Sony VPL-DX142 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sony VPL-DX142 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2356.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Projektor biznesowy SONY VPL-DX142
2356.00
Aramisklep
Projektor biznesowy SONY VPL-DX142
2356.00
Multimediaszkolne

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3200
Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768)
Kontrast 3000:1
Technologia 3LCD
Proporcje obrazu 4:3
Trwałość lampy 10000 h
Moc lampy 210 W

Opis

VPL-DX142

Projektor biurkowy XGA 3200 lumenów

Ekonomiczny projektor biurkowy do biura i do sali lekcyjnej, oferujący wysoką efektywność i najwyższą łatwość obsługi.

Model VPL-DX142 za rozsądną cenę oferuje sporo rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem rynku biznesowego i edukacyjnego. Projektor jest lekki i ma niepokaźne wymiary, co w połączeniu z prostą konstrukcją zagwarantuje możliwość przystępnej konfiguracji.

Dzięki technice paneli 3LCD BrightEra™ marki Sony wyświetlany obraz jest jasny i pełen odcieni. Instalację ułatwia obszerny komplet gniazd, a dużo trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z zróżnicowanych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, zdjęcia lub nagrania wideo. Urządzenie zostało wyposażone w inteligentne funkcje oszczędzania energii, takie jak samoczynna funkcja oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy wymianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i obniża koszty konserwacji.

 • śladowe rozmiary, niska waga i szykowna

  Model VPL-DX142 ma niewielką i lekką obudowę o wymiarach około 315 x 75 x 230,5 mm i waży około 2,5 kg. Ten mały i lekki projektor można komfortowo nosić po sali konferencyjnej lub lekcyjnej.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie wykorzystywania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje trafną moc lampy i zezwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. W porównaniu z poprzednim modelem zalecany czas pomiędzy wymianami lampy jest dłuższy o ponad 43%.
  * Tryb lampy: niska jasność, zgodnie ze standardem IEC61947.

 • nowoczesne funkcje oszczędzania energii

  progresywna technika lampy przekłada się na funkcje gwarantujące oszczędność energii. Przykładem jest funkcja innowacyjnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która zapewnia wyraźną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest stosowany. Tryb Auto Lamp samoczynnie dostosowuje moc światła tak, aby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w pełni wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ zapewniający naturalne i żywe odcienie obrazu

  wyświetlacz o rozdzielczości XGA (1024 x 768) 4:3, technologia 3LCD BrightEra™ zapewniająca obraz o naturalnych i żywych kolorach i różnorodne tryby wyświetlania optymalizujące jakość obrazu powodują, iż projektor ten należy do najkorzystniejszych w swojej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy odcienie podstawowe projektor gwarantuje genialną skuteczność świetlną oraz żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ charakteryzują się rozszerzoną wytrzymałością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością i zwiększoną niezawodnością. Wysoka jakość odwzorowania kolorów jest stanowczo wyraźna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych barwach, takich jak materiały wykorzystywane w klasach szkolnych.

 • najróżniejsze tryby wyświetlania obrazu zapewniają jego optymalną jakość

  Projektor proponuje sześć trybów wyświetlania, które pozwalają wybrać żądaną jakość obrazu: dynamiczny, typowy, prezentacja, tablica, do gier oraz kinowy. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności można ustawić najmocniej stosowną kompilację parametrów obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami oświetleniowymi, aby uzyskać optymalny obraz.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu wymiany lampy
  proces czyszczenia/zamiany filtra (maks.)
  wymiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb jasności lampy: wysoka/standardowa/niska)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE
  (Komputer/wideo/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia podczas pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność podczas przechowywania
  oczekiwania dot. Zasilania
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  pobór mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  pobór mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  wymiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w komplecie
  Akcesoria opcjonalne