Sony VPL-FX500 promocja 2019

Cena25842.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Multimediaszkolne

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Projektory
Jasność ANSI 7000
Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768)
Kontrast 2500:1
Technologia LCD
Moc lampy 330 W

Opis

Uniwersalny projektor instalacyjny BrightEra 3LCD o szczególnie wysokim poziomie jasności 7000 lumenów, cechujący się długi okresem eksploatacji i niewielkimi wymogimi w zakresie konserwacji

spory zakres zmiany osi obiektywu i wymienne obiektywy pozwalają na bezproblemową instalację projektora w choćby mało dogodnych miejscach, często z użyciem istniejących już elementów montażowych. Model VPL-FX500L jest tak uniwersalny, iż może zastąpić dużo aktualnie używanych urządzeń.

świetna jakość obrazu to wyłącznie jedna z wielu korzyści, jakie zagwarantuje technika 3LCD BrightEra firmy Sony. Ograniczenie wpływu promieni UV zapewnia większą trwałość panelu, jaśniejszy obraz udoskonalone odwzorowanie odcieni.

Konserwacja jest ograniczona do absolutnego minimum. Dzięki funkcji automatycznego przełączania lamp projektor po zużyciu jednej lampy automatycznie początkuje używać drugiej, która jest już w nim zainstalowana.

Jednoczesne podmiany lampy i filtra obniżają o połowę liczbę wymaganych wizyt serwisowych.

Urządzenie VPL-FX500 to wyśmienity dobór w przypadku pomieszczeń, w których wymagany jest szczególnie jasny projektor, proponujący wysokiej jakości obraz i niskie koszty utrzymania.

 • technologia BrightEra

  technika panelu BrightEra, opracowana poprzez producenta Sony, gwarantuje precyzyjniejsze odwzorowywanie kolorów, obszerniejszą jasność i dłuższy okres eksploatacji przy niższym całkowitym koszcie utrzymania.

 • istotnie wysoka jasność

  nad wyraz wysoka jasność, gwarantująca widoczny obraz nawet w bardzo należycie oświetlonym otoczeniu. Nieprzeciętny do dużych pomieszczeń

 • Obiektyw o znacznym rozszerzeniu w standardzie

  charakterystyczny obiektyw z szerokim zakresem zwiększenia zagwarantuje obszerniejszą swobodę wyboru miejsca instalacji projektora — w mniejszej albo obszerniejszej odległości od ekranu.

 • pokaźny zakres zmiany osi obiektywu

  pokaźny zakres zmiany osi obiektywu zezwala na umieszczenie projektora bliżej sufitu bądź przesunięcie go w poziomie, żeby uniknąć konstrukcyjnych przeszkód na suficie.

 • Zgodność z wieloma obiektywami

  parametry układu optycznego projektora można dobrać samodzielnie, wybierając jeden z obiektywów zgodnych z poprzednimi modelami.

 • System dwulampowy

  zastosowana druga lampa zagwarantuje automatyczne rozwiązanie zapasowe. Dwie lampy mogą być użytkowane naprzemiennie.

 • Synchronizacja cykli wymiany lampy i filtra

  Synchronizacja czasu wymaganej wymiany lampy i filtra redukuje o połowę liczbę wizyt koniecznych do utrzymania projektora w stosownym stanie.

 • Mniejszy zużycie mocy

  Mniejszy pobór mocy sprzyja ograniczeniu zużycia energii i zmniejszeniu kosztów użytkowania urządzenia.

 • mnóstwo wariantów wejść

  przystępność wielu wejść ułatwia prowadzenie prezentacji przy użyciu dowolnego źródła — jednocześnie sygnału wideo HD 1080p, jak i cyfrowego sygnału komputerowego o maksymalnej rozdzielczości UXGA.

 • Wyjście monitora

  Wyjście monitora zewnętrznego pozwala prelegentom oglądać slajdy i filmy na mniejszym, znajdującym się w ich polu widzenia ekranie, dzięki temu nie muszą się odwracać od widzów.

 • obfity zakres regulacji obrazu

  obfity zakres regulacji obrazu zezwala na instalowanie projektora w znacznie obszerniejszej liczbie miejsc. Instalatorzy mogą z pokaźniejszym prawdopodobieństwem skorzystać z istniejących już części montażowych albo obejść ewentualne utrudnienia konstrukcyjne w pomieszczeniu.

System wyświetlania
Urządzenie wyświetlające
Obiektyw projekcyjny
Źródło światła
Zalecany czas wymiany lampy*1
proces czyszczenia/podmiany filtra (maks.)*1
rozmiar ekranu
Natężenie światła
Natężenie światła barwnego
Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)*2
Częstotliwość skanowania obrazu
Rozdzielczość obrazu
System koloru
Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
Język menu ekranowego
WEJŚCIE WYJŚCIE (komputer/wideo/sterowanie)
Szum akustyczny
Temperatura pracy/wilgotność otoczenia w trakcie pracy
Temperatura przechowywania/wilgotność podczas przechowywania
Zasilanie
pobór mocy
pobór mocy (w trybie czuwania)
pobór mocy (w sieciowym trybie czuwania)
Włączono tryb czuwania / sieciowy tryb czuwania
Rozpraszanie ciepła
wymiary (szer. X wys. X dł.)
Waga
załączone akcesoria
Akcesoria opcjonalne
Uwagi