Philips HP 8323 promocja 2021

Cena169.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor różowy
Rodzaj prostownica
Jonizacja nie
Wytwarzanie pary nie
Grzebień nie

Opis

Dłuższe płytki nowej prostownicy Essential Care, zaprojektowane specjalnie z myślą o szybkości i łatwości wykorzystania, pozwalają momentalnie i delikatnie wyprostować włosy oraz nadać im lśnienie. Genialnie proste, pełne blasku włosy!

dzięki płytkom o długości 100 mm -Płytki ceramiczno-turmalinowe -Dłuższe płytki (100 mm) -Temperatura 210°C Długie płytki szybkie i łatwe prostowanie Dłuższe płytki zapewniają udoskonalony kontakt z włosami i pomagają osiągnąć genialne efekty prostowania w krótszym czasie.

Temperatura działania 210°C pozwala uzyskać doskonały efekt Wysoka temperatura pozwala zmieniać zarys fryzury i uzyskać nieprzeciętny wygląd. Dwa ustawienia pozwalające przypasować temperaturę do rodzaju włosów Dwa ustawienia (180°C i 210°C) pozwalają dopasować temperaturę do typu włosów.

lśniące, proste włosy Płytki ceramiczno-turmalinowe emitują ujemne jony, dzięki którym włosy stają się błyszczące i gładkie i nie elektryzują się. Krótki czas nagrzewania, gotowość do użycia po 60 sekundach Prostownica zagwarantuje krótki czas nagrzewania i jest gotowa do pracy po 60 sekundach Blokada uchwytu do prostego i bezpiecznego przechowywania Prostownica do włosów jest wyposażona w mechanizm przystępnego zamykania.

Umieszczony w podstawie, zezwala na on przystępne i szybkie spakowanie prostownicy i chroni ją przed przypadkowymi uszkodzeniami. Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu przewodu Przydatna technologia obrotowego połączenia przewodu sieciowego pozwala obracać kablem, dzięki czemu przewody nie plączą się.

Zaczep do zawieszania umożliwia komfortowe przechowywanie Pokryty gumą zaczep znajdujący się na podstawie uchwytu pozwala na zawieszenie urządzenia, co jest nad wyraz przydatne w domu albo w trakcie pobytu w hotelu.

Uniwersalne napięcie Uniwersalny zakres napięć powoduje, że to genialny towarzysz podróży 2 lata ogólnoświatowej gwarancji 2 lata ogólnoświatowej gwarancji. Kabel zasilający 1,8 m Eco passport – przegląd informacji technologicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska marka Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera organiczne procesy produkcji....