Benq W2000 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Benq W2000 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
BenQ W2000
2599.00
RTV EURO AGD
BenQ W2000
2731.35
OleOle!
Projektor BENQ W2000
2765.27
Media Expert
BENQ W2000 1080P 2000 ANSI, 15 000:1
2841.53
Neonet.pl

Parametry

Producent:BenQ
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 2000
Rozdzielczość optyczna WUXGA (1920 x 1200)
Technologia DLP
Proporcje obrazu 16:9
Trwałość lampy 3500 h
Moc lampy 240 W

Opis

barwy Prawdziwego Kina

Harmonijne połączenie ultranowoczesnego designu, bezprzewodowej transmisji obrazu i realistycznych jak w kinie wyświetlanych kolorów, powoduje, ze projektor W2000 jest uzupełnieniem każdego wnętrza, zapewniając jednocześnie niesamowite doświadczenia audiowizualne.

Turbodoładowanie Koła odcieni

zwiększyliśmy naszą tarczę barw sześciu segmentów (RGBRGB) z prędkością 6X, żeby zmaksymalizować głębię koloru i zakres dla najjaśniejszych obrazów. Z Technologią BrilliantColor ™ wzmocnienia każdego koloru, W2000 osiąga naprawdę realistyczne barwy bez efektu tęczy. Możesz więc radować się z wyświetlanego show w czystej, żywej projekcji.

efektowny Obraz Full HD 1080p

W2000 "psuje" Twoje oczy prawdziwym odwzorowaniem barw i szczegółów dostarczonych dla Ciebie dzięki zoptymalizowanemu systemowi optycznemu 1080p Full HD, który składa się z obiektywu projekcyjnego zbudowanego jedynie ze szklanych soczewek. Teraz możesz się radować ulubioną rozrywką multimedialną wyświetlaną w wysokiej rozdzielczości i w najlepszej jasności i ostrości - od Blu-ray DVD, gier video i transmisji HD.

CinemaMaster

Zamienia dowolny wnętrze w światowej klasy wnętrze Kina Domowego z technologią audio i video, które z całą pewnością zadowolą nawet najbradziej krytycznych kinomanów.

Funkcja Wspomagania Ruchu

Wstawiane 36 interpolowane klatkowanie pomiędzy sekwencjami powoduje, że wyświetlane filmy są jak żywe z odtworzeniem 60 klatek na sekundę. Będziesz bohaterem działania własnego teatru, będziesz kruszył opóźnienei fotografii, rozmycie cinia i niewyraźnego, wolno odtwarzanego obrazu.

Funkcja Wspomagania kolorów

technologia Wspomagania barw moduluje złożone algorytmy kolorów, żeby bezbłędnie wyświetlać kolory nasycone, subtelne barwy pośrednie i delikatne pigmenty.

Funkcja Wspomagania Pikseli

Wspomaganie Pikseli to funkcja, która namierza zmiany w odcieniu między obiektem, a tłem djąc obraz postrych krawędzi i dokładnej tekstury powierzchni.

Funkcja Wygładzania Odcienia Skóry

Funkcja barwa Skóry uniemożliwia przebarwieniom karnacji od światła wiązki projekcyjnej, prezentując każdą z wyświtlanych karnacji, w najszczególniej malowniczym jego cieniu.

CinemaMaster

Zmienia każde pokój w światowej klasy projekcję kina domowego z technologią audio, która z całą pewnością choćby najszczególniej krytycznych kinomanów. 10W głośniki umieszczone w komorze rezonansowej wraz Technologią BenQ Audio Enhancer wspomaganą przez MaxxAudio sprawią, iż Twoje receptory dźwiękowe wyłowią wszystkie dźwięki używane przez hollywoodzkich producentów w widocznie zwiększonych basach i sopranach dla idealnego odbioru dźwięku stereo.

Niezależna Kontrola 3D odcieni dla 6 Podstawowych barw

To narzędzie zarządzania kolorami zezwala na indywidualne dostrojenie, wzmocnienie nasycenia odcienia sześciu podstawowych odcieni (R / G / B / C / M / Y).

dokument Kalibracji ISFccc® Certification

W2000 atest ISFccc® dla dobrania do każdego pomieszczenia, proponuje kalibrację dla zoptymalizowanej sprawności barw w dzień i w nocy, takdostosować się do układu każdego i do poziomu natężenia światła w danym otoczeniu.

Wysoki Kontrast, Super Ostry Obraz

BenQ to firma nr 1 na świecie w sprzedaży projektorów DLP, której produkty i właściwości projekcji o współczynniku kontrastu ANSI, wyraźnie przewyższają projektory zbudowane w technice nie-DLP, dostarczając osobom ktore z nich korzystają czyste, bez zniekształceń i ze detalami wyświetlane obrazy.

BenQ Tryb SmartEco ™

Pomysłowe rozwiązanie, które potęguje przyjemność z oglądania, oszczędzając pieniądze, Tryb SmartEco ™ automatycznie dostosowuje jasność lampy na podstawie zawartości prezentacji w bogatsze odcienie czerni i rozszerzenia kontrast nieznacznego tekstu i finezyjnych detali.

Najwyższej Klasy Układ Optyczny - Dla Najwyższej Jakości Wyświetlanego Obrazu

BenQ Full HD 1080p Układ Optyczny wykorzystuje jedynie najwyższej klasy materiały o najwyższej penetracji światła i realistycznej jakości obrazu. Niskodyspersyjne powlekane soczewki minimalizują aberrację chromatyczną. Dzisiaj, więc można radować się ulubioną treści HD z niesamowitą czystością obrazu.

100" Obraz Wyświetlany z Odległości 2.5 M

W2000 daje uzupełniającą elastyczność projekcji i instalacji z możliwością projekcji niedługiego rzutu. Wymagane są wyłącznie 2,5 m. Przestrzeni, aby stworzyć nieprzeciętny 100" wielki obraz. To przystępny w obsłudze projektor, który dostarczy Ci dużo wizualnej rozrywki w niemal każdym salonie!

wielki Zoom dla Projekcji obszernego Obrazu w Każdym Pomieszczeniu

Funkcja znacznego Zoomu powiększa dostępną przestrzeń dla najróżniejszych odległości rzutów i rozrywki na znacznym ekranie bez konieczności mocowań sufitowych lub skomplikowanej dodatkowej instalacji.

Korekcja Zniekształceń z 2D Keystone

Pozioma i pionowa korekcja zniekształcenia trapezowego likwiduje efekt trapezu, gdy projektor jest umieszczony pod kątem, co zezwala na ustawienie projektora w rogu pokoju lub na stoliku, zwolniając cenne miejsce dla intensywnych gier i wygodnego oglądania projekcji.

Poziome/ Pionowe Przesunięcie Obiektywu dla pokaźniejszej rozciągliwości Instalacji

Przesunięcie obiektywu zapewnia uzupełniającą elastyczność, przezwyciężając wszelkie śladowe nieścisłości podczas instalacji projektora. Wszystko co musisz zrobić, to ustawić przełącznik umieszczony obok obiektywu do przesunięcia wyświetlanego obrazu. Z tą pomocną funkcją, nigdy nie będziesz musiał martwić się o ustawianie projektora nie w tym miejscu, jaki daje odrazu wspaniały obraz!

nieskomplikowana Projekcja na Każdej Powierzchni Bez Ograniczeń Koloru

Korekcja koloru ściany ustawia odcienie tak, aby zachować prawdziwe wrażenia wizualne dla oryginalnego nagrania na każdej powierzchni danego koloru.

Zaprojektowany, aby Dać Ci Więcej Wolności i mniej Kłopotów

Projektor W2000 uwalnia od problemów okablowania, kłopotów pośrednictwa instalacji, jak na dodatek dodatkowych kosztów przebudowy - wraz z Dodatkiem Nowej Generacji Wireless Kit BenQ Full HD. To urządzenie jest dostępne jako wyposażenie dodatkowe, to potężny zestaw umożliwiający W2000 przesyłanie nieskompresowanego sygnału 1080p Full HD bezprzewodowo - i ze wsparciem 3D. Teraz można usiąść, odpocząć i cieszyć się ulubionymi filmami i grami!

skrupulatne Odwzorowanie

Projektory DLP BenQ dostarczają najszczególniej intensywnie realistyczne obrazy i jak wyłącznie to jest możliwe żywe barwy. Łącząc nowatorskie innowacje, takie jak BenQ sześcio-segmentowe koło koloru w technice DLP BrilliantColor ™, nasze projektory mogą starannie odtworzyć trudne do realistycznego pokazania odcienie skóry i precyzyjnie odtwarzają standardy.

nieprzemijalna jakość obrazu

Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa krystaliczność obrazu, wyjątkowo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata wykorzystywania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie niepodatne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając wyśmienite prezentacje. W rzeczywistości, po 3500 godzinach dynamicznego wykorzystywania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

Prawdziwe, Żywe barwy

technologia DLP zagwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dając gwarancję długookresowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ na dodatek powiększa efektywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.