Optoma W304M promocja 2020

Cena3956.76
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie voip24sklep.pl

Parametry

Producent:Optoma
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 2800
Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800)
Kontrast 3000:1
Technologia DLP
Proporcje obrazu 16:10
Trwałość lampy 3000 h
Moc lampy 265 W

Opis

W304M
Lekki panoramiczny projektor
  • nieznaczny i lekki - 1,4 kg
  • Panoramiczny WXGA - 3100 lumenów i 10000: 1 Kontrast
  • Pełna 3D, HD Ready & Wejście HDMI
  • Głośnik
świetnie współpracuje z panoramicznym notebooka, źródeł HD albo urządzenia ruchomej W304M gwarantuje jasne żywe prezentacje i filmy w biurze albo w podróży. Jedynie Waga 1,4 kg to podróże w obsłudze projektor mieści zdumiewające 3100 ANSI lumenów pozwala rzutować jasne, przejrzyście czyste prezentacje w ciągu dnia, pozostawiając publiczność oniemiała każdym razem, gdy projektor jest włączony. Jest nieznaczna, nie oznacza, iż można przegapić specyfikacji jednak, W304M wbudowany głośnik, łączność HDMI, Full technologii 3D i opcjonalnie karta sieci bezprzewodowej co zezwala na bezprzewodową projekcję obrazu z notebooka lub urządzenia mobilnego. Jest jeszcze wyekwipowany w komfortową torbę do nieskomplikowanego transportu. Projekcja z notebookami, Mac lub nawet tabletek nigdy nie było tak proste.

Ultra Portable

Na tylko 1,4 kg, W304M jest ultra lekki i ultra mobilny, w połączeniu z dołączonym etui sprawiają,nadzwyczajnie pasuje do prezentacji w podróży.

Nie faktyczna torba
Jasność Gdzie jest to ważne

Oświetlenie w pomieszczeniu może być nieprzewidywalna dla podróżujących w interesach; nigdy nie wiesz, czego się spodziewać. W304M mocne lampy produkujące 3100 ANSI lumenów, dzięki temu można mieć pewność, iż prezentacja będzie jasne i oczywiste.

Szybka Zamknij

Spakować projektor i przejść się po 10 sekundach od naciśnięcia przycisku zasilania z prędkiego wyłączania, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Prawdziwa rozdzielczości WXGA

W304M jest genialnym towarzyszem dla panoramicznych laptopów. Twoje prezentacje będą wyświetlane jako ostre i detalowe, jak na laptopa panoramicznego obrazu w rozdzielczości WXGA (1280 x 800) rozdzielczości.Rozdzielczość WXGA daje 30% więcej pikseli niż XGA.

Niesamowite barwy

W304M wykorzystuje technikę BrilliantColor ™ żeby wyświetlać zniewalająco jasne obrazy, z świetnie zbalansowanymi, niemal jak żywymi kolorami.

Obecni z urządzenia przenośnego
USB Remote Mysz i Laser
Laser

Kontroluj swoją prezentację z dedykowanymi przyciskami po lewej i kliknij prawym przyciskiem myszy na załączonym pilocie. Można również wyodrębnić, co na ekranie, bez konieczności stanąć przed wyświetlanego obrazu z zastosowanego wskaźnika laserowego (wymagany przewód USB).

Jasne, koncentruje Obrazy

Pamiętaj,posiadać uwagę słuchaczy podczas prezentacji z pięknym 10000: 1 kontrast w stosunku PIN SHARP grafiki i przejrzyście czysty tekst. Mocniejsze odcienie bieli i ultra-głęboka czerń sprawia, że obrazy ożywają i czytelności tekstu - wspaniały do prezentacji biznesowych i edukacyjnych oraz okazjonalnych filmu.

Symulowany obraz
Pełna 3D Ready

Korzystanie z wrodzoną szybkość technice DLP, Optoma W304M. Pełna Projektor 3D mogą wyświetlać tworzą prawdziwe treści 3D dowolnego urządzenia wyświetlającego 3D, takich jak Blu-ray 3D, PS3, Xbox i Sky3D.

Gwarancja odcień

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów W304M obraz pozostanie tak dobre, jak w dniu, który kupiłeś go, iż Optoma zagwarantuje go poprzez pięć lat.

przychylny dla środowiska

W304M posiada funkcje oszczędzania energii aby ograniczyć pobór mocy i wydłużyć żywotność lampy do 5000 godzin.Obejmuje to tryb Eco, mniejsze zużycie energii w trakcie pracy, sleep timer, który po aktywacji automatycznie wyłączy projektor jeśli poprzez przypadek w lewo, gdy nie są już niezbędne i <0.5W w trybie czuwania, który zapewni niewiele znaczący zużycie energii, gdy projektor nie jest użytkowany

Przedstawienie bezprzewodowa (opcja)

Prezentacje wykonywanie nie może być łatwiejsze przy użyciu opcjonalnych funkcji bezprzewodowej W304M. Korzystanie z karty bezprzewodowej można podłączyć i wyświetlać materiały prezentacyjnego bezprzewodowo z laptopa, komputera PC lub urządzenia mobilnego.

Łatwo złączyć się z inteligentnego telefonu, stół PC, laptopa lub nawet komputera PC za pomocą kabla HDMI do jednego rozwiązania prezentacji kabel bezproblemowy. †

† Podłączenie do telefonu lub tabletu inteligentnego komputera może wymagać dodatkowych kabli i / albo zasilaczy. * Optoma gwarantuje, iż przy normalnym użytkowaniu, jakość barw projektora Optoma DLP® będzie nie do odróżnienia od kiedy nowa. Wyłączenia: (a) Gwarancja traci ważność, jeśli projektor jest uszkodzony z powodu niewłaściwego stosowania. (b) Gwarancja może utracić ważność w środowiskach przemysłowych lub handlowych, rozrywkowych, gdzie kurz i dym jest nadmierna (c) Gwarancja nie ma użycia, jeżeli jasność lampy wynosi poniżej 50%, z powodu zużycia albo jeśli projektor nie działa z powodu innych wad. (d) w czasie zużytych lamp w obrębie wszystkich wariantów projektorów pokaże lekkie odchylenia odcieni. ** standardowa żywotność lampy osiągnięta w testach. Będą się różnić w zależności od zastosowania i środowiska warunków operacyjnych. Copyright © 2012 Optoma Europe Ltd. Wszystkie inne nazwy artykułów i nazwy firm stosowane w niniejszym dokumencie tylko w celach identyfikacyjnych i mogą być znakami towarowymi albo opatentowanymi znakami towarowymi ich właścicieli. Błędy i pominięcia, wszystkie dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. DLP®, BrilliantColor ™ i logo DLP logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi producenta Texas Instruments.Wszystkie zdjęcia artykułów są jedynie do celów reprezentacyjnych. Dołożono wszelkich starań, żeby zapewnić staranne zrobione zdjęcia naszych towarów, Rzeczywiste produkty mogą się nieznacznie różnić. Niektóre zdjęcia towarów może zostały cyfrowo zmodyfikowane poprzez nas dodać logo Optoma na przednim panelu.Optoma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian rzeczywistych fotografii towaru albo towaru bez uprzedzenia. Niektóre obrazy mogą być symulowane.

1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu użytkowania. Jak to na ogół w przypadku wszystkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się zmniejszać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie ma lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

2 charakterystyczna żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od wykorzystywania i warunków środowiskowych