Philips HP 8348 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Philips HP 8348 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Prostownica KeraShine
139.00
Philips
Prostownica PHILIPS HP8348/00 DARMOWY TRANSPORT
158.94
ELECTRO.pl
Prostownica PHILIPS HP8348/00
188.00
Media Expert
Prostownica do włosów PHILIPS KeraShine HP8348/00
188.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor czarny
Rodzaj prostownica
Maksymalna temperatura 230 °C
Jonizacja tak
Powłoka płytek ceramiczna

Opis

Prostownica w odcieniu czarnym z ochronną powłoką ceramiczną z keratyną gwarantująca udoskonaloną pielęgnację włosów. Zadbaj o swoje włosy dzięki pielęgnacji jonowej. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając blasku i połysku.

w konsekwencji włosy stają się cudownie połyskujące, gładkie i proste. Wysoka temperatura pozwala zmieniać kształt fryzury oraz uzyskać wspaniały wygląd. Prostownica gwarantuje niedługi czas nagrzewania i jest gotowa do pracy po 30 sekundach.

Niektóre prostownice do włosów i lokówki są wyposażone w funkcję samoczynnego wyłączania, która zapewnia bezpieczeństwo i spokój. Włączona lokówka wyłączy się po 60 minutach działania. Prostownica do włosów jest wyekwipowana w mechanizm prostego zamykania.

Umieszczony w podstawie, pozwala na on proste i prędkie spakowanie prostownicy, a także chroni ją przed przypadkowymi uszkodzeniami. Cyfrowe, dostosowywane ustawienia temperatury pozwalają za każdym razem uzyskać gładkie włosy....