Remington Prostownica do włosów z wąskimi płytkami s9500 (4008496652884) promocja 2024

Cena169.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor czarny
Rodzaj prostownica
Maksymalna temperatura 235 °C
Jonizacja nie
Powłoka płytek ceramiczna
Wytwarzanie pary nie
Grzebień nie

Opis

bezprecedensowa prostownica REMINGTON S9500 Pearl Straightener posiadająca płytki ceramiczne nowej generacji, emitujące pod wpływem ciepła kosmetyk, który w delikatny sposób w molekularnej ilości wnika we włosy.

w efekcie włosy uzyskują świetny blask od podstawy po same końce.prędki 10 -sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie.

Prostownica Remington S9500 z warstwą Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami. Sprzęt ma 9 ustawień temperatury, funkcję Heat Boost, funkcję pamięci i funkcję blokady temperatury. Parametry artykułu: - powłoka Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami - 9 ustawień temperatury (150 – 235 stopni Celsjusza) - produktywne płytki ceramiczne - funkcja blokady temperatury - funkcja Heat Boost - funkcja pamięci - obrotowy przewód - etui - jonizacja - nie niepowtarzalna warstwa Remington Advanced Ceramic Ultimate z Połyskiem Prawdziwej Perły gromadzi o 15 razy więcej ceramiki konwencjonalna powłoka, co powoduje, iż jest o 85% twardsza.

Oznacza to, iż płytki są jak nowe poprzez ponad 5 lat!Funkcja Turbo Boost, w która wypsoażona została prostownica Remington Pearl Straightener S9500 pozwala na nagrzanie prostownicy do maksymalnej temperatury w nad wyraz krótkim czasie.

Temperatura 235°C w prostownicy pozwala uzyskać profesjonalne efekty. Pomaga łatwo zmieniać kształt fryzury i uzyskać wspaniały wygląd, jak po wyjściu z salonu.Ruchome płytki sprawiają, że lokówka zawsze rozprowadza ciepło równomiernie – choćby w przypadku wysokich temperatur i uniemożliwia powstawaniu zgubnych, gorących punktów.

Cyfrowe, regulowane ustawienia temperatury pozwalają za każdym razem uzyskać gładkie włosy. Dzięki temu można cieszyć się większą ochroną, a co za tym idzie, zdrowymi i lśniącymi włosami.Blokada ustawienia temperatury prostownica zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa stosowania.

teraz już nie będziesz musiała martwić się, że przypadkowo zmienisz ustawienie, co może być niebezpieczne dla Twoich włosów. Natomiast funkcja samoczynnego wyłączania spowoduje, iż prostownica wyłączy się samoczynnie po upływie 60 min.

Nie będziesz musiała martwić się kiedy zapomnisz wyłączyć prostownicy przed wyjściem z domu. Specyfikacja: - 8 x gładsza powierzchnia, - 5 x trwalsza, w porównaniu do typowej powłoki ceramicznej - Cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją od 150°C do 235°C - Wysokowydajne płytki ceramiczne: gotowe do zastosowania w 10 sekund, super szybkie nagrzewanie - Dłuższe, wąskie i ruchome płytki 110 mm - Torebka i mata wytrzymałe na wysokie temperatury - Blokada temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkową zmianą - Funkcja Heat Boost umożliwiająca szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury - Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania - Uniwersalne napięcie umożliwiające stosowanie na całym świecie - 3 m obrotowy przewód