Remington hydraluxe pro s9001 (5038061110456) promocja 2024

Cena399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor biały
Rodzaj prostownica
Jonizacja nie

Opis

Płytki z warstwą ceramiczną Moisture Lock.INTENSYWNE NAWILŻANIE w trakcie PROSTOWANIADla każdego typu włosów. Odżywcze cząsteczki powłoki Moisture Lock uwalniają się pod wpływem ciepła z płytek prostownicy Hydraluxe Pro i szczelnie oblepiają każdego włosa.

w rezultacie Twoja fryzura staje się połyskująca i znakomicie gładka. Odtąd nie musisz się już skarżyć na suche i łamliwe włosy. Zrzuć ze swych barków ten problem raz na za każdym razem! technika mgiełki Hydracare.PROSTUJ SWOJE WŁOSY BEZ OBAW O USZKODZENIA termicznEOd lat istnieje opinia, że prostowanie włosów je niszczy.

dzisiaj możesz to zmienić, dzięki bezprecedensowej Hydraluxe Pro z technologią mgiełki Hydracare! innowacyjna chłodna mgiełka otacza włosy ochronną warstwą, a dzięki swoim właściwościom rozluźniającym pasma powoduje, że efektywna stylizacja osiągalna jest w niższej temperaturze.

Zapomnij więc o prostownicach, które wymagają wykorzystania powyżej 200°C dla uzyskania zadowalającego efektu. Hydraluxe Pro znakomicie sprawdza się w temperaturze 170°C, która jest bezpieczna dla włosów.

Istnieje więc mnóstwo powodów do radości, wśród których najważniejsze są nienaganna, gładka fryzura i konkretne i błyszczące włosy. Dokładny system grzania.ZINTEGROWANE CZUJNIKI TEMPERATURY DLA OSZCZĘDNOŚCI CZASUPoranna toaleta i stylizacja włosów wymaga szybkiego działania.

Kiedy każda minuta jest na wagę złota, pomoże Ci prostownica Hydraluxe Pro ze zintegrowanymi czujnikami temperatury. Technika pozwala utrzymać równomierną temperaturę na całych płytkach, dzięki czemu dla uzyskania zadowalających efektów wystarczy jedno przeciągnięcie prostownicą po paśmie włosów.

Zaoszczędzone kilka minut możesz zastosować na inne, tak samo ważne czynności....