Optoma GT1080e promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Optoma GT1080e oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Projektor OPTOMA GT1080E
2799.00
ELECTRO.pl
-21%
Optoma GT1080e
2799.00
OleOle!
Optoma GT1080e
2849.00
RTV EURO AGD
Projektor OPTOMA GT1080E
2889.00
Media Expert
Optoma GT1080e
2999.00
voip24sklep.pl
OPTOMA GT1080e DLP 1080p Full 3D 3000AL
3089.94
Neonet.pl
Optoma GT1080Darbee
3549.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Optoma
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 2800
Rozdzielczość optyczna SXGA (1280 x 1024)
Kontrast 25000:1
Technologia DLP
Proporcje obrazu 16:9
Trwałość lampy 2300 h
Moc lampy 190 W

Opis

Praca w trybie 24/7
Możliwość pracy projektorów Optoma 24/7 jest ich cechą akcentującą na rynku projektorów.

Optoma wierzy w unikatową jakość swoich projektorów które są odpowiednie równocześnie do projekcji w domu jak i w biurze.

Projektory Optoma mogą być instalowane w wymagających rozwiązaniach dając maksymalną produktywność stosowania przez długi czas w przeciwieństwie do produktów wielu konkurentów.
Użytkownicy domowi mogą korzystać zarówno z wysokiej jakości obrazu i cieszyć się bezusterkowością towaru.

parametry akcentujące:
- Optoma proponuje 5 lat gwarancji koloru (gwarancją objęty jest chip DMD)
- Praca w trybie 24/7 – ta gwarancja jest czymś czego nie mogą zaoferować projektory LCD i czego nie proponuje większość konkurencji.

Modele projektorów Optoma 24/7

Opis

Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
Bliska projekcja i oszałamiający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni albo ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
Jasny i wszechstronny, mobilny projektor jest znakomitym rozwiązaniem dla graczy gdyż cechuje się niskim czasem reakcji, idealny do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e zaopatrzony jest w torbę do przenoszenia, dzięki temu można zabrać go ze sobą do domu przyjaciół albo na wydarzenie sportowe czy również nocny maraton filmów albo gier tak aby zapewnić sobie najlepsze emocje na wielkim ekranie w dowolnym miejscu.

Zintegrowany głośnik proponuje idealną jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI zezwalają na łatwe podłączenie.
nadzwyczajny do podłączenia do konsoli, laptopa, PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera lub gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i żeby wyświetlać je na wielkim ekranie w zaciszu własnego domu.

Krótka projekcja
Z obiektywem short throw (krótkiego rzutu) net projektor może wyświetlić obszerny obraz z bliskiej odległości. To oznacza, że możesz mieć już obraz 100" cali z odległości nieco ponad 1 metra od ekranu czy ściany.

Full HD 1080p
Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez zapotrzebowania skalowania czy kompresji. Rewelacyjny do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.


Inteligentny projektor
Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) albo Apple TV™ aby przesyłać materiały vido, muzykę czy zdjęcia na obszernym ekranie ze swojego tabletu czy smartfonu.

Długa żywotność lampy

Obniż ilośc podmiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając cyklu edukacyjnego

Zintegrowany głośnik

zastosowany głośnik audio dla genialnego dzwięku. Łatwość w instalacji bez zapotrzebowania dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

Full 3D
Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.24p
Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. Aby zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki czemu każdy film wygląda skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser

HDMI Link
Steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bez problemu komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link umożliwia włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.Łączność bezprzewodowa
Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dodatkowego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci dopasować się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy także dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.


Full 3D
Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szybkiego odświeżania 144Hz eliminuje migotanie obrazu aby zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.


Gwarancja koloru
Ciesz się niesamowitymi kolorami przez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.


Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma zaopatrzone są w technologię przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
Ten model dodatkowo jest zgodny ze standardem Rec709 tak aby dostarczać najmocniej realistyczne i prawdziwe odcienie jak to tylko jest możliwe.


Dynamiczna czerń
Funkcja ta daje pokaźniejszą głębię obrazu przez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; żeby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

ISF
Funkcja ta pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

Tryb gry
Tryb gry optymalizuje projektor dla bezzwłocznych czasów reakcji, na dodatek maksymalny kontrast i żywe kolory pozwalają uchwycić każdy szczegół - pozostawiając czas graczowiskoncentrować nad wygraną.

Projekcja