REMINGTON S8500, S8500 promocja 2024

Cena129.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:REMINGTON
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor zielony, biały, czarny
Rodzaj prostownica
Maksymalna temperatura 220 °C
Powłoka płytek ceramiczna
Wytwarzanie pary nie
Grzebień nie

Opis

 NOWOŚĆ VIGOMED 2w1 PROFESJONALNA PROSTOWNICA DO WŁOSÓW PAROWA + IR INFRARED fachowe urządzenie do prostowania włosów; łączy w sobie funkcjonalności prostownicy parowej, a także na podczerwień. Wyekwipowana w płytki ceramiczno-turmalinowe zagwarantuje efekt świetnie wyprostowanych włosów.

Urządzenie posiada 3 zastosowane stałe funkcje: funkcję jonizacji, funkcję promieniowania podczerwonego i funkcję pary (Prostownica posiada zbiornik wodę, który pod wpływem wysokiej, kontrolowanej temperatury zamienia się w parę).

Możliwość prostowania i skrętu włosów Prosty w obsłudze panel sterowania wyświetlacz LED przedstawiający aktualnie ustawioną temperaturę długofalowy efek t lśniących, wygładzonych włosów prędkie nagrzewanie w ciągu kilku sekund do 150-235°C samoczynne wyłączenie po 60 min braku aktywności 3 funkcje skutecznie chroniące włosy przed zniszczeniem – funkcja pary – funkcja promieniowania podczerwonego – funkcja jonizacji Funkcja parowa Prostownica posiada zbiornik na wodę, która pod wpływem wysokiej, kontrolowanej temperatury zamienia się w parę.

Stylizacja włosów przy pomocy pary należy do jednej z najistotniej bezpiecznych metod prostowania włosów. Tworzyjąca się para otwiera ochronną warstwę na włosach, nawilżając je i uniemożliwiając uszkodzeniom.

✅ uniemożliwia rozdwajaniu się końcówek ✅ generuje naturalny efekt wygładzenia ✅ nie wysusza włosów, wprost przeciwnie – nawilża je ✅ włosy stają się miękkie i połyskujące ✅ świetnie radzi sobie dodatkowo z puszącymi się, grubymi włosami ✅ zezwala na wykonanie skrętu włosów Funkcję parową można wyłączyć za pomocą pokrętła.

Funkcja promieniowania podczerwonego (dolna płyta) Prostownica na podczerwień, nie tworzy krzywdzącego ciepła, dzięki temu nie niszczy włosów. Co więcej, przenikanie promieniowania w głąb struktury włosa, regeneruje je, odżywia i odmładza.

Promieniowanie podczerwone równomiernie rozprowadza ciepło na powierzchni włosów, równocześnie pobudzając produkcję kerato-protein, które działają zbawiennie na ich strukturę. Wszystko to sprawia, że włosy stają się błyszczące i wygładzone.

✅ połyskujące i wygładzone włosy ✅ nie niszczy włosów, wręcz przeciwnie odżywia je ✅ pobudza produkcję kerato-protein Funkcja jonizacji ujemnej Prostownica z jonizacją po nagrzaniu tworzy jony ujemne, które zamykają łuski włosów.

w efekcie włosy zachowują swoją naturalną wilgotność, nie elektryzują się, są mniej podatne na zniszczenia, a efekt prostowania utrzymuje się przez dużo godzin, mimo niesprzyjającej pogody. ✅ nadzwyczajny i pokaźnie trwalszy efekt wygładzenia ✅ nawilżenie i domknięcie łusek włosów ✅ mniejsza podatność włosów na uszkodzenia Komfort używania Podgląd obecnie ustawionej temperatury zezwala na wyświetlacz LED z podświetleniem.

Obsługę urządzenia upraszcza z kolei, nad wyraz prosty w obsłudze, panel s...