Sony VPL-EW255 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sony VPL-EW255 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3198.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Projektor multimedialny SONY VPL-EW255
3198.00
Multimediaszkolne
Projektor multimedialny SONY VPL-EW255
3198.00
Aramisklep

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 3200
Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800)
Kontrast 2700:1
Technologia 3LCD
Proporcje obrazu 16:10
Trwałość lampy 10000 h
Moc lampy 210 W

Opis

VPL-EW255
przenośny projektor WXGA o jasności 3200 lumenów z łącznością bezprzewodową

Wnieś do nauki odrobinę życia dzięki czemu jasnemu, energooszczędnemu, dopasowanemu do pracy bezprzewodowej, przenośnemu projektorowi, który pozostał zaprojektowany w porozumieniu z nauczycielami i jest dedykowany do współczesnych sal lekcyjnych.

Łącząc idealną jakość panoramicznego obrazu WXGA z inteligentnymi funkcjami oszczędzania energii, przenośny projektor VPL-EW255 ubarwi każdą lekcję niezwykle widocznymi prezentacjami. Ten łatwy w obsłudze projektor dopasowany do pracy bezprzewodowej pozwala w pełni zastosować zaangażowanie uczniów we współczesnych klasach z dostępem do sieci, dzięki czemu jest nieprzeciętnym towarzyszem aktywnego dnia w szkole.

technika paneli Sony BrightEra™ zapewnia czysty obraz w każdych warunkach — przy świetle dziennym i w zaciemnionych klasach. Instalację upraszcza duży komplet gniazd, a niemało trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z różnych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, zdjęcia albo nagrania video. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z komputerów PC i sprzętów mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Urządzenie zostało zaopatrzone w mnóstwo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy podmianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i zniża koszty konserwacji.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie używania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje stosowną moc lampy i zezwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. Zalecany okres pomiędzy zamianami lampy pozostał wydłużony o 43% w porównaniu z poprzednim modelem.
  *Tryb jasności lampy: niski, zgodność ze standardem IEC61947

 • innowacyjne funkcje oszczędzania energii

  nowoczesna technologia lampy przekłada się na funkcje gwarantujące oszczędność energii. Przykładem jest funkcja zaawansowanej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która gwarantuje widoczną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest użytkowany. Tryb Auto Lamp samoczynnie dostosowuje moc światła tak, by odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w pełni wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ zapewniający naturalne i żywe odcienie obrazu

  wyświetlacz panoramiczny o rozdzielczości WXGA (1280 × 800) 16:10, technologia 3LCD BrightEra™ gwarantująca obraz o naturalnych i żywych kolorach oraz przeróżne tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu powodują, że projektor należy do najlepszych w swej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy kolory podstawowe projektor zapewnia wspaniałą sprawność świetlną oraz żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ charakteryzują się rozszerzoną wytrzymałością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością oraz rozszerzoną niezawodnością. Wysoka jakość odwzorowania odcieni jest niezwykle pokaźna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych odcieńch, takich jak materiały stosowane w klasach szkolnych.

 • najróżniejsze tryby wyświetlania obrazu gwarantują jego optymalną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu zezwalających uzyskać jego prawidłową jakość: intensywny, charakterystyczny, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najszczególniej słuszną kompozycję obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie trafnego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN/WLAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Jednocześnie można podłączyć tablet lub smartfon. Projektor pozwala na wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast jednocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest przystępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest dostępna aplikacja marki Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Szczegóły można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie przy pomocy maszyn z systemem iOS

  Projector Remote to prosta w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Umożliwia ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie zezwala na obsługę projektora nieskomplikowanych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • ekran USB

  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to wygodny sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest użycie wejścia liniowego albo HDMI.

 • Etykieta źródeł

  Etykietę źródeł, która wyświetla się w menu źródeł na ekranie, można przystosować do własnych potrzeb. Pozwala to użytkownikom jasno zrozumieć, który sprzęt jest podłączony.

 • wbudowany głośnik

  Projektor jest zaopatrzony w monofoniczny głośnik 16 W.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu wymiany lampy
  proces czyszczenia/podmiany filtra (maks.)
  rozmiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb lampy: wysoki/charakterystyczny/niski)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE (komputer/video/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia w trakcie pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność w trakcie przechowywania
  kryteria dot. Zasilania
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  pobór mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  pobór mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  rozmiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w ze