Optoma ML750e promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Optoma ML750e oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Optoma ML750e
2149.00
OleOle!
Optoma ML750e
2199.00
RTV EURO AGD
OPTOMA ML750e WXGA 700 LED, 15000:1 95.8UA02GC1E
2386.27
Neonet.pl

Parametry

Producent:Optoma
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 700
Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800)
Technologia LED
Proporcje obrazu 16:9
Trwałość lampy 20000 h

Opis

ML750e
Ultra kompaktowy projektor LED
  • doskonały do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, zastosowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
prezentujemy nowy przenośny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Nieskomplikowane w transporcie pomiędzy Twoim domu i biurze, to niewielkie ciężary projektor mniej niż 0,4 kg i jest wyposażony w wygodną torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry wideo albo choćby obecny, że zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, aby zaimponować publiczności. Pakiety pełne rysy ML750e posiada odtwarzacz multimedialny, natywną przeglądarkę biurowych i zastosowany głośnik. Projekt bez laptopa przy użyciu wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Proste podłączenie i wyświetlanie z urządzenia mobilnego albo stole przy użyciu połączenia MHL do gry na obfitym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, zdjęcia, filmy albo po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii "Światło-Free" za nieszablonową wierność barw, niezawodność i wytrzymałość, Optoma LED ultra - kompaktowy mobilny projektor jest znakomitym partnerem rozrywki i biznesu.Ultra Compact

Ważący mniej aniżeli 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z dołączonym etui powodują,idealnie pasuje do prezentacji w podróży.

Media Player i Język Office Viewer

Odtwarzać filmy, zdjęcia, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD lub pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez potrzeby podłączenia projektora do notebooka, komputera PC lub odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

Filmy

Usiądź wygodnie po długim dniu, by oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze wideo i plików muzycznych formatów i jest równocześnie HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych barw, głębi i jasności, iż nie zawiedzie,

Prezentacje bezprzewodowe

Obecna od telefonu lub tabletu za pomocą bezpłatnej aplikacji: EZ View. Dostępne jednocześnie dla urządzeń z systemem Android i iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, zdjęcia, pliki video i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

Natychmiast podłączyć ekran i materiałów prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac lub urządzeń przenośnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce przenośnej obudowie. Ciesz się prezentacje na dużym ekranie przesyłane do projektora, przewód-free.

Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

Łatwe podłączenie do notebooka, komputera, konsoli do gier lub odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest też kompatybilne, co umożliwia podłączenie urządzenia mobilnego MHL włączona obsługa przy pomocy jednego kabla † rozwiązanie pozwalające na lustro wyświetlacz urządzeń.świetny do strumieniowego przesyłania filmów i oglądania plików i fotografii zapisanych na urządzeniu mobilnym.

3D Ready

Korzystanie z wrodzoną prędkość technice DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście video i fotografie w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, by pokazać pełny wyświetlacz, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi zarówno nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

Przydatne jednocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi jednocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

Gwarancja kolor

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów obrazu ML750e pozostanie tak dobre, jak w dniu, który kupiłeś go, że Optoma zagwarantuje go poprzez pięć lat.

fotografie

Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu lub aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z niedużych i pokaźnych grup, bez potrzeby używania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz zacznie się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

Prezentacja i dokumenty

Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * lub pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

* Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych sprzętów może wymagać dodatkowych kabli, przystępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

technologia LED
Korzystanie z zalet technologii LED, ML750e LED projektor wykorzystuje indywidualne Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez zapotrzebowania kole kolorów.
Diody rozszerzyć skuteczność i mieć rozszerzoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, iż projektor będzie w pełni produktywny na mnóstwo lat
LED Żywotność
Więcej niżeli 10 lat
2
4
6
8
lat
LED
Lampa
Jasne, żywe obrazy

ML750e stwarza jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na wyjątkową wierność barw stworzony przez technikę LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być choćby dwukrotnie pokaźniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

LED Jasność
LED
Lampa
Instant On / Off

Konfiguracja momentalnie i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technologia LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

100%
LED +
Lampa
5s
Digital Signage

wbudowana funkcja Digital Signage. Idealny dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

Wiemy, że poprawa naszych produktów jest najkorzystniejszym sposobem,ograniczyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty posiadają długi czas użytkowania, należy zastosować mniejszej ilości tworzyw, statek z niedużym opakowaniu i być wolne od wszystkich substancji toksycznych.Naturalnie, produktywności energetycznej i jest się do recyklingu są zastosowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. By uzyskać detalowe informacje o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu stosowania. Jak to najczęściej w sytuacji wszystkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się obniżać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie posiada lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

2 typowa żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od używania i warunków środowiskowych

* przekazana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do charakterystycznego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność kolorów..

* przekazana jasność LED Ocena jest oparte na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do charakterystycznego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność barw..