Optoma HD27e promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Optoma HD27e oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Optoma HD27e
2299.00
RTV EURO AGD
Optoma HD27e
2299.00
OleOle!

Parametry

Producent:Optoma
Kategoria:Projektory
Kontrast 25000:1
Technologia DLP
Proporcje obrazu 16:9
Trwałość lampy 1000 h
Moc lampy 240 W

Opis

Funkcje
Oglądanie przy zapalonym świetle – 3400 lumenów ANSI
technologia Amazing colour - odwzorowanie standardu koloru Rec.709
Łatwe przyłączanie – 2xHDMI, MHL, USB z zasilaniem
Czysty, konkretny dźwięk - głośnik 10W
wspaniałe odcienie

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zniewalającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie atrybuty zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – by zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych kolorów dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co świetnie nadają się do gier i filmów animowanych.

Full HD 1080p

Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania – znakomita do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

technologia Dynamic Black

Ta funkcja zagwarantuje obszerniejszą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; żeby stworzyć zniewalająco wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny wydają się ostre i czyste, a ciemne pozostają szczegółowe dzięki głębokiej czerni oraz unikatowym szczegółom osiągany dzięki grze światła i cienia.

Tryb gry

Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych odcieni, żeby można było uchwycić każdy detal – pozwalając Ci się skoncentrować na zwycięstwie.

zaimplementowany głośnik

rozszerz swoją domową rozrywkę dzięki komfortowemu wbudowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i przystępnej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

Tryby ISF

Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

24p

Większość filmów nagrywana jest z prędkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Żeby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy precyzyjnie tak, jak chciał tego reżyser.

MHL

Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym kablem MHL, by móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać zdjęcia na znacznym ekranie.

Zasilanie USB

Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

Moc audio

Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest wykorzystywany.

szybkie ponowne uruchomienie

Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

Opcja bezprzewodowa

Strumieniuj ekspresowo treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).