Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, 31054 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, 31054 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro LED
3229.00
OleOle!
-15%
Projektor XIAOMI Mi Smart Projector 2 Pro
3229.00
ELECTRO.pl
-15%
Projektor XIAOMI Mi Smart Projector 2 Pro
3229.00
Avans.pl
-15%
Projektor XIAOMI Mi Smart Projector 2 Pro
3229.00
Media Expert
-15%
Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro LED
3229.00
RTV EURO AGD
Projektor Mi Smart Projector 2 Pro 200'd
3350.00
Empik
XIAOMI Projektor Mi Smart Projector 2 Pro
3814.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Projektory

Opis

Mi Smart Projector 2 Pro

1300 lumenów ANSI | Android TV | Netflix | TOF Instant Focus | Wielokierunkowa autokorekta

TOF + Tryb podwójnej ostrości aparatu

Inteligentne wykrywanie, natychmiastowa ostrość

Mi Smart Projector 2 Pro ma dwa tryby ostrości, odpowiednio TOF Instant Focus i ostrość aparatu. Za pomocą sześcio osiowego żyroskopu Twoje treści będą wycentrowane już od pierwszego wykorzystania.

Smart Hub dla Smart Domu

Kontrola przy pomocy głosu

Głosowo wyszukaj programy, steruj projektorem i urządzeniami inteligentnego domu, uzyskaj odpowiedzi i nie tylko. By rozpocząć, naciśnij przycisk Asystenta Google na pilocie *.

1300 lumenów ANSI

Oglądanie w ciągu dnia

Projektor Mi Smart Projector 2 Pro jest wyekwipowany w 4-kanałowe źródło światła Luminus LED o mocy do 1300 lumenów ANSI *, zapewniające wyraźny obraz choćby w ciągu słonecznego dnia.

Współczynnik projekcji 1.1:1

duży wyświetlacz nawet w znikomych przestrzeniach

Mi Smart Projector 2 Pro zaopatrzony w współczynnik rzutu 1.1: 1, gwarantuje większą elastyczność względem odległości oglądania. Znaczny wyświetlacz o przekątnej 60–120 cali* można wyświetlać na niewiele znaczącej przestrzeni, zapewniając znakomite wrażenia wizualne bez konieczności zajmowania salonu.

Wielokierunkowa autokorekta

Wycentrowany obraz, dokładna korekta

Mi Smart Projector 2 Pro obsługuje dookólną samoczynną korekcję trapezową i funkcje takie jak samoczynne skalowanie obrazów i przesuwanie ekranu, umożliwiając, a także płynne powiększanie ekranu od 60% do 100% jak również przesuwanie ekranu w dowolnym kierunku. Umieść w dowolnym miejscu i wygodnie rzuć obraz na wybraną powierzchnię.

wyjątkowo obfita gama odcieni, dekodowanie HDR10

Jasne, realistyczne odcienie

Gama kolorów Mi Smart Projector 2 Pro sięga 100% gamy koloru standardu Rec.709*. Wyświetla żywsze obrazy i obsługuje dekodowanie HDR10. Przywraca oryginalne warstwy kolorów i szczegóły. Zanurz się w wspaniałym obrazie i zapomnij o prawdziwym świecie.

Wciągające efekty dźwiękowe

Mi Smart Projector 2 Pro jest zaopatrzony w dwa głośniki wysokiej jakości o wielkości 1,75" i mocy 10W. Wysoka częstotliwość, pasywny design, niska częstotliwość do 60Hz. Precyzyjnie skalibrowane przez mistrza akustyki*, głośniki gwarantują wciągające doświadczenia akustyczne, które w pełni przeniosą Cię do świata rozrywki.

Tryb głośnika

świetna jakość dźwięku, bezprzewodowe połączenie

Włącz Bluetooth i odtwarzaj listę odtwarzania z telefonu w dowolnym momencie. Dzięki efektom dźwiękowym dostrojonym poprzez profesjonalistów możesz radować się ulubioną ścieżką dźwiękową w wyśmienitej jakości.

Projekcja bezprzewodowa

rozciągliwe przełączanie pomiędzy smartfonem i projektorem, zapewniające lepsze wrażenia z gier i filmów

Mi Smart Projector 2 Pro obsługuje Chromecast. Przesyłaj swoje zdjęcia, filmy i muzykę z sprzętów na obszerniejszy wyświetlacz dzięki zaimplementowanemu Chromecastowi *

Procesor Amlogic T962X-H

Najwyższa produktywność, mniejsze zużycie energii

Dzięki perfekcyjnym możliwościom przetwarzania dźwięku i obrazu, mechanizmowi poprawy jakości obrazu, projektor jest zawsze o krok do przodu.

Ciesz się inteligentniejszą rozrywką

Uprość rozrywkę dzięki Android TV*. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów z platform takich jak Youtube i Netflix. Komfortowo steruj treścią za pomocą głosu.

technika obrazowania Diffuse Scattering

Ochrona oczu i wysoka jakość

technika obrazowania wykorzystująca rozpraszanie Diffuse Scattering uniemożliwia bezpośredniemu przedostawaniu się promieni świetlnych do oczu i powoduje, że wyświetlane obrazy wyglądają miękko i naturalnie, broniąc oczy użytkowników.

wybór wielu portów

Zaprojektowany specjalnie z myślą o Twoich wrażeniach

ma siedem portów zwiększeń, które zezwalają na połączenie z komputerem, głośnikami albo padem. Prosto spełnia kryteria równocześnie w zakresie pracy, jak i rozrywki.

Zaokrąglone, proste, wysokiej klasy i wykwintne wzornictwo

Łatwo komponuje się z różnymi stylami dekoracji wnętrz

Mi Smart Projector 2 Pro dziedziczy standardowy styl Mi, z zaokrąglonym, prostym i wyrafinowanym wyglądem zewnętrznym. Jego wymiar to jedyne 215 × 201 × 143 mm. Lekki, nadaje się prawie wszędzie. Mimo zastosowanego adaptera, projektor nadal jest kompaktowy i efektownie komponuje się z większością stylów dekoracji wnętrz.

dane techniczne

wariant towaru

Projektor

Pamięć RAM

2 GB

Pamięć zastosowana

16 GB eMMC

typ ekranu

DMD

Przekątna ekranu

od 40" do 200"

Rozdzielczość ekranu

1920 x 1080 px

Łączność

Bluetooth 4.2 BLE

System operacyjny

Android TV 9.0

Złącza

2× USB 2.0, HDMI, HDMI ARC, SPDIF, RJ-45, Wyjście słuchawkowe 3,5 mm

Dźwięk

Dolby, DTS-HD

Poziom hałasu

do 28 dB

Napięcie

100-240V~50/60Hz

Zakres temperatur

0°C ~ 40°C

Zakres wilgotności

20% ~ 80% RH

Kolor

Biały

Wysokość

143 mm, 215 mm

Szerokość

201 mm

Waga

3,7 kg

dodatkowe informacje

zastosowane głośniki, automatycznie dopasowuje prędkość wentylatora, automatycznie przełącza się między trybami jasności, Ogniskowanie nieindukcyjne, Poprawa keystone ±40° w pionie i poziomie, Współczynnik projekcji 1.1:1, Zalecana wielkość ekranu 60" do 120", 4ro kanałowe LED

pakiet

Projektor, przewód zasilający, Pilot, Ściereczka, Instrukcja obsługi