Optoma EH470 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Optoma EH470 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
PROJEKTOR OPTOMA EH470 DLP 1080p 5000 ANSI 20.000:1 - E1P1D0ZWE1Z1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
4999.00
Sferis.pl
OPTOMA EH470 DLP E1P1D0ZWE1Z1
5252.44
Neonet.pl
Optoma EH470
5299.00
RTV EURO AGD
Optoma EH470
5299.00
OleOle!

Parametry

Producent:Optoma
Kategoria:Projektory
Rozdzielczość optyczna HDTV 1080p (1920 x 1080)
Kontrast 20000:1
Technologia DLP
Proporcje obrazu 4:3
Trwałość lampy 5060 h
Moc lampy 285 W

Opis

Full HD 1080p, Jasny i konkretny

Zapewnij bezproblemowe i bezprzewodowe prezentacje z pamięci USB przy pomocy wbudowanej przeglądarki do plików Office. Bezprzewodowy system prezentacji z urządzenia przenośnego. Projektor EH470 Full HD 1080p rewelacyjnie pasuje do intuicyjnych, wciągających spotkań biznesowych i lekcji w klasie, oferując ultra-jasne obrazy dla adekwatnej widoczności. W dodatku, obszerny zakres wejść zezwala na bezproblemowe połączenie z urządzeniami takimi jak komputery i tablety. Wbudowany głośnik 10 W zezwala na czysty i głośny dźwięk. Żeby uzyskać najwyższą kontrolę, projektor zaopatrzony jest w moduł RJ45, umożliwiający monitorowanie i sterowanie siecią w wielu pomieszczeniach.

Funkcje
Jasny projektor Full HD 1080p – 5000 lumenów ANSI
Najwyższa kontrola – polecenia Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet przez LAN
Łatwe przyłączanie – 2xHDMI + MHL, RJ45, USB z zasilaniem, wyzwalacz 12V
Jakość dźwięku z głośnikiem 10 W
Full HD 1080p

Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania – rewelacyjna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

znakomite kolory

Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w olśniewającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną efektywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Nadzwyczajny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

świetny kontrast

Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i szczególnie bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

zaimplementowana przeglądarka do plików Office

Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa lub komputera za pomocą wbudowanej oglądarki do plików Office. W nietrudny sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obszernym ekranie. *sprawdź specyfikacje projektora, żeby uzyskać całkowitą listę wejść

Prezentacje bezprzewodowe

Szybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac lub urządzenia przenośnego przy pomocy darmowej aplikacji (nazwa)* i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, zdjęć, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia. ** przystępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS *

Keystone HV i regulacja czterech narożników

Projektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej i indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, żeby stworzyć znakomity kwadrat. Nadzwyczajne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora wytwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

Sterowanie

zaopatrzony w pokaźny zakres opcji pozwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. • Projektor Optoma RS232 wyposażony jest w bogaty zestaw poleceń RS232, dzięki czemu można nim z łatwością i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania. • Zgodność AMX intensywny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. •Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, kontrolować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera• Kompatybilny Extron IPLink umożliwia łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron

ekran LAN

Wyświetl ekran komputera lub notebooka na projektorze za pomocą połączenia sieciowego.

zastosowany głośnik

mocny wbudowany głośnik zagwarantuje unikatową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Eco+

technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nieskomplikowane w użyciu funkcje energooszczędne.

Oszczędzanie energii

Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można ograniczyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma także pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

prędkie ponowne uruchomienie

Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

Moc audio

Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

Wyciszenie Eco AV

Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To także natychmiast ogranicza zużycie energii do 70%, ponadto przedłużając żywotność lampy.

Zasilanie USB

Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

MHL

Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym przewodem MHL, żeby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać zdjęcia na obfitym ekranie.

praca 24/7

Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Doskonałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.