Optoma DX330UST promocja 2019

Cena4900.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Aramisklep

Parametry

Producent:Optoma
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3500
Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768)
Kontrast 20000:1
Technologia DLP
Moc lampy 240 W

Opis

Projektor ultra krótkiego rzutu

Model DX330UST jest doskonały dla biznesu, szkół czy uczelni. Jest jasny i dzięki ultrakrótkiemu obiektywowi może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej niżeli 0,5m. Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych poprzez pokazujące osoby.

Ultra-krótki rzut

Dzięki obiektywowi o ultra niedługim rzucie, realne jest prezentowanie imponujących obrazów pokaźniejszych niżeli 100-cali z odległości mniejszej niżeli jeden metr. Zezwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co usprawnia prezentację; perfekcyjny do zastosowań interaktywnych.

doskonałe odcienie

Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zniewalającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną produktywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, aktywne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Genialny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

świetny kontrast

Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i szczególnie bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nieprzeciętny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

zastosowana oglądarka do plików Office

Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z laptopa albo komputera za pomocą wbudowanej przeglądarki do plików Office. W przystępny sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD lub microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na sporym ekranie. *zobacz specyfikacje projektora, by uzyskać całkowitą listę wejść

ekran USB

Podłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit za pomocą kabla USB. Brak konieczności użycia nieporęcznego kabla VGA.

Sterowanie

wyekwipowany w szeroki zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. • Projektor Optoma RS232 wyposażony jest w bogaty komplet poleceń RS232, dzięki czemu można nim łatwo i w prosty sposób zarządzać za pomocą dowolnego systemu sterowania. • Zgodność AMX aktywny protokół wykrywania jest wbudowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. •Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, nadzorować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera• Kompatybilny Extron IPLink zezwala na łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron

Prezentacje bezprzewodowe

Szybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac albo urządzenia przenośnego przy pomocy darmowej aplikacji (nazwa)* i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB. Aplikacja gwarantuje swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia. ** dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS *

Keystone HV i regulacja czterech narożników

Projektor oferuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej i jednostkowe ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć wyśmienity kwadrat. Idealne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora formuje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

zaimplementowany głośnik

konkretny zaimplementowany głośnik gwarantuje unikatową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Zasilanie USB

Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

Skieruj uwagę publiczności na optymalny element prezentacji dzięki prostemuproduktywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i zastosowanym wskaźnikiem laserowym.

Eco+

technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nietrudne w użyciu funkcje energooszczędne.

Oszczędzanie energii

Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma w dodatku pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

Wyciszenie Eco AV

Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast zniża zużycie energii do 70%, dodatkowo przedłużając żywotność lampy.

prędkie ponowne uruchomienie

Funkcja ta pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

Moc audio

Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

Włączanie bezpośrednie

Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – świetne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

Bezpośrednie wyłączanie

Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

praca 24/7

Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Znakomite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, by wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

Specyfikacja
ekran/obraz
technika wyświetlania
DLP
Rozdzielczość
XGA (1024x768)
Jasność
3 500lumenów
Kontrast
20 000:1
Natywne proporcje ekranu
4:3
Współczynnik projekcji - zgodny
16:9
Korekcja trapezowa - pozioma
4
Korekcja trapezowa - pionowa
4
szybkośc skanowania poziomego
15.375 ~ 91.147Khz
szybkość skanowania pionowego
24 ~ 85(120 for 3D)Hz
Jednolitość
80%
rozmiar ekranu
1.78m - 2.54m (70in - 100in)
informacje o lampie
Źródło światła
Lampy
Moc lampy
240
Żywotność lampy (godziny)
4000 (Jasny), 12000 (Dynamiczny), 10000 (Eco), 15000 (Eco+)
Optyczny
Współczynnik projekcji
0.33:1
Odległość wyświetlania
0.47m - 0.68m
typ zwiększenia
Stały
Ogniskowa (mm)
3.72
wbudowany offset
120%
Łączność
Złącza wejściowe/wyjściowe
Ogólne
Poziom hałasu (charakterystyczny)
26dB
Kompatybilność z komputerem
FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
Kompatybilność 2D
NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)
Kompatybilność 3D
Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60
3D
Full 3D
Security
Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
OSD / języki wyświetlacza
25 języków: arabski, czeski, duński, holenderski, angielski, Farsi, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, Indonesian, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński klasyczny, turecki, Vietnamese
Warunki pracy
5°C ~ 40°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 3000m
Pilot
Zdalne sterowanie za pomocą funkcji lasera i myszy
ilość głośników
1
Wattów na głośnik
16W
W pudełku
kabel zasilający, zdalny pilot, 2x AAA baterie, podstawowy podręcznik użytkownika
Usługi sieciowe
LAN - sterowanie
Tak
LAN - ekran
Tak
LAN - sieci bezprzewodowe
Yes - optional
Zasilanie
Zasilanie
100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Zużycie energii (tryb czuwania)
0.5W
Zużycie energii (maksymalne)
275W
Waga i wymiary
Waga netto
3.9kg
wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
343 x 383 x 112