczuć się jak na stadionie piłkarskim, biorąc udział w meczu na żywo. Dzisiaj możesz oglądać Mecze Ligi Mistrzów, jak nigdy dotąd, dzięki nowemu zastosowanemu w projektorach BenQ - Trybowi Football. Tryb Fotball to połączenie starannego dostrojenia kolorów z cyfrowym wzbogaceniem dla ultra-realistycznych odcieni skóry i bujnej zielonej trawy, to zapewnienie niezapomnianych chwil każdego meczu wyświetlanego na obfitym ekranie, a akcje i powtórki w każdej sekundzie meczu, wydają się pokaźniejsze niżeli w rzeczywistości. Oprócz dostarczenia odtworzenia żywych barw, Projektory BenQ wyposażone są w 1080p Full HD z zoptymalizowanym układem optycznym o niesłychanej jasności obrazu, oraz funkcje uzupełniające takie jak przesunięcie obiektywu, projekcji bocznej, technice short-throw, wielki zoom oraz łączności bezprzewodowej Full HD i przychylne dla użytkownika interfejsy.

Full HD 1080p

TH683 "psuje" Twoje oczy prawdziwym odwzorowaniem odcieni i detalów dostarczonych dla Ciebie dzięki zoptymalizowanemu systemowi optycznemu 1080p Full HD, który składa się z obiektywu projekcyjnego zbudowanego wyłącznie ze szklanych soczewek. Teraz możesz się radować ulubioną rozrywką multimedialną wyświetlaną w wysokiej rozdzielczości i w najkorzystniejszej jasności i ostrości - od Blu-ray DVD, gier video i transmisji HD.

Wysoka Jasność

Wysoka jasność 3200 lumenów - gwarantuje, iż oglądasz obraz należycie wyświetlony choćby w środowisku dobrego doświetlenia sali projekcyjnej. Projektor jest wyśmienity do domowej rozrywki, do gier sportowych i oglądania filmów.

Korekcja Pionowa Keystone

Gdy projektor znajduje się poza centrum, funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego daje możliwość szerszej rozciągliwość instalacji projektora i korygowania efektu trapezu.

100" Obraz Wyświetlany z Odległości 2.6 M

TH683 daje uzupełniającą sprężystość projekcji i instalacji z możliwością projekcji krótkiego rzutu. Wymagane są wyłącznie 2,5 m. Przestrzeni, aby stworzyć doskonały 100" spory obraz. To prosty w obsłudze projektor, który dostarczy Ci dużo wizualnej rozrywki w niemal każdym salonie!

nietrudna i prosta obsługa - intuicyjny Interfejs Użytkownika

TH683 jest wyjątkowo prosty w obsłudze z zupełnie nowym instynktownie zaprojektowanym interfejsem, które jest nietrudne dla każdego nowego użytkownika.

Kreator Konfiguracji

Dla ustawiania TH683 po raz pierwszy, po prostu postępuj zgodnie z wizualnymi instrukcjami podanymi w przychylnym dla użytkownika interfejsie kreatora konfiguracji.

Oszczędzamy Więcej Energii z Technologią BenQ SmartEco™ Technology

Dzięki technologii BenQ SmartEco ™ proponujemy niższy całkowity koszt posiadania projektora, a także zoptymalizowaną projekcję energiczne oszczędzanie energii wraz z bezkompromisową jasnością wyświetlanej prezentacji. Dzięki tej innowacji, szkoły, przedsiębiorstwa i konsumenci indywidualni, są w stanie zaoszczędzić choćby do 70% poboru mocy lampy, przekładając to na niższe koszty utrzymania, równocześnie zapewniając niezwykle żywe wrażenia wizualne każdej prezentacji.

Tryb Oszczędzania Zużycia Lampy

Koszty wymiany lampy projektora tworzą największą część całkowitych kosztów eksploatacji projektora.Tryb Oszczędzania Zużycia Lampy asygnowany jest do regulacji mocy lampy, intensywnie regulując poziom jasności rozszerzając żywotność lampy projektora nawet o 50%! Częstotliwość podmiany lampy jest też zmniejszona o 50%, co pozwala na obniżenie kosztów podmiany lampy.

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

ą takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub laptop. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

samoczynne wyłączanie

samoczynne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora poprzez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

0.5W w Trybie Czuwania

TH683 gdy nie jest energiczny - w stanie czuwania, utrzymuje zużycie energii do minimum 0.5W mocy. Ten postęp techniczny w zakresie oszczędzania energii bez dwóch zdań pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora i przekłada się bezdyskusyjnie na niższe koszty zużycia energii elektrycznej..

Wolny od Kabli i przystępny w Instalacji

Projektor TH683 uwalnia od problemów okablowania, kłopotów pośrednictwa instalacji, jak na dodatek dodatkowych kosztów przebudowy - wraz z Dodatkiem Nowej Generacji Wireless Kit BenQ Full HD. To urządzenie jest przystępne jako wyposażenie uzupełniające, to potężny zestaw umożliwiający TH683 przesyłanie nieskompresowanego sygnału 1080p Full HD bezprzewodowo - i ze wsparciem 3D. Teraz można usiąść, odpocząć i radować się ulubionymi meczami, filmami i grami!

Bezprzewodowy zestaw FHD - WDP02 (Opcjonalnie)

• Nieskompresowany transmisja z rozdzielczością do 1080p 60Hz. • Transmisja bez latencji, nadzwyczajna do gier • wyjątkowo zrównoważony i płynna jakość transmisji

Projektory BenQ DLP® długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Digital Light Processing (DLP) została przyznana w 2015 Statuetka Oscara, jako wiodącej technologii projekcji - wykorzystanej w 90% kin cyfrowych na świecie i 100% kinach IMAX. Technika DLP zdominowała światowy rynek projektorów z ponad 50% udziałem. BenQ jest aktualnie # 1 w Sprzedaży Projektorów DLP, gwarantując niezrównaną wydajność projekcji na najwyższym światowym poziomie.

długotrwałość

Te stanowczo wytrzymałe mikro-lustra procesora DLP i niemal szczelna budowa silnika, oznacza tylko to, iż projektory BenQ DLP wytrzymują próbę czasu, bez utraty jakości obrazu. Wyeliminowanie nagromadzenia pyłu i uszkodzeń przegrzania, dają pewność, iż projektory BenQ będą świecić rok po roku i wyglądają jak świeże, a jedyne co trzeba zrobić po odpowiednim czasie użytkowania to wymienić lampę.

Prawdziwe, Żywe kolory

technika DLP gwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długookresowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ dodatkowo powiększa efektywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.