Optoma W400+ promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Optoma W400+ oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3028.46 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
OPTOMA W400+ DLP WXGA Full 3D 4000, 22000:1 2xHDMI
3028.46
Neonet.pl
Optoma W400+
3079.00
OleOle!
Optoma W400+
3099.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Optoma
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 4000
Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800)
Kontrast 22000:1
Technologia DLP
Proporcje obrazu 16:10
Trwałość lampy 1000 h
Moc lampy 220 W

Opis

Jasny, biznesowy, kompaktowy
  • Jasny projektor WXGA– 4000 ANSI Lumenów
  • sprężystość instalacji – 1.3x zoom
  • Najwyższa kontrola - pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet LAN
  • Łatwe przyłączanie - 2x HDMI, MHL, VGA, USB Power, głośnik 10W, RJ45
Doświadczaj doskonałości z niedużym i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów W400 +. Ten model jest przeznaczony do użytkowania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do wykorzystania profesjonalnego. Nadzwyczajnie się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, zapewnia najwyższej jakości wyświetlane kolory, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

W400+ proponuje HD Ready i fantastyczny dźwięk dzięki zaimplementowanym głośnikom. W dodatku cechuje się tradycyjnym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest wyśmienity do podłączenia takich sprzętów jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro aby wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor pozwala na podłączenie laptopa, odtwarzacza PC lub odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe albo służyć jako urządzenie mobilne.
Wysoki kontrast

Użyj projektora wysoko-kontrastowego aby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i klarowny – genialne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

Full 3D

Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D, a także najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz gwarantuje wyjątkowo gładką projekcję obrazów bez migotania.

zaimplementowany głośnik

mocny zastosowany głośnik zagwarantuje nad wyraz dobrą jakość dźwięku i łatwą instalację bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

MHL

Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym kablem MHL, by móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać fotografie na obszernym ekranie. Poprzez MHL można nawet podłączyć i zasilać adapter HDCast Pro (sprzedawany osobno).

Wyciszenie audio-video Eco

Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-video Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Dodatkowo, obniża to zużycie energii choćby o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

Eco+

technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i proste w użyciu funkcje energooszczędne.

Energooszczędność

Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można ograniczyć zużycie energii nawet o 70%. W dodatku, tryby te mają pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając przez to ogólny koszt posiadania i kryteria konserwacyjne.

szybkie wznawianie

Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

automatyczne wyłączanie

Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja samoczynnego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

Bezpośrednie wyłączanie

Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie konieczne ponowne szybkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

Długa żywotność lampy

Zmniejszenie liczby zamian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

Gwarancja kolorów

Ciesz się olśniewającymi kolorami przez długie lata; Optoma zagwarantuje pięć lat konsekwentnego działania.

Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

Skieruj uwagę publiczności na stosowny element prezentacji dzięki prostemuefektywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i zaimplementowanym wskaźnikiem laserowym.

Niesamowite odcienie

Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z olśniewającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie cechy barw pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od starannie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, intensywne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w przypasowaniu działania do potężnych potrzeb. Genialnie nadaje się do wielu różnorodnych prezentacji grafiki i wideo.

Urządzenia bezprzewodowe

Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) pozwala na natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo.

Zasilanie USB

Korzystaj z zasilania USB, żeby zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Doskonałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.

Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor pozostała oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

2typowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu stosowania i warunków otoczenia

1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

2typowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu stosowania i warunków otoczenia