prostownica do włosów wet 2 straight s7300 marki Remington promocja 2024

Cena128.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor niebieski
Rodzaj prostownica
Maksymalna temperatura 230 °C
Jonizacja nie
Powłoka płytek ceramiczna

Opis

S7300
Prostownica Wet2Straight


Prostownica Remington Wet2Straight jest wielofunkcyjnym urządzeniem niezbędnym każdej kobiecie. Dzięki niej Twoje poranne przygotowanie do wyjścia z domu stanie się wyraźnie mniej czasochłonne.

Ta zaprojektowana specjalnie z myślą o włosach wycieranych ręcznikiem prostownica pozwala zastąpić konwencjonalne suszenie włosów postępowym procesem, który łączy produktywne suszenie z prostowaniem, zapewniając imponujący wygląd w czasie o 86% krótszym niż obecny*.

starczy wyprostować osuszone ręcznikiem włosy i pozwolić, by urządzenie zadbało o całą resztę. Gdy przykładasz rozgrzane płytki do włosów, przesuwając je od korzeni po końce kolejnych partii, nadmiar wody wyparowuje przez specjalnie opracowane otwory, a włosy są równocześnie prostowane.

Dłuższe (110 mm), ruchome płytki gwarantują równomierny nacisk na włosy, dając mistrzowskie rezultaty w bardzo prędkim tempie dzięki czemu, iż czas nagrzewania jest wyjątkowo niedługi. Urządzenie sprawdza się więc znakomicie, gdy jesteśmy w pośpiechu. Z prostownicą Remington Wet2Straight stworzysz rekordowo idealną i trwałą fryzurę.EAN: 4008496870592
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: Wet 2 Straight S7300
warstwa: Ceramiczna
Jonizacja: Nie
Czas nagrzania: 15 s
Regulacja temperatury: Tak
Temperatura (min.): 140 °C
Temperatura (maks.): 230 °C
Obrotowy przewód: Tak
Akcesoria w pakiecie: Etui
Pozostałe parametry: - Wydłużona kompozycja płytek- Ruchome płytki dla równomiernego nacisku na włosy podczas kreacji- samoczynne wyłączanie po 60 minutach- Funkcja Turbo boost- prędkie nagrzewanie do maksymalnej- Funkcja blokady temperatury