Remington s 8590 keratin therapy - prostownica (8030915893161) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Remington s 8590 keratin therapy - prostownica (8030915893161) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 133.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Remington Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590
133.00
Zadowolenie.pl
Prostownica REMINGTON S8590
136.90
Sferis.pl
Prostownica Remington S8590 Keratin Therapy Etui
138.58
Allegro.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor brązowy, czarny
Rodzaj prostownica
Maksymalna temperatura 230 °C
Jonizacja nie
Wytwarzanie pary nie
Grzebień nie

Opis

 ORYGINALNA PROFESJONALNA KERATYNOWA PROSTOWNICA DO WŁOSÓW PAROWA PROFESSIONAL HAIR SALON STEAM STYLER + ULTRADŹWIEKOWY MASAŻER DO TWARZY GRATIS To pierwsza luksusowa prostownica keratynowa, która odbudowuje i chroni włosy podczas kreacji, zachowując ich błyszczący i zdrowy wygląd.Każde przeciągnięcie regeneruje i chroni włosy, które stają się niesamowicie lśniące, gładkie i zdrowe.

Co więcej włosy są bronione podczas całego procesu stylizacji, który jest prędki i delikatny, ale niesamowicie skuteczny. Prostownica posiada zbiornik wodę, która pod wpływem wysokiej, kontrolowanej temperatury zamienia się w parę.

Prostownica Professional Hair Salon Steam Styler jest niesamowicie użyteczna. Nagrzewa się nad wyraz prędko i jest gotowa do użycia w mniej niż 8 sekund i ma zakres temperatur od 150 °C do 235 °C. Nanodiamentowa powłoka oparta na oleju ceramicznym zagwarantuje trafną temperaturę do kreacji i buduje gładszą powierzchnię umożliwiającą proste, miękkie przesuwanie urządzenia po włosach.

Nie trzeba pamiętać o jej wyłączaniu - po 60 minutach nieużywania wyłączy się to sama. PROSTOWANIE WŁOSÓW Z Professional Hair Salon Steam Styler 1. Umyj włosy szamponem i zastosuj odżywkę. Wysusz włosy i rozczesz je delikatnie.

2. Podziel włosy na sekcje o szerokości ok. 5cm. Im cieńsze są sekcje, tym efekt prostowania jest bardziej intensywny. 3. Ostrożnie umieść wybraną sekcję pomiędzy płytkami prostownicy 4. Przesuń prostownicę po paśmie.

Nie zatrzymuj prosotownicy na dłużej niż 2 sekundy. 5. Powtórz na wybranym paśmie aż do osiagnięcia zadowalającego rezultatu. 6. Powtórz na wszelkich pasmach kroki 3-5.7. Pozwól ostygnąć włosom zanim je uczeszesz.

KRĘCENIE WŁOSÓW Z Professional Hair Salon Steam Styler 1. Umyj włosy szamponem i zastosuj odżywkę Wysusz włosy i rozczesz je delikatnie. 2. Zastosuj produkt do oraz kosmetyk, który broni włosy przed działaniem wysokiej temperatury, 3.

Podziel włosy na sekcje o szerokości ok. 2cm. Im cieńsze są sekcje, tym efekt prostowania jest bardziej intensywny. 4. Umieść prostownicę tuż przy skórze głowy chwytając pasmo między płytki. Przeciągaj prostownicę w dół równocześnie podkręcając ją i owijając włosy wokół.

5. Powtarzaj na wszelkich pasmach aż do uzyskania pożądanego efektu. 6. Pozwól ostygnąć włosom zanim je uczeszesz komplet posiada: 1. Prostownicę 2. Buteleczka z dozownikiem 3. Pudełko 4. ULTRADŹWIEKOWY MASAŻER DO TWARZY otrzymujesz od nas w prezencie:)...